Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello mennyi lenne az ára? Végdob is van hozzá?Növel a taljesítményen? Ha igen akkor menyit?
mi csavarhúzóval szoktuk hallgatni szépen lehet azzal is hallani ahogy suhog a dugó
http://motoroswebaruhaz.hu/spd... van egy ilyen kipufogom ha valakit érdekel akkor irjon horpadás törés nélküli nekem motron 2-szer volt fenn
nem tudja valaki hogy dt80lc2-hez menyibe kerül a hajtókar? és menyiért cserélik ki? és mine dugatyut ajánlotok bele? ja nincs valakinél elfekvöben egy 6-ik sebesség fogaskereke? vagy váltója?
hello
9000ft párban
de írj egy e-mailt ha komolyan érdekel
hello a hátsófelni 5000 ft
együtt a kettő 9000ft
Neked is a gyári 50-es főtengely van a blokkban ?
Attól félek , hogy nem birja a kiképzést.

Az 50-es hengerhez képest milyenek a tapasztalataid ?
italmondo.hu hengerszettek.ott 73ccm-re van írva,de ha kiszámolod,furat alapterületxlöket akkor kijön a valós ccm.vashengerből meg nem csinálnak 70-est,csak 80-ast.
Egy linket tudnál adni ?
Nem találtam 80-as DR szettet.
Hali a hátsó felni érdekel pont ilyen kellene ára mennyi lenne?
Jó reggelt koránkelők. Tegnap bemértem a gép fogyasztását. 2004-es minarelli blokkos dt50. Jelenleg 80-as DR vashenger,19-es Dellortó,épített rezó. Még bejáratós a hengerszett,így a teteje max 60 vol,a fogyasztás:10,15L/285Km.-en.Ez 3.5-ös átlag. Alul felül egyformán nyomatékos a kis gép,nagyon szépen megy,gyorsul,mint a veszedelem.Aki nagyobb hengeren gondolkodik,annak bátran ajánlom ezt a szettet. /43800 pengő Magyar forintocska/
Bírni fogja, bár nem lesz hosszú életű.
Elvileg minden felújításhoz, kéne hajtókar, s csapágycsere.
Tudtommal a DR henger vashenger, fúrható.
Erősebb lesz, de nem ártana hozzá nagyobb karbi, meg nagyobb kipu cső is, hogy kihasználd a hengert.
Ha cserélsz, idővel jön a többi is.
Szerintem vegyél nagyobb motort inkább, eme pénzösszeg ráfordítása helyett.

Én szóóóóótam......
Motoromat szeretném tuningolni, Minarelli am6-os blokk van benne , henger 50ccm
Ha DR tuning 70 ccm-s hengerszettet teszek rá akkor a gyári főtengely birni fogja ?
Érzékelhető lesz az erőbeli különbség , érdemes tuningolni ?
nem rossz, eddig eszembe sem jutott, hogy a détét megvizsgáljam pedig van itthon ilyen, sőt még kicsit tuningolt is, Apám alakította át a kocsi motorjának "hallgatásához". Azt hiszem egy vékony acélcső van rátéve ,és így még jobban lehet lokalizálni a zaj helyét
Üdv a két gumi érdekelne! egy árat kérnék róluk köszönömm :)))
Sziasztok,veszprém környékéről esetleg nincs valaki?A powerrel akadt egy kis gondom dt125lc-nél.A motor csatija csak lóg ,a helyét nem találom sehol,bár van pár kábel ami el van csípve de a színek nem stimmelnek.....5vezeték jön ki a motorból:sárga-fehér üres hely fekete-piros,alsó sor:fehér-piros fehér-fekete fekete-sárga.Bekötési rajza nincs valakinek véletlen?Neten nem találtam.
Asszony egészségügyben dolgozik.
Tegnap hozott haza egy fonendoszkópot. Annak aki nem ismerné.
Ma meghallgattam a motorját, mert fogtörésre a kuplungkosáron, vagy a dugattyú méretének aláesésére tippeltem.
Ezzel tök jól kiszűrhető, és sajnálatomra télen elkövetkezett a fúrás ideje.
De tisztán hallani, hol mi zörög, sőt még azt is ahogy locsolja az olajat a kuplungkosár....
Ilyet mindenkinek érdemes beszereznie...
Na az biztos :D
nem lógott, csak látható volt már hogy nem olyan volt mint mikor összeraktam, lekopott pl. a hónolás kicsit
Eladó Yamaha Dt gyujtáskapcsolóm eredeti kulcsal nagyon jó állapotban van nekem 3500ft-ot kérnék érte postázás megoldható standard csomag ként is előre utalásal vagy utánvételesen is csere érdekelhet honda mtx tank idomokra vagy supermoto első sárvédőre
alapjáraton gyünyörű csattogó hangot tud adni a lógó kuplungkosár
4 funkció gomb van rajta :lezár, felold,riaszt!,és felvillannak az indexlámpák ha pl elfelejtetted hova parkoltál vele.:),neked mennyit ér meg?
zte blade okosteló,karcmentes,4 hónapos független,minden tartozékkal:headset töltő adatkábel,512 belsőmemória,.2gigamicrosd.plussz--.ezt a csúnya,de annál jobban imádott motorom eladó,vagy cserélném.
polini,100cm szett,55mm es dugó átmérő ,idomok nincsenek,nem is voltak.km órák megvannak,spirál nincs.index lámpák pihennek,de megvannak.
Ez mit tud és mennyiért?
eladó ,mozditásérzékelő,(piszkálás érzékelős) riasztó.12 voltos rendszer.