Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm a válaszokat.9000 után sem lógott a hengerben?Mert az enyém is ment rendesen,de főleg alapjáraton lehetett hallani azt a hangot ahogy kóvályog a hengerben.kissé csattogós hang.
És ha így használom, hogy a power szelep nyitott állapotban van azaz fixálva.Azonkívül, hogy kicsi fordulaton nem lesz nyomatékos a motor, hosszútávon lesz valami baja a motornak vagy csak a fogyasztásom fog megnőni?
megcsinálni nem zsebbenyúlós,hanem a megcsináltatás,nah az már igen .... :D
azért veszel már használtan 2-őt .... mondjuk én 2e ft-ért vettem az elektronikát bele,a szervomotor az ajándék volt mellé .... ;)
megcsinálni én is megtudom,szerintem a régimet én megcsinálom,és adom el,nem lehet kopott lánckerekekkel motorozni sajnos,cserélnem kell ... -.-
mondom maszekolok rá egy mz lánckereket előre,egy darabig jó lesz,és hát 2 lyukat fúrni,utána menet mindkettőbe,és megfelel .... csak arra nem gondoltam,hogy a gyári lánckerékbe nem tudok lyukat fúrni .... iszonyatosan kemény,még meg se tudtam karcolni .... xD
Értem, és hogyan tudom megnézni, hogy jó-e?Az a baj viszonyítani nem tudok mert nincs mihez.Esetleg valami trükk van rá?
Nekem is ez volt a bajom, meg a hátsóvalis, vagy satu vagy semmi. De vettem AP racing betétekket amiktől sokkal jobb lett az adagolhatósága. Én anno arra gondoltam hogy rx-nek a fékét kéne rárakni, mert akkor talán nem kellene anyit aalakítani, alsó és felső munka hengert is cserélni. A brembo talán jobb mint ami a dt-n van :)
Hát alacsonyon igen gyengébb csak itt az a baj hogy valószínűleg megadta magát az elektronika azért lett kikötve azt pedig ha megszeretnéd csinálni igencsak zsebbenyúlós.
Sziasztok, a következő lenne a kérdésem.Nem rég lettem egy DT 125 LC tulajdonos,jó kis gép bár csak most bontogatom a szárnyaimat.Nagyon régen motoroztam egyszer-kétszer még az ETZ-s korszakban.A DT-n amit vettem motort power szelepes,de ki van véve a bovden vagyis nem lehet gázadással szabályozni illetve nyitott állapotba van állítva és úgy van kikötve.Ettől gyengébb lesz alacsonyabb fordulaton, terepen hátrány?
Betonon sokszor kevésnek érzem. Inkább az adagolhatóságával van bajom, nem is a fék erővel. Lehet én vagyok "kényes" de ha kis pénzből meg lehet oldani, hogy jobb legyen, akkor miért ne csináljuk meg? :)
Üdv Mindenkinek!

Ha esetleg van egy pár gyári dt 125 felnim, meg 2 db mitas unduro gumim akit érdekel
Nekem a For 9000-et ment el, hajtva volt mint az állat, nagyrészt nyélen közlekedtem, utána lett lehúzva a henger, de még nem volt rossz egyáltalán csak más miatt lett bontva és akkor már úgy döntöttem fúrás is mehet :) Egyébként 3000 ezer km-től metabondot kapott
ez pénzes hobby, fogadd el.

Lehet nem a dugattyú lóg/zörör, hanem valameliyk tűgörgős kosár vagy akármi, és ha az úgydönt, hogy megunta az életét, akkor az lehet nem 30.000 lesz...
Ha már itt tartotok engem is kkérdezhet, de megelőzöm , olyan 6500 van az enyémben, eddig jó
Üdv.
Nem vagyok Gyurcsók.
Kérdezd Eszterláncot, mennyi van neki benne.
For-t kapott.
Le lettek törve az élek, meg szakszerűen összerakva...
Igen-igen... ismerős ez a DT 80 tanksapka zörgés...

De nálam most sajnos nem ilyen gond lesz... nem rég cseréltem hengerfej tömitést és a dugó eléggé kotyogott! Sajnos ez nem DT 80 h 4200 ft bele a dugó... De hát nem tudom ugyvagyok vele, h olcsóba is vettem meg miden... de nem nyulok hozzá addig amig be nem áll.... Keverem normális olajjal aztán jolvan.. Meghát nem is lenne most felesleges 30 ezrem...
Apucit kérdezném mi a véleménye a FOR YAMAHA dugóról.Majd szeretném felújítani a gépet.Előző motoromban volt For YAMAHA de néhány ezer km után lógott a hengerben elég szépen.Ez attól is lehetett,hogy túl durván hónolták.Szóval az lenne a kérdés,hogy rendes fúratással kb hány ezer km-et megy el a gép,ja és álltalában oda van neki kenve..
enyémből is kezdtem ilyen hajtókar hangot hallani, viszont érdekes módon mosás után nem..

Majd egyszer csak menet közben megfogtam a tanksapkát, és elmúlt a hang mint kiderült az zörög, telejsen úgy szól mint amikor az alsó tűgörgőm szét volt esve, viszont amikor lemosom a gépet a benne lévő filc tömítés bedagaDT ,és azért maraDT csöntben. Nézz szét hátha valami ilyen tréfál meg
mi a baj a gyári fékkel?
125R!

Lehet a dugó szarrákopotsága miatt: közepes fordulatnál... inkább akkor amikor erőltetve, "nyomatékból" megy. mély csattoggó vagy zörgő hang vagy vmi daráló vagy nem tom mihez viszonyítani. de csak erőltetésokkor hallani inkább. Könnyen indul, erő van benne...
Várjuk
Bocs, általában vissza szoktam keresni, de egy ipari hulladék gépre vagyok kényszerülve, ami az ilyesmi műveleteknél szeret kifagyni. Közben választ kaptam mumi-DT-től és rendszergazdától, nekik köszönöm szépen az információt! Ha sikerült valami nem épp megszokott brutális féket csinálni, akkor berakom majd ide, hátha érdekel valakit... :)
Chinarelli am6
Én nem mondtam hogy baj de csak furán fogalmazol. A minarellis dolognál is furcsa volt azért kérdeztem.
El irtam PHBN 16-os.
A G-s miben különbözik ?
Lenne még 1 kérdésem.
50-es blokkhoz milyen karbit ajánlanátok ?
Most dellorto phbg 16-os van.
Nike utánzat, NGK koppintás. NGK jó példa, mert több országban gyártják. Miért baj az ha meg akarom tudakolni, hogy ott gyártják-e újabban, vagy csak másolat?