Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó vagy cserélhető a sárvédő meg a tank is

A tank gyönyörű állapotban van belülről meg kkivülről is sehol egy szem rozsda sincs rajta légterelővel,benzincsap és sapka nélkül eladó 7000ft vagy cserélhető Honda mtx tankra

Sárvédő eladó normál állapotban 4000ft csere vagy beszámítás lehetséges supermoto sárvédőre.
Tankszellőző rendben van? Benzincsapon folyik rendesen a benya? Tűszelep nyit zár rendesen?
a víz van rajt meg nem is megy le róla meg erő is van bent szépen a karbit is kipucoltam már de el fogy az anyag utána folyik és megy továb :/
Alapos karbi tisztítás és utána újabb próba.
Nézz be a hengerbe hogy ott mi újság van addig én szerintem ne is csinálj semmi mást, kipu le és ott kukucskálj be. Szvsz ha tulmelegedik a motor mert viznélkül mentél vele akkor csak a hengerbe kelett hogy történjen valami.
Sziasztok ojan kérdésem lenne hogy valamiért nem kap anyagot a dt-ém ki huzatom az 1-2-öt harmadikba is akarom huzni és lehörög kicsit vársz 1-2 másodpercet folyik bele még benzin és nem tudom miért csinálja ezt ? ha tudnátok segiteni meg köszöném
Hello!
Yamaha DT 50 X ( 2008) hez nemtudtok Leo Vince kipufogo rendszert? Ha belinkelitek az is jó!
Előre is köszi!
Hello!
Yamaha DT 50 X ( 2008) hez nemtudtok Leo Vince kipufogo rendszert? Ha belinkelitek az is jó!
Email cimemet a profilomon megtaláljátok!
Előre is köszi
Keresek eladó JÓ CDI-t Yamaha dt 125 r-hez 1997 es évj.
nem nem ugyanolyan csak 4-5-6 ba ledadog 7ezernél de van mikor 3 asba se jo ha nempörgetem annyira...
hát sztem gyújtás nem lehet a gond mert akkor egyik sebességbe se menne rendesen. gyengébb lett a motor?
A műgyantát nem oldja semmiylen oldószer, sőt a legtöbb savnak is ellenáll.
Kontakt spray elvileg oldja a gyantát.
Hello segitsetek kérlek. van egy Yamaha DT 125 R tipusú endurom,és egyszer hülyefejjel viznélkül jöttem vele haza,mert roszvolt a vizpumpaszimering és elfolyt a viz na mind1 azalényeg,hogy ugye hengerfejtömitést kellet cserélnem ki is cseréltem klingeritre,de amióta viznélkül jöttem vele haza azóta 1-2-3 ba megy rendesen a motor 4-5-6 ba pedig 7 ezer fölé nem pörög és 7 ezernél is durrog-puffog ha tudtok legyetek szivesek segitsetek mert nemtudomibaja lehet.
Heló! Srácok lécci mondjátok már el nekem is ezt a CDI-s valamit amit beszéltek hogy olcsó meg minden mert nekem is kellene. Kivel meg hogy meg mint. Legyetek szívesek jó? Köszi.
DT HEZ VALO ELSÖ FOGASKERÉK ELADO .ugyanis kaptam egy másikat -2000ft ha valakinek kell és 16-os dt 80 hoz valo ...
Helló!

Sajnos én nem vagyok otthon az elektronikában olyan mértékben. Viszont javítani ezt.... Ha vmivel sikerül leoldani a gyantát akkor már jól állsz viszonylag mert ugye látod a hibát vagy tudsz méricskélni. Ez ilyen csináld magad dolog.
Helló!

Haverom is vmilyen hondáét beszélte... Szóval lehet. Annyi van, hogy a 125 dtmen állíthatós a cdi és kicsit kényes a gyertyákra. Ugyan ezt a kapcsolást megcsináltuk a 80asra mármint amit lehet állítani nem volt már jó. Ezért kapott egy olyat ami fix és azzal szépen megyen. Valószínű a nagyra is fog kerülni egy olyan cdi. Előállítási költsége meg ahogy mondod nem sok.
a tömítés megegyezik így első ránézésre :D a többit nemtom :D sztem jó bele :D
Szerintem ez a tűszelep van a 80-asban is:
http://www.bercsekft.hu/motoro...
Heló mindenki! Kisviki lehet hogy meg lehet csiálni nem baj ha szétörik a külseje csak meg lehessen csinálni. De ha tudsz valamit ezzel a CDI javítással kapcsolatban akkor légyszíves segíts jó? Köszi szé pen.
Hali az nem igaz hogy a tömités készletek nem jók,én 4000ft-ért vettem egyet és abban minden benne volt a vértestolnai bontót hívd fel ott lehet kapni.
hát emberek,nem hittem hogy ezt mondom,de ez a dt meglepett ....
alul-felül használható,nem is olyan rossz az áttételezése mint ahogy mondták,pörög mint az ítélet,nem vacakol megy,meg nem is eszik szinte semmit,most már rendben van majdnem a blokk,még egy üresvisszajelző kell.

Ezen a videón sokat nevettem ... :D
http://www.youtube.com/watch?f...
Persze a png-t nem eszi az oldal:)