Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem lennék meglepve, ha uygan ez lenne a bele a yamaha cdi nek is.
Rengeteg honda meg más robogó alapkapcsolása iylan.
(egyébbként kínaiban kapható 3 rugó körül:)
Házilag megcsinálni meg nincs 1000 forint.
Yamaha Dt olajtartály 3.000Ft-ért!

http://www.expressz.hu/secure/showAdvert.do?rid=1&aid=

28604489&cid=2628
Ja látom bocs xd
Hello Dt125x-hez milyen idomjaid vannak?
sziasztok valaki nem tud eladó komplet dt lc 125-ös blokkot
powerrel gyújtással és karburátorral együtt ja és működő képes legyen
ha valakinek van elfekvőbe azt kérem szóljon
előre is köszi
Helló!

Én már szedtem szét cdi-t. Amikor nekem behalt 1 kis elkötözés miatt akkor szedtem szét. Ahol a vezetékek kijönnek onnan lehet elkezdeni a dolgot. De szólok hogy a műanyag törni fog! Vagyis nekem tört. Ha szétszeded akkor 1 nyákot fogsz látni. Telibe öntve gyantával. A gyantát nem egyszerű eltávolítani meg ha úgy van jön vele az alkatrész is. Én ehelyett, hogy vettem volna mert akkor is ilyen áron mozogtak a bontott cdi-k csináltattam haverommal. Azóta is azzal megy bár nem a legtutibb. De van most egy 80 as lc2 annak is épített a cdije. Igaz az más terv alapján. De az jobb szerintem. Amúgy ha megtudnád mennyiért meg lehet csinálni akkor hagytad volna a bontottat a fenébe.
Én franciakulccsal szoktam.
Azzal párhuzamosan vissza lehet préselni.
Nem árt a légtelenítő csavart ilyenkor picit megnyitni, és akkor a m.hengerben lévő juvát, nem tolod fel a "rendszerbe".
Utána pótolod a fékfolyadékot, a tartályban.
Ilyenkor nem árt a betéteket is meghúzni vásznon....
szoktam :D am van valami oldal ahol tudunk dumálni? lenen pár kérdésem :D msn vagy valami :D
Használd a válasz erre gombot.
de nekem is ugyan így csinált és karbi volta gond :DDD
Először is gyertyát nézd meg szine sok mindent elárul. Esetleg nézz egy szikrát próbálj meg gyertyát cserélni. Karbinál nem dadogni szokott álltalában csak elfogy azt kész ott van vagy benzin vagy nincs.
Köszi!:D holnap megcsinálom!
karbitisztítás :DDD nekem az volt a gond :D
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni!...van egy Yamaha DT 125LC|| és olyan probléma van vele, hogy ha megyek vele huzamosabb ideig és menet közben elkezd dadogni, fulladni,szaggatni....üresbe felpörög szaggatottan.Pl ha megállok vele vagy 15percre utánna megint jó minden! Előre is köszi a segítséget!
sajnos homályos a kép de így elsőre nézve a kábel felőli vége vastagabb mint a másik, mintha egy kupak lenne rajta. max az jön le(az egész műanyag burkolata) tovább szerintem nem berhelhető.
ott rontottam el, hogy egy picit ferdén sikerült nyomni a dugattyút.. mondhatom, egyből meg is ragadt (pedig tudtam én, hogy könnyen vissza kellene mennie) aztán meg hiába próbáltam erre megfelelő szerszámmal, már azzal sem ment pedig megigazítottam(ezek szerint nem jól) újra megpróbáltam előtte megint megigazítottam majd lassan elkezdtem préselni és könnyedén visszament.

kb 3 centivel lett magasabb a motor ezekkel a brutál favágó gumikkal :D
Szerintem ezek nem szétszedhető dolgok. Maximum ha lejön a külső burkolat róla.
Heló mindenki! Hogy lehet jól szétszedni a CDI-t? Úgy hogy nem sértem meg sehol nem rontom el jobban.
Jótanács, ilyenkor én egy drab fát, összegyűrt rongyot, akármit be szoktam tenni a fékkar és a kormány közé, így hüjebiztosítom a dolgot

Ha Ilyen sokat kell visszanyomni a dugókat, akkor nem javaslom ,hogy nekiess pajszerrel , mert tudtomal a főfékhengernek ez nem biztos, hogy jót tesz. Szóval légtelenítő csavar ki, és mehet is a szétnyomás, valami erre megfelelő eszközzel ,finoman.
figyu, jobb oldalon egy ilyen "gumikalapos" porvédős acél távtartó van, a másik oldalon pedig a km meghajtó
na sikerült visszaszerezni a gumistól a km óra meghajtót, de hülye haverom tegnap behúzta az elsőféket(szétszedett állapotban), hogyan tudnám visszanyomni a dugattyút?
Rendeltem CDI-t. 15 Ezerér mostmár muszáj mert ez így babetta gyújtással nem állapot.
segítséget kérnék, hogy a HF tömítések közül a boltban kaphatóak full alu és klingerit-alu gyűrűvel közül melyik jobb
és ha egyik sem mert itt olvastam ilyet is akkor csináltatni
ilyen klingerit+fémgyűrűs megoldást kell választani?

és maga a henger alá milyen való?

(hallottam hogy a boltokban kapható tömítésszett nem sokat ér)
?
köszönöm üdv W.
hello
nagyon szép az biztos igaz a zöld nem a kedvenc színem.
kérdezném hogy a zöldre festett termosztátház felett lévő függőleges vízcső ami felülről a hengertől jön le, hogyan csatlakozik az alsó részén? (nekem csak be van ragasztva)
köszi
az a baj, hogy nincs kilóméter óra spirálom(se fordulatszámmérő, sőt kilóméter órám sincs) ezért maradhatott rajta a keréken..