Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Eladó yamaha dt125re kipufogó! Komlett gyári rendszer! plusz van egy ujabb fajta rezóm is(2004es dt-ről)!akit érdekel írjon ide vagy juhaszpeter5@freemail.hu
Sziasztok!

Érdekelne hogy yamaha Dt 80 LCII be tűszelep mennyibe kerül? Mert elég sok mindent halottam már 17000ft 11000 ft.
Neked írtam az email címedre :)
khemo@freemail.hu az email címem, kérdezz nyugodtan :)
külön dugó kapható hozzá új?
Nekem is Polini volt, de tudtommal ezek csak 100-asok, a Malossi a 110(112)-es. De a Polini az nyomatékosabb, kezesebb, a Malossi az csúcsban erősebb, de nagyon nagy a vágás benne, kisfordulaton szar, aztán hirtelen ugranak ki a lovak, nem a legoptibb.
a képen ez a DT ennyira gyári? minden matrica meg ilyenek?
nem tudom, hoyg maradhatott ott...azt nem kell levenni a spirálról...mondjuk ha levetted akkor van esélye.. amúgy a hátsóval vigyázz...jegyezd meg mit honnan szedtél le..alátétek iylesmi...én egyszer majdnem taknyoltam, egy rossz helyre visszatett alátét miatt..
az valószínűleg a gumisnál maradt.. nembaj még úgy is megyek majd a hátsó gumival is
áhh értem, köszi szépen! ez eszembe se jutott ×D
a jobb oldalra megy a távtartó, a balra pedig a kilóméter óra meghajtó
Sziasztok, nekem segítség kellene! szétszedtem a motor elejét gumicsere miatt, aztán összerakáskor vettem észre, hogy valami nem jó mert ugye a nem tárcsa felőli oldalra beraktam egy "távtartót" a tárcsa felőli oldalon viszont kilátszik a csapágy háza, gondolom ide is kellene egy tartó nem?

így szeretnék fényképet kérni egy Yamaha DT80 LC2 53V első kerékagyának jobb és baloldalról(közelről!)
Szia
Van DT125X idomom. Hűtőidomok, fejidom, első sárvédő.
de jó lenne egy ilyen *.*
Yamaha reklám
nekem?110-cm,polini szett,nem tudom már hol olvastam valamelyik pupák azt írta ilyen nem létezik,hát nekem van.
Neked hanyas henger van a dt-n ?:D
80 as lc-m lenne érte:)
érdekes motor,de gondolkodóba estem.kérdeznék majd pár dolgot.
Sziasztok! Nem érdekel valakit esetleg?

http://www.kepesmotor.hu/april...
SZIASZTOK.Keresek idomokat minden féle-fajta érdekel.
Köszönöm!
nem csinálnak bronzból kosrat, csak egy bevonat van rajta ami bronz, a siklási tulajdonságok miatt.

A keméynség ne egyenlő a kopásállóságal, lásd még 4t hajtókar és főcicsapágy
még nem jött meg a prox főtengely szimmeringek,de ha megjön,még videót is rakok fel,hogy hogyan mükszik az a cdi :D