Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

típus szám...vagyis az alváz száma azzal kezdődik hogy 53V
Azt én is tudom. Csak az kavar be hogy 54V. Me én csak 12 V os rendszereket ismerem.
Mi a lehetséges? Hogy van olyan hülye aki ezt megveszi? Hát biztosan Viccen kívül, 2010 óta nem volt használva az akksi? Az már kuka régen.
Heló mindenki! Ez lehetséges?
http://www.vatera.hu/auto_moto...
Elvileg azt mondják az okosok mert puha és hamarabb tönkre megy.
De hát ki mire esküszik gondolom nem forgatod mindig 10ezer környékén a gépen és nem rakod vissza kanyarban 6 ból 3 ba:D
Hali

Megtudja nekem mondani valaki, miért gond az, ha a tűgörgő kosár bronzból van?

Köszi!
Heló mindenki! Én is CDI-t vennék még mindig Yamaha DT125 LC2 höz. Nyaszi a te mocid jó már? MErt mondtad ha jó lessz eladod a CDI-t. EZ am jó vidi má vagy 20 szor láttam. A héten megint mek motorozni a yamahámmal de elég rossz power meg gyujtás nélkül. Me a babetta gyújtás 6500 nál leszabályoz. Nemtom feltegyem e megnézni ide. Döntsétek el ti.
http://youtu.be/czHPG6i31Yk

ezt komoly lehetett végig nyomni .... :
Sziasztok cdi-t vennék Yamaha Dt 125 Lc II höz ... megköszönném a segítségeteket.... molekula77@citromail.hu címre írhatok ha van eladó... várom az ajánlatokat... köszönöm szépen...
Sziasztok cdi-t vennék Yamaha Dt 125 Lc II höz ... megköszönném a segítségeteket....
Sziasztok!
Nincs valakinek 80-as, vizes alapméretes hengere? Vagy esetleg oldalsó, hűtőtakaró idomok és hátsó sárvédő?
Egy pár kép a felújításról és egy kis endúrózás.
http://www.sportmotor.hu/motor...
Köszi
Eladó Yamaha DT80 LCII. Nagyon szép állapotban. Minden gyári rajta. 110 ccm-es Malossi henger van rajta, ez nem sufnituning (elég drága tuning, de nem rövidíti le az élettartamot, de így van tartalék). 50es papírokkal használtam Budapesten, gond nélkül. Németorszégból behozott motor, papírjai megvannak, ott is a 110-es henger volt rajta Új, garanciás akksi, jó gumik, valós kilóméter, működő zárak (tanksapka, ülés, kormányzár), tárcsavédő, fékkarvédő gumiharang, index, tökéletes mőszerek, csomagtartó, gyári tükrök, egyáltalán nem eszi a vizet, tökéletes különolajzás, gyári festés, gyári matricák. Hidegen, melegen első rúgásra indul, teljesen üzembiztos, korát meghazuttoló állapotban. Eladás oka: nagyobbra váltás. Megtekinthető Budapest, 11. ker.

tel: 30-513-9699
katonakiss@gmail.com
Helo srácok kéne egy kis help!

ELŐSZÖR EGY FONTOS KÉRDÉS! VOLT OLYAN DT TIPUS AMELYIKNEK A TANKJÁN MIND A KETTŐ OLDALÁN VOLT LÉGTERELŐ?(NEM AZ ÚJABB TÍPUSRA GONDOLOK MERT AZON TUDOM HOGY VOLT HANEM A RÉGEBBIEK KÖZÜL?)

Yamaha DT 80 LC2-es tipushoz kellenének e következő cuccok:

Gyujtáskapcsoló
Hátsó felni (fékdob és küllök nem kellenek csak a felni)
Lánchoz azok a műanyag láncvezetők (mind a 2)
Kombinált kapcsolóhoz a 3 állású kapcsoló!
Hátsó féklámpakapcsolót összekötő acél drót+rugó

Amik még esetleg érdekelnének :
Kormányzár
Ülészár
Zárható tanksapka
Gianelli kipufogó
Supermoto kormány
Van közte egy irányváltó, amit karral működtetsz.
Sajna ez a gyengéje.
De nem sűrűn tolatgatunk....
Akkor elnéztem! Azt hittem váltós, akkor ez olyan ,hogy egy robogó blokk van benne, a h. kerék helyén lánckerék?

Ezé jó kertesházban lakni, tudsz ilyenekkel mókolni... fakin' panelház...
Mondjuk tök más ez a blokk.
Ez 150-es 4T, CVT váltóval speakelve.
Magyarul szíjhajtás is van benne, a váltásról varióváltó gondoskodik.
Aszfalton nem kapar, viszont porosban terelhető.
Én is télire vettem, kihagyhatatlan volt az ajánlat.
Kicsit kellett rajta túlórázni, de már hadra fogható.
Ami szép, 60 ropi volt, kb még egy 10-es ment rá, amiből előre 5 ropi volt a 2 gumma...
Itt a vidi róla...:))

És ilyen volt gyárilag...
azé télre én is elfogadnék egy ilyet, lehetne vele itt szántani a hót amíg a rendőrbáttyák meg nem lássák


Aszfalton elkapar egy ilyen móka? Csak mert kínai 125 ös sm el mentem /kb ez a blokk/ és az elég haloványnak érződött a 80 as erőmű után
Itt van 1-2 kép a friss szerzeményről.
Mostanra állt össze.
Karbihangolás, ültetés, szélesítés.

Ma teszteltük, és patika.
Sziasztok!
Eladnék egy zsír új, kék-fehér WR fejidomot lámpával továbbá egy szintén zsír új ZEUS cross bukót L/59 méretben. Mindkettő ára 10-10.000,- Ft + posta. Van még egy 21"-os bütykös enduro gumi ami kb. 80km-t ment földúton és 10.000,-ért tovább menne. Érden vannak. Bármikor hívhatsz: +3620-9973-276
Mármint hosszra értettem...
Elvileg igen.
Magyarul egy fog, 6 km/h-t jelent, ennél a hátsó lánckerékszámnál..
Nem kell másmilyen lánc, szerintem elbírja az ami rajta van.
Legalábbis nekem úgy van belőve, hogy tudom pakolgatni 15-17-ig...
Szép lett a mocid. Nekem is le kéne már mosnom.
Apuci.

100/(51/15)=x/(51/16)
100/3,4=x/3,2
29,41=x/3,2
x=94,11


Jól gondolom hogy a különbözetet hozzá kell adni a 100hoz és akkor 106 lesz a vésebesség?

Illetve, 15/51hez 126szemes lánc kell. 16/51hez ki lehet számolni hány szemes lánc kell?

Előre is köszi.