Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

http://www.sportmotor.hu/motor...

unatkoztam kicsit ezt lett a végeredmény
Szevasztok! nyaszi a pówer működik a gyári CDI vel. A babettáéval már nem. Krossz gumi hát az nekem sajna nincs. A repedésről hogy hogy hozam össze ötletem sincs. De akkor csattant 1 kurva nagyot miko negedtem visza a berugót és vissza rúgott a motor és akkor nagy csattanás és már nyomtam le a berugót és már nem hajtotta a dolgokat. De mivel megtartom a repedést meg kéne csinálnom. Majd a jövő héten széthúzom aztán kezdek vele valamit. A CDI ügyben meg lenézem az emailodat nyaszi. Ma csapattam vele a krossz pályán és nem 1 simson még így sem hogy csak 6500 at pörög. lazán felmegy 2 esben ahol a sismonnal fel sem tudtam menni. Na de a lényeg hogy CDI-t tudjak szerezni. A többit már valahogy megoldom. Télen nagy hóban viszont nemtom hogy tolom majd be :)
Hát kétlem hogy 20 gyertyábol egyse jó főleg ugy hogy üzem képesmotorokbol volt kivéve :S:S
Fotózd le, mert nem elég nagy a képzelőerőm. Vágom hogy miről beszélsz, de legjobb lenne egy kép a repedésről. És szerinted ez hogy történt?
Mexa hézag gyertya hézag rendben van? Kondenzátor is teszi a dolgát?
de a power neked amúgy ki van nyitva teljesen,vagy működik egyáltalán a power.?
halvány lila gőzöm nincs hogy mennyibe adnám el,mert először induljon be,a jövő héten lesz prox szimmering,és ha beindul,akkor adom el a cdi-t,mert tuti jó,de fő az óvatosság,majd mondasz rá valamit,e-mail címem adatlapon,ha esetleg találnál mást,nem haragszom :)
esetleg ha tudsz egy használt krosszgumit,akkor megalkudhatunk,18-as kellene hátulra,még rá is fizetek,ha úgyvan :D
sziasztok ojan kérdésem lenne hogy yamaha dt 80 lcc-hez a hengerfej menyi lehet? és hogy ti látatok valahol e a neten
mert én keresem de nem találom
elöre is köszi
talán nem jó a gyertyád?
Hello! Olyan gondom lenne hogy van egy 1981 es megszakitos yamaha dt 80 as om és nem ad szikrát. A tekercstöl feljön az áram mert ha belenyulok a pipába megüt eléggé de a gyertyán nem jön ki.Arra lettem figyelmes hogy ha kikötöm a kondenzátort belölle akkor is ugyan akkorát üt a pipában. Nem lehet hogy a kondenzátorom halt meg?Sztetek milehet a gond?
Na most nézem nekem pont olyan van mint a 3 dik képen. De ha naggyából is helyettesíti a csúnya az simán ó lenne ha nem adod arany áron mert nem vagyok túl pénzes ember.
Heló! Ez hány vezetékes? Mert nekem 7 vezetékes. Mennyiért adod? A gyárit jó lenne nekem is 4 ezerért.
nekem van egy feleslegem cdi-m,de külsőre nagyon ramaty,mert ez volt a dt-n mikor elhoztam,jó maszek,ezzel jobban indult mint a gyárival,csak csúnya nagyon,vezeték a narancs színű meg van repedve a csatlakozónál,a többi meg úgy ahogy maszekok.
a gyárit 4e ft-ért vettem,de könnyebb is vele bánni,meg hát elegánsabb .... :D
Hello!
VAlakinek idomszett van dt 125 re?
Ilyen a blokkom, ls a kuplung kosár alatt van 1 fogas kerék ami nem látszik az folyton szabadon fut és arra megy rá a berugó. Az felett repedt el 1,5 cm hosszú és 0,5 mm széles vagy még annyi sem és folyamatosan vékonyodik még abba nem haggya szóval nem repedt felig. http://racing-bazar.hu/hasznal...
Azt nem....
Hengertalp tömítést is cseréltél?
Ott is belemehet....
sziasztok. valaki tudna nekem képet feltenni 80-as LC2-es dt hajtókaráról? a felső tűgörgős része érdekelne. köszi előre is.
Hol és milyen a repedés?
Mert lehet hegeszteni, csak nem biztos, hogy van értelme.
Hol és milyen a repedés?
Mert lehet hegeszteni, csak nem biztos, hogy van értelme.
sziasztok lenne egy kérdésem kicseréltem a láncot és mért szorul meg a kerék ha meghuzom az anyát.?
http://www.expressz.hu/auto/alkatresz/motorkerekpar/egyeb/hirdetes-2843
7838/

Dt olajtartály jó áron eladó!
Halóóóóó!
Hengerfej sikoltatás és tömítés csere után sajnos még most sem szűnt meg a vízcsöpögésem... Ötlet?
De a kuplung kosáron halott a beugó rész a kis fogaskerék berugó cucc az szétment, meg kell 1 másik áttét fogaskerék mert abból vannak kis darabkák letörve. Bár annyi pénzért inkább tologatom akkor. Akkor a blokkot meg lehet hegesztetni? Mer a CDI kell meg henger az már annyira nem gáz. De a henger ben még csak 50 km-er van az még elmegy én használatom mellett 10 évet.
Ez az utsó fúrás ez már 1 el nagyobb mint a gyári méret ez már a power reszelős méret.