Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Blokkot lehet avival hegeszteni. Cdi 20 körül hengert megintcsak lehet fúrni aztán már nem is olyan zsebbenyúlós.
Szevasztok! Tegnap megkedveltette magát velem a DT és ezért inkább megtartom csak fájni fog nagyon. Repedt blok halott cdi és henger ez mind kell. Szóljatok ha tudtok nem olan drágán mert nem megy jól 2 évet spóroltam rá és 110 ért vettem és jó nagy hulladék.
Jó volna egy nekem is télre hülyülni de sajna kicsi a keret:(
Majd egy képet tegyél már fel róla milyen:)
Köszi Apuci és neked is Mumi!
Üdvözöllek az enduro világában. Ja, hát ilyen gumival nem lehet kimenni a határba. :)
Sterimobbal szoktam mosni a krosszcsizmámat. Belűl.
Anyám vett egy gatyát, motorozni. Aztán egyszer mikor jöttem haza, kérdezte miért nem az van rajtam. Hát az volt :)
Nah majd megcsinálom... Bár nincs berugó karom... :D
Én vettem egy quadot kis pénzért.....
Most azt készítem fel télire.
Futóműszélesítés, teleszkópok javítása, lengőkarok, egyszóval minden...
Ha jön a hó, csak rá kelljen ülni, és szelni a tájat.
Az SM nemsoká megy a gariba....
Gerecsemotor
Náluk tuti van
Üdv!

Keresnék Yamaha DT 50 (2001-es, minarelli motoros) komplett kipufogórendszert és légszűrőházat.

Ha van valakinek ilyenje, annak nagyon örülnék.
Ha már úgysem ment fel akkor inkább nem is rakom mert 1 Kiröhögnek 2 Nem a legjobb a minőség. De valaki írta hogycsrélné 706 4 es simsonra az érdekelne.
Nem tetted fel.
Hola vidi? A neke most kezdődik a szezon, télen hidegben én nem rakom le soha a motort.
Nagy punnnyadás van most erre felé. Most ebből azt tudom következtetni hogy mindenki elrakta már a motort télre, esetleg tökéletesen üzemel vagy eladta mindenki ?
Heló mindenki! A rossz yamahámmal motoroztam végre 1 kicsit terepen is. 1 ismerősnek csintam a vidit de felteszem ide is ha nem gond. Meg 1 kép túl bátor voltam. Az iszap erősebb volt fél órán át szenvedtünk mire kijött. kerég el volt lepve 3/4 edig befolyt a víz a hátsó fékbe azt nem fog meg a lábam vizs lett és 12 km re lakok onnan. Lefagyott a lábam.
Menő az a kaktusz:) Sok sikert a gyűjtéshez:)
Sziasztok! Eladó 2db Rezonátor és égy végdob! Akit érdekel irjon:)
ja, valakinél esetleg lapul egy két felesleges Deákigazolvány, akkor van helye a dobozkában
Egy igazi fan így gyűjt :
Ha gyári a henger hengerfej és nem lett barkácsolva akkor ezt a lépést nyugodtan kilehet hagyni.
Várható.
A kérdés az, hogy mekkora volt előtte a présmagasság?
Most is mérhetsz egyet, 2mm-es ónt bedugsz a gyertyanyíláson, oldalvást a csapszeg irányában, a hengerfalig.
Letolod a ber. kart kézzel óvatosan, hogy a dugó felverje az ónt, majd kihúzod, és ahol összenyomta, megméred, de a legszélét mérd!
Tolómérővel.
Várjuk izgatottan az értéket....
köszönöm
Az Én ablakom felé biztos nem....
Ha ilyet kérdezel, szerintem össze se rakd.
Akkor valszeg nem tudsz derékszöget nézni, sem présmagasságot mérni, nem tudod melyik gyűrű hová, és a hengerfej is fordítva lesz....
Hát nekem 16 45 van fennt lc 1 en szépen leforog még hatosban is 3 litert zabál max 75 80 as utazó. Igaz lomha kissé de megfelel:)
Aki ilyet nem tud kérem inkább vigye szerelőhöz a motort már ne is haragudj. Amúgy természetesen a karburátor felé de ne te rakd össze.
Egyismeretlenes egyenlet.
Nem nehéz kiszámolni.
Van egy adott szetted. 8000-es fordulaton megy 100-at.
100/(51/15): X/(51/16)

? Stimm? Az X lesz az az érték, amit majd megy 8000-es fordulaton.
Már ha elbírja, úgy ahogy mumi említette...