Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

már mint a dugattyú ablakainak
Nem valószínűleg semmit nem fogsz észrevenni
yamaha dt 50 1994-es merre kell néznie az ablakoknak a kipuf felé v a karbi felé? kérlekszépen titeket h válaszoljatok az emailcímemre mert sürgőslenne köszönöm előre is e-mail:mats2@freemail.hu
Ez megtörtént nálam. Plussz síkoltatás (hengerfej). A tömités vastagság miatt várható valami változás a kompresszióviszony változás miatt?
Sziasztok !
Yamaha DT 50-es motorról véleményetek ?
Megbizhatóság , strapabirás ?
Természetesen normál körülmények között.
Néztem egy 2006-os motrot.
Elküldtem neki a régit. Majd másnap már fel is adta utánvéttel. (1600,-) A tömités 2000,- volt. Eddig jónak tünt, most raktam össze, holnap test.
Apuci és a profik!

Csináltattam hengerfej tömitést és vastagabb lett mint a gyári vékony lemez. Ez mit változtat a komresszió viszonynál?
jó kérdés, ki kell próbálni. Nem biztos, hogy pl. a 16 os lánckerékkel ugyan úgy le tudja forogni a 6. fokozatot mint a 15 össel, ha le tudja, akkor a végsebességed és utazótempód nőtt, avagy ugyan akkora tempónál csökkent a fordulatszámod, a gyorsulás rovására.
Sziasztok.

A végáttétellel lehet valami konkrétat számolni?
Arra gondolok, hogy a Jt honlapján van egy táblázat. Abban ott vannak a fogaskerék kombináció értékei. A 80lc2-nek 15/51-el 3.40 az értéke. 16/51-el 3.19 . Ezekkel a számokkal lehet valahogy a végsebességre következtetni?
Azt tudom hogy minél alacsonyabb az érték annál nagyobb a végsebesség, de konkrét km/h-át lehet belőle számolni valahogy?
Sajnos más a 125-ös és 80-as.
Hy! Nincs valakinek komplett váza, amibe csak blokk kell?
Üdv Mindenkinek!

Nincs véletlen valakinek feleslegesen hátsókereke vagy hátsóagya 125r-hez?

Előre is köszönöm.
Hello.
Mennyiért csinálja? mikori és hanyas dt-hez? ha fasza lesz engem is érdekelne egy.
Heló mindenki. Ha tőlem kérdezted az utas lábtartók a motorhoz tartozna külön nem eladók. A motornak rosszalkodik a CDI je meg elrepedt a blokk a berugó áttét fogaskeréknél meg lejöttek a fogak a kuplung osár berugó részénél. Másik motor Tirisztorával megy 5 ezernél leszabályoz és így 70 km/h nál nem megy többet.
Szerintem olyan 20.000 ft ból lehetne bele venni, alaplapot, gyújtáselektronikát ,trafót, ypvs vezérlőt vagy mit, ha az egyáltalán külön van.

yamaha dt 125 lc2-höz értelmes főtengely szimmeringet hol lehet rendelni neten,linket tudtok adni ha szépen kérem.? ;)
Konkrétan mi a baja a te motorodnak? Lehet tudnék érte egy 70/4 es szimót.
Utaslábtartónak mi az ára ?
Nekem is ilyen van csak nem jó. De cserélem simsonra.
Jééééé pont ugyanilyen volt az enyém.....
De jó látni....
A probléma megfejtése, hogy szerinted: "Jamaha"
sziasztok
az lenne a kérdésem hogy a régebbi dt 125Lc ugyan az-e a blokk felfogatási helye mint a dt 80 lc2-nek
vagy alakítani kell valamit
mert az a terv hogy egy 125 dt blokk lesz bele téve egy 80-as lcII-es vázba
előre is köszi
110ért nagyon jó ár lenne, már repülnék is rá ha nem vettem volna meg ennyiért amim most van.
és jön egy hengerfej tömi csere(remélem ennyi lesz), fékbetét elöl, kis karbantartás az egész mocinak és patent lesz.
kivéve hogy néha nem akad be neki a 6. sebesség... :/
helló!
első villa kompletten eladó yz 250ből tárcsafékkel gumival kerékkel
komplett (másik) 250 yz váz villával első kerékkel szint úgy fékkel,hátsó gátlóval,lehetőleg egyben eladó,
125 ktm sx alkatrészek eladók,gátlók,kormány,idomok,fékek,kerekek,csak a blokk és alkatrészei nincs meg,minden más megvan hozzá.
yamaha xt 600 blokk alkatrészek
yamaha xt 400 komplett motor bontás,550es karbi,
yamaha 600 tt összetörve az eleje,amúgy hibátlan volt,motorja ép 94es blokk ducatti sportob,yz idomok,egyben a motor 150e ,

érdeklődöknek elérhetőség: raziamotor@freemail.hu
06706590609
üdv Budai Bence