Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jobbulást!
Sajnálom ami történt
Ja és srácok, a védőfelszerelés tényleg nem hülyesèg ha nem lett volna rajtam csizma, tuti hogy eltörik a bokám és ha felhùzom a bőrnadrágomat akkor a bőröm sem kopik el. Áldja az isten aki feltalálta a bőrruhát.
Te heves megyén belül merre laksz? Eger nekem nem messze van míg jó idő van össze futhatnánk egy motorozásra ha gondolod.
Hát igen, az autó.. Én nekem augusztus óta van autó jogsim, azóta kb 2x ültem motoron. Én csak faluban-faluk közt motorozok, de folyamatosan le akartak szorítani az útról, direkt refiznek este, és sorolhatnám, csak azért mert motorral vagyok, és szabályosan(tényleg!) közlekedek.
Köszönöm szépen mindenkinek nem volt annyira vészes, de már párszor volt necces helyzetem így lehet a 4 kerék biztonságosabb lesz. Meg most ugye nemtudom ki lesz a hibás bűntetésem motor javítás... anyagilag meg nem vagyok ellátva nagyon.
akkor nem lett szerencsére komoly fizikai bajod, sok sikert a folytatáshoz!
Áuu..jobbulást! Haverom hasonlóan járt nem rég Ő a lábával verte telibe az autó orrát, és nem úszta meg ennyivel...sajnos mgé mindig kórházban van...a lába eléggé szétment, szal örülj, hogy megúsztad "ennyivel"
Okés. Hát remélem ugyan az lezs, mert ugye nekem KTM blokkos, ami DT blokknak számít. :D Mindegy.. kép alapján teljesen ugyan őgy nézett ki. Próba szerencse... mást nem lesz egy eladó DT hengerfej tömitésem.
Kétféle? Arra tudok csak gondolni, hogy önindítós vagy önindító nélküli blokkos verzió. Abban különbözik a gyújtás meg a főtengely. Meg olyat is olvastam, hogy kicsit csökkentettek a kompresszión is, hogy könnyebben tudja tekerni az indító. Szóval lehet másabb a hengerfej, tehát a tömítés is
A kérdésedre egyébként: 1991
Egyszer én is elöztem kereszteződésben.. az autó indexelt h megy balra én meg jobbról elkezdtem előzni... majd az autó is jobbra fordult... azóta inkább lassítok és megvárom amíg bekanyarodnak.
Bármikor megvan a baj A lényeg hogy jól vagy. Motorból lesz még motor? Esetleg kép róla?
egyedül voltam. nekem bokám rándult talán. én is hibás vagyok és az autó is, mivel ő nem indexelt én meg gyalog átjáró után előztem meg kereszteződésbe.
rohadt egy életveszély, ez a mánia....

ajjjaj, megsérültél, ha igen hogy vagy..?

másik motoros?

felelősség, hogy alakult?


utálom az ilyen híreket, személyesen bár nem ismerlek, de ez most kicsit megütött...
előztem és akit előztem balra kanyarodott, elkapta a lökösel a hátsógumimat én lerepültem a motorról, és a motor neki csúszott egy másiknak, segédváz elgörbült.
Rendszer gazda!
Neked mikori évjárat a géped mert ugyan ilyen elvileg a tömitésem nekem is és kérdezni fogják az évjáratot.

Vagyis elvileg R-esbe is elvileg két féle változat van...
uhhh, mi történt..?
Igen, fent vagyok most is
el, de nem itt az az msn címed ami az adatlapodon van?
Pont ma? Ha nem titok, elmondod mi történt?
baleset nemtudom még ogy vissza ülök-e a motorra
Drága barátom mi történt?
Összetörted a DT-t vagy eladod és nem motorozol többet? vagy miafac?
Na srácok azt hiszem elköszönök tőletek mint dt-s, mint motoros...