Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha olyan idö lessz el is megyek érte motorral .....
nekem a kipufogo kellene meg a fordulatszám óra kb mennyit kérsz ezekért.?
Nos Köszi az eddigi válaszokat. :) Már ugye nem bírok a motorral, meghaladja a képességeimet és az a gond még nem tudom mi működik és mi nem. Szóval az van hogy nem tudom sok elektronika közül mi a rossz és mi jó a blokk megint elég veszélyes a repedés miatt. Különben a moci belseje újszerű. Alig használt moci volt. Elég jó külső állapotban és kerekek sem szitál jó váltó megg minden. Nemtudom értitek e mit akarok ebből kihozni. Hogy az elektronikára már nem mondhatom hogy azok jó alkatrészek. Egyedül a váz egészen jó index is műkszik összes visszajelző minden kis mütyürke, a blokk halott szal csak a váz meg a blokkból max 1 - 2 alkatrész. és a többi meg nemtom zsákba macska. De meg tudom csinálni, bocs mókolni hogy működjön, és lehessen vele simán motorozni csak betolós lessz meg még talán a pówert is be tom kötni. Csak hát a Babetta gyújtás mégssem Jamaha gyújtás. Válaszotokat előre is köszönöm.
http://www.expressz.hu/secure/showAdvert.do?rid=1&aid=28381124&cid=46
És ingyen, vagy rettentő olcsón + postáért odaadod-e? :D
heló! Nekem van kipufogóm(rezó+végdob) irj ide:juhaszpeter5@freemail.hu
Hello olvasta hgy alkatrésznek eladnád a dt-et én vásárolnák belöle ha komolyan alkatrészeket adsz el...egy fordulatszám órát és a kipufogo érdekel mennyit kérsz érte...?
oks..........
Én nem neked írtam hogy bontsd szét :D
nem neked írta hozzászólásánál van egy "Előzmény" gombocska
kösz de megtartom mert mindig ilyen gépet szerettem volna... ...de aztán ocskábnál ocskább gépeim voltak (keeway matrix meg hasolo szarok...üröltem hgy ilyent tuttam venni...
Bontsd szét és add el darabonként.
Hello tudna valaki nekem egy DT-125 RE hez fordulat szám orát és kipufogot mert eléggé hangos a mostani ...
Cserélem 1 51 es 4 sebes simsonra jó állapotúra sok alkatrésszel. :(
Heló mindenki! Elmondom hogy jártam. Ugye megvettem 110 Ezer ért a "sűrgősen eladó yamaha DT125 LC-t. Másnap folyt a víz a henger oldalán. Megcsináltam. mentem 48 km ert elfogyott 3/4 víz megint szétszedtem láttam szar a dugó széthúztuk a blokkot a csapágy széttört:( . Összeraktuk. Nem nagyon akart indulni furán járt a motor. Gondoltam bejáratom lementem vele 10 km ert jól leállítottam nem indult. Behalt. Nehezen iváncsa onnan adony babetta tirisztorral. Szétszedés megint henger. Összerakás eelindul ó de király fél napot járattam az udvarban, elraktam másnap indítás má megint szarakodik. Berugom pöffen 2 őt megáll szitu. Berugom jár a motor azt ugye fáradt voltam már kicsit lassan engedtem vissza a berugót épp a berugó felérte előtt kurva nagy csattanás, majnem pofán térdeltem magam szétvágta a lábam. Rugnám be semmi nem hajt semmit mi a rák lehet? Szétszedtem, és majnem szörnyet haltam. A kuplung kosaran van ilyen fogazás a berugó a kosarat hajtja na abból 5 fog lejött aztán a közlő fogaskerék ami mindig forog azt leszedtem és megláttam a szörnyű látványt. Eltörte a blokkot van rajta 1 szép repedés. Nos. 140 Ezernél jár a motor nekem pénzbe. Mia csodát kezdjek vele hogy legalább valami pénz visszajöjjön belőle? Mert én feladom. Soha többet Yamaha DT. Legyetek szívesek mondjatok pár ötletet azon kívül hogy felgyújtom hogy hogy tudnék valahogy pénzt csinálni belőle mert így olyan mintha kukába dobtam volna 140 ezer forintot. És 2 és fél évig gyűjtöttem erre a hulladékra gondolm sejtitek mien rossz érzés van most bennem. Légyszi segítsetek. Köszönöm.
így van, csak azt mondta a rendőr srác hogy vannak kereszteződések ahol lehet előzni és vannak ahol nem, most úgy tűnik hogy ott nem szabadott volna előzni. De véleményem szerint ha én megyek egy úton ami védett, mert amire kanyarodott a srác az egyirányú. Tehát fogalmam sincs. Majd eldől hogy mit gondol a rendőrség.
levi az az érdekes, hogy főútvonalon előzhetsz kereszteződésben, és gyalogátkelő után is.
az is érdekes hogy ha a hátsó gumidat kapta el az ő első lökősével akkor már elvileg mellette voltál vagyis elhúztál majdnem mellette ennek ellenére csavarta balra a kormányt? nagy agy lehet az a srác is...
melyik a jobb, mert nekem is kelleni fog és figyelek miket társalogtok :-) henger alá is van tömi vagy oda nem szoktak?
Meglátjuk, mert ugye ha ő indexel akkor nem előzöm meg, de mivel nem előzhettem volna ott így nemtudom. Remélem hogy nem varrnak mindent rám. Most nemsokára megyünk kitöltjük a papírokat. A srác beismerte hogy nem indexelt.
21 eshez van anyával mindennel jó állapotban.
A szabálysértési bírság jó eséllyel kinéz mindkettőtöknek, de ez a rendőrség felé van.
Biztosítós oldalról szerintem az ő kötelezője kárára kéne, hogy fizessenek neked valamit.
Nemtudom mi lesz belőle, természetesen én is hibás vagyok mert kereszteződés és a zebra után nem vártam meg azt a nemtudom pontosan hány métert. Majd eldöntik a rendőrök, én szertintem mind a ketten kapunk bűntetést és mindenki marad a saját káránál, anyi szerencsém van talán, hogy a helyszínelő rendőr elég sokat pályamotorozik illetve jóba vagyok pár emberrel a rendőrségen. Persze vannak olyanok is akik már küldtek figyelmeztetéseket...
Majd beszámolok a továbbiakròl.
Jobbulást!

Azért figyelembe kell venni, hogy a balesetet az autós okozta. Te is szabélysértést követtél el, de ez ettől függetlenül van.. Szerintem. Nézzél utána, mert csak jobban jönnél ki, ha neki kéne fizetni.
Nincs valakinek véletlenül 21-es kerékhez való küllője egy fél marékkal? (20-25db kéne) Bontott, rozsdás, görbe is jó, nem motorba kell.
(Vagy nem tudjátok hol lehet ilyen jó erős huzalt kapni, amiből a küllők vannak? )