Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amúgy ma voltam vele motorozni is. 2 esbe simán be lehet indítani babetta tirisztorral. 70 a vége me leszabályoz ugyis bejáratos 5 ezer fölé nem engedi a fordulatot 5 ezer fölött nincs szikra kihagy tök vicces hangja van amikor leszabályoz olyan sport mocis.
Mi olyan vicces?
" Cserélem 1 tuning simsonra "




Csak ez nem mese...
Sziasztok! Eladó egyben a yamaha DT 125 LC-m. A hibák az előző kommentekben le vannak írva. Cserélem 1 tuning simsonra sok alkatrésszel. Vagy 2 sima. Kp az nemtom. Ajánlatok jöhetnek msn meg van adva adatlapomon. Itt van pár kép.
Andersen is így kezdte.......
Szasztok! Eladó sorba kerül a kis DT-m úgy néz ki Szóval ha tudtok valakit akit érdekelne, szeretne egy fasza kis motort, ami soha nem hagy cserben akkor ajánljátok, engem nagyon sok bajból kihozott már A külsejét egy picit rendbe szedem, ha bővebben érdekel valakit akkor szívesen mesélek
Próbáltam már, meg mindenféle itthon fellelt huzalokat, de túl lágyak, elgörbülnek hamar. Ami vastag, az jó lenne, de akkor meg lenne vagy 20 kiló a villa. :D Remélem a küllők jók lesznek.
Alacsony hőértékű gyertya volt benne egyszerűen ennyi minimum 8 as ngk kell bele:)
Sziasztok szerintetek mi lehet a gond 125 dt a powert beallitottam most faszan kipörög viszont 6-7 ezertöl nagyon ciripel a motor es 3,5 litert eszik lehet hogy keveset kap nagy fordulaton ...a gyertyakep szep vilagosbarna nemtom mi lehet a gond....köszi elöre is. Tibi
Hy mindenki.Én nemrég vettem egy 1996-os 2T-s Yamaha DT 125-öst.A probléma az vele,hogy még haza se értünk vele,de már beállt.Amikor szétszedtük,kiderült,hogy a gyertya vége elcsöppent,a dugó tetején meg egy kb 2 cm átmérőjű lyuk tátongott./Prox dugó /.Most szereztünk bele újat,de nem jöttünk rá,hogy mi történhetett vele,hogy mi okozhatta ezt a dugóval.Tudnátok segíteni?
ehez 3.5 4.5 hegesztő pálca is bőven jó lenne :D


szögvas, détté küllő, darab cső oszt kész. És elmondhatod, hogy a tied nem kínai, hanem japppán acélból van amiből a katana is.

Jó ötlet!
Írtam.
Majdnem, lineáris kohéziós emelő-tolattyú lesz belőle,
egy ILYEN villa. :D (nincs 'kedvem' 6500-ért megvenni, inkább meghegesztem)
nincs msn em mail kinn az adatlapon
mihez kell? valami fluxus-lineáris kohézió visszahúzó tolattyúnak a alátámasztásához?
Anya nem kell hozzá, teljesen offtopik dologhoz kell, le se merem írni. :D Megkereslek msn-en mindjárt.
ha valaki csinál valamit akkor azt normálisan tegye ennek ez a rendje módja.
okés holnap össze szedem hétfőn postára is tudom adni anyával kell :)?
20-22 kéne.
jól mondod, engem is már nem egyszer néztek hülyének, hogy 20 ezret költöttem a blokk 5 csapágyára és a szimeringekre... álltalában ilyenkor úgy szoktam csapágyat meg szimeringet venni, hogy a drágábbikat kérem..

na a dugattyú, sajnos nem sikerült az enyémbe márkásat szerezni...
ezek a dolgok miatt mondom én mindig hogy ha valamit csinálsz akkor csináld rendesen........
4 ezer forintos dugó meg a 250forintos csapágy többnyire megboszulja magát
csak én még 4 kerékűn nem éreztem ahhoz hasonló érzést mint amit a fele annyi kerék okoz:)
rettentő olcsón oda adom:) Hány db kell?