Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó yamaha dt 125 r nagyon jó állapotbantöbb infó itt
http://www.kepesmotor.hu/yamah...
Akár
Sziasztok! Nagyon sok jó ötletet adtatok , lehet mégis rászánom az idomra is a pénzt , viszont a kormányt nem sok kedvem van átfesteni az szerintetek maradjon így arany?
Vagy csak egyszerűen leszedném róla azt az aranyszínű festéket pl kromofág aztán kicsit megpolíroznám
Én az első teló alját megfújnám ezüstre. Az arany elüt. Meg a dobot feketére. Plusz az idom a kipu mellé. És kifogástalan. Tetszik az a fehér váz. Lehet télen átfújom én is. Csak akkor oda a gyári lilám:S
Szerintem ennyit megér nem nagyon van eladó lc2 es 110ért én a régi lc1esem nem adnám annyiért:)
Szerintem sokat számít, hogy az a kipufogótakaró idom, hiányzik, így elég ronda, és sokakat elijeszthet attól, hogy megvegyék. Ha rajta lenne az idom, egy 20-assal biztos, hogy többet érne!
Szerintem eredeti bár én így vettem nem tudom pontosan , szerintetek valahogy még lehetne szépíteni rajta? 110-et megér szerintetek?
Szép Dt. Tetszik. A villán a Mono Cross matrica még eredeti neked vagy csináltattad?
Hát igazából eladom a Dt-m és az az idom hiányzik róla de 5 + postát nem ér meg nekem egy ilyen idom mert annyira sokat nem számít, és ígyis csak bukok rajta.

http://www.kepesmotor.hu/yamah...
Vaterán van oldalidom. Nem is drága.
Sziasztok! Azért érdeklődnék , hogy van-e valakinek eladó Gianelli rezója Dt 80 -hoz , vagy tud-e?!:) Na persze elfogadható áron. Meg Bal hátsó oldalidomot.
Halóóó!

Végre a hétvégre elkészülhet a gépsárkány. Találtam hengerfejtömítés készítőt. Klingeritből és rendes gyűrűsre csinálja meg faszán.
én fehér DT-vel:) nem biztos hogy te voltál...
sziasztok olyant kérdeznék hgy sport légszüröt cserélném ki a mostani légszüröt lehet e ...?
Lehet, hogy engem láttál. A fórum fele szoktam járni dolgozni.
Te mivel voltál, hogy nem emlékszem?
Úgy legyen!:)
Végül én is vagy 20 km mentem mert nagyon hideg volt.
Remélem lesz még jobb idő.
majd ha bejárattad szépen a gépet szólj és kerülünk egyet!;)
Sziasztok bocsi,hogy ide írok!
De ha valakit érdekelne http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_dt_125_mx_csere-5173020

Az ár irányár.
Széles utat mindenkinek!
Na megyek elindulok Tokaj felé csapok egy bejáratós kört.
Ez 1 jó kérdés.
Mennyiért adnád?
Apuci. Én ezt odadtam 1 hozzáértőnek hogy csinálja meg nekem. És utána egyre rosszabb lett. A babetta cuccot is csak azért találtam ki mert nem akartam fuvarost hívni hogy haza tudjak jönni vele. Igazad van én ehhez nem értek, kicsit sem de én jobban elvagyok a simsonokkal. Ez túltesz a képességeimen. Nem bírok ezzel a motorral ő parancsol és ezért adom el. Pedig jól indult. Az egész akkor kezdődött mikor odaadtam a hozzá értőnek azóta egyre rosszabb csak. Lehet jobban jártam volna ha inkább én elrontom és tanulok a hibámból. Most drágán tanultam ennyi.
sziasztok nekem az a gondol vele hgy nagyon nehezen indul ha kicsit rá huzom a szivatot akkor orán száján döl belöle a füst mind a paksi erömü .. talán sok anyagot kaphat ..?
Az.
Hogy veszel egy motort.
Tök jó minden rajta, leszámítva hogy ki kell cserélni egy hengerfejpakolást.
Szétszeded, összerakod, s csak rosszabb lesz.
Bármihez nyúlsz, csak ártasz a motornak.
Pedig jó kis motorok ezek, hidd el többet ér mint egy DTR!

Az ilyen emberek szokták pl. a BMW-ket is szapulni....

Pedig egy jó technikán ülsz, csak a hozzáértés kevés.
Azt hiszed egy Simson igénytelenebb?
Annál is vannak alapvető dolgok, amit csak rutinnal, vagy szerelői szakmával tudsz orvosolni.
Tuning szimó?
Azzal még többet fogsz szívni.
Még az is szív vele, aki ért hozzá.

Röviden ezen volt a mosoly-fakadás....