Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nah megkérdeztem és van. Viszont ez klingerites fajta?
én abban hiszek hogy ha már egyszer megcsinálom akkor legyen jó
összepakoltam fag csapágyakkal prox dugóval és hajtókarral és nyugodt szívvel adtam el
így tuti buktam legalább 30 pénzt de engem ne szidjon senki ilyen picsa összegért
fúratás meg nem egyszerű, rendes szakember elég ritka, szerencsére én ismerek egyet

anno a szimó hengerem fúrták félre de olyan bénán hogy ki kellett dobni......
ini: én nem hiszek abba , hogy egy 27 LE motorba 25 ért vegyek dugót , mert ugyan úgy elmegy másikkal is , és a prox is beálhat ,ha pl a fúrás szar
aki nekem anno a dt-t fúrta az prox dugót javasolt minimumként.
állítása szerint a többi kritikán aluli, mondjuk a prox is nagyon gagyi lett újjabban
hüvelyes? ezt nem értem , amúgy vaspersely van benne , az ablakhoz nem lett hozzányulva szerintem , az élek az ablaknál lehet levannak törve azt nem tudom , a dugó az nem a legminőségibb , de a dugóra nem gyanakszóm , azt kizárnám
Hüvelyes henger?
(ha igen)Le vannak törve az élek?
Nem szedte ki valami jóképeségű nagyobbra az ablakot?
Miylen dugó?
REJTÉLY:Miután felfurattam majd uj dugót tettem a gépbe (dt 125r) , és alaposan bejárattam , kis idő után eltört az alsó gyűrűm a kipufogó nyílás felől , a hengerbe , és dugóba nem okozott kárt mivel a kipufogón távozott a darab. Vettem bele egy vadi új gyűrű szettet , bejárattam , majd mikor húzni kezdtem neki kb. 1km után elmegy az alapjárat , és a kompresszió hazamegyek leveszem a rezót , és látom , hogy megint elvan törve az alsó gyűröm ugyan azon a helyen , és a darab ami letört ismét a kipufogóba találta magát amit ki is tudtam belőle rázni. Várom az okos 5leteket.
Hahó srácok!
A bontásból megmaradt 1-2 dolgom:
DTR 125 Kuplung dekli pumpák nélkül: 1ezer magyar forint!
víz és olaj pumpával:2ezer magyar forint!(nem repedt, törött stb)
Jelképes áron eltakaritanám a portáról:)
ja még maradt 2db balansz tengelyem is, 1-1 oda adok a deklivel, ezeket már nem akarom árulgatni!
az lenne a kérdésem, hogy Bp-i lévén hol vegyek tömítéseket henger ill. hengerfej alá és milyet.
fém a jó vagy klingerit elég, pasztával? esetleg egy piros hőállóval kenjem-e majd.
pinkmotors amit ismerek Tatabányán ugye..
köszi W.
képek.
HF alatti részek és a bizonyos jobboldali vízcső ami be van kenve szintén feketével... és még nem keményedett meg puha maradt ez a fekete anyag.
szét kell szednem mindenképp ez így kontár munka volt sztem.
üdv W.
köszi fiúk
csinltam pár fotót mutatóba nemsokára felteszem a HFről és környékéről.
henger alól jön ki az olaj, HF alól meg a vizes trutyi nem nagyon de látható.
pedig előttem agyonkenték fekete tömítővel.
mármint az előzménybe
Bocs hogy így, Operable ilyen a gyári és a klingerit
Nincs esetleg egy képed a tiedéről? Mert nekem ugye KTm blokkos, és nem tudom, hogy pont ugyan az-e. :D
yamaha szalon
Elvittem a tömitést és a hengerfejet, de sajnos nem tudnak tömítést csinálni. Viszont megnézte a henger fejet élvonalzóval és mondta, hogy borzalmas... ott hagytam síkoltatni. 2k. Viszont nem tudom, hogy a tömitést hogyan tudnám megoldani. :SS

Valami ötlet esetleg?
DT-125-ÖS RE keresek kipufogot és fordulatszám órát ...
már megoldottam ...köszi...amugy mennyibe kerülhet DT-re valo kipufogo..? mert a mostani rövid és hangos
Minek ahoz motor emelő? lábon lecseréled.. vagy rakd fel egy fatuskóra :D
Nincs valakinek fejér megyében! 80-as dt-hez (LC2-es 92-es) kuplung karnak az a bilincse-amibe leletekerem a tükröt mert ma sikeresen majdnem elcsapott egy BMW-s én befütottam az árokba és szét SZAKADT az aluminium... :/ De sehol nem találok.. :S
http://www.kepesmotor.hu/yamah...


Eladó ydt 125 r 99 es jó állapotban
Bár lehet a felfogatási pontok egyeznek.
Szerintem ez 25 ösé azon belül lc2 ha jól látom.
Ez jó lehet 80as lc2-re is? rezó