Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mihez?

Nagy dellrotyóhoz meg még pár tipushoz van főfuvim.
Akár Gödöllőn, itt a dombtetőn van egy motoros bolt. 9-18h-ig nyitva.

Levi este megmérem, és felírom.
De én inkább a műanyagot javasolnám.
Az alu nehéz, és akadhat. Az meg nem jó....
Bármelyik mezei motor boltban kapsz..MZ M5-ös fuvit kérsz azt csőőő
Apuci. Pár infót elárulnál a bukógombáról? Szélesség magasság átmérő meg a furat a közepén? meg esetleg ha van valami különlegesség. Suliba megcsinálja nekem haverom alu-ból. Ha nem kell anyagot vigyek meg is csináltatom, vagy "műfa" menyire lenne alkalmas?
Hali!

van tippetek hol tudok Pesten/pest megyében főfúvókát venni? mert egyenlőre nem találok! Köszi!
9 amiből 1,5 tartalék a manual szerint.
és a tank tényleg 10L es .?
ezt nem mondanám sztem kevesebb lamella lehet benne kb ennyi, +hang, -minimális folytás
Hivatalosan 0.92 liter
még egy dolog van a fagyálló.... hány Literes a dt hütö..1L fagyállo bele megy.?
köszi srácok ...
Sziasztok nincs valakinek pár darab felesleges eladó küllője hátsó kerékbe? vagy nem tudjátok honnan tudnék szerezni?
Bal kézben kormány, jobb kézben jobb hátsó utaskapaszkodó, jobb combodra dőltöd a motort. Gyönyörűen lehet vinni a motor hátulját, én 68 kg vagyok, de felteszem egyedül is bakra.
én is oldottam meg magam...ha fel bírod emelni a hátulját akkor semmi gond...leraksz valamit és csak szépen rárakod a hátulját...én simán feldobáltam míg nem volt motoremelőm
kösz magamtol is rájötem volna de segitség ilyenkor nincs szal magam nak kell megoldani ezért kellene olyan elemö bak vagy mi a neve
úgy már más..te cska láncot írtál..amúgy meg...valaki felemeli a motor hátulját és alátoltok egy magasabb sámlit vagy fa tőkét..vagy téglákat...találékonyság
hát hgy szedjem le ha a földön van és nincs középsö sztender a lánckereket is cserélnem kell.......
Minek a lánc cseréjéhez motor emelő?
nemtalálkoztam még keresztapámmal
Valaki nem tud Pesten Yamaha boltot ahol lehet Yamaha DT 50-hez 13-as első lánckereket kapni? vagy valami webáruház? mert én nem találok
hello kitudja honnan lehetne beszerezni motor emelöt mert le cserélném a láncot de nincs senkinek a környéken semmi ilyesmi...
Levi nem kérdezted a spurit hogy milyen szinű?
Először tegyél egy nagyobb lánckerót előre mert nem is biztos hogy a gyújtással van gond
Jah oké köszi a segítséget. Valaki tudja hogy lehet megcsinálni hogy a CDI gyújtás ne tiltson? és hogy hol is van pontosan?:DD