Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy hangyányit lassabb a gyorsulás de nekem sokkal jobb hogy legalább nem kell ész nélkül pakolni neki a sebváltót :D
Nagyobb*
Hello Sziszee, köszi a segítséget, de mennyivel lett lassabb a gyorsulásod hogy kisebb fogaskereket tettél előre?
Üdv Fórumosok.

Olyanra lenne szükségem hogy yamaha dt 125r-hez kellene hátsó agy illetve egy műanyag hűtőborda az olajtartály elé.
Elég fontos lenne akinek van vagy tud az írjon nekem egy emailt: valentin@totalcar.hu címre.

Előre is köszönöm.
Szép napot mindenkinek
Hello ha jól emlékszem 11 fog van elöl azzal nekem sem ment 60-nál többet. Most 13-as van az enyémben és kb 80-nál van az h nem húzom tovább ne pörögje szét az agyát. 14-el nem próbálkoztam. Kb. ennyi:D ha tudtam vmit segíteni.
Fasza, örülök
16 os elöl a gyári, de nekem csak aszfalton a 17 es vált be
sziasztok 125-ös DT hez hányas elsö fogaskerék kell..? mert nemsokára lecserélem a láncot DiD és a hátsót fogaskereket is
amit most szereztél, az naggyjából hasonló lehet mint a gyári, mert az a régebbi fjata gianneli. Ez is mint a gyári ilyen labirintus módon csökkenti a zajt. Az enyémnek azért van olyan hangja amilyen, mert ebben csak egy perforált cső van, körülötte gyapotréteggel.
én szerintem a 4. es hengernél elcsúszik a vezérműégszíj , és azért nem megy az a fordulat fölé


Valaki tudja hogy Yamaha dt 50 ben milyen a gyári első fogaskerék?vagy valaki tudja hogy hogy van az elektronikus fojtás?
Aki tudja mennyiben tér el egy gianelli tompító szerkezete a gyáritól, az ne habozzon megosztani.
Nem tudom....
Segítenék, megnézném, de messze vagy.
Próbálkozz, vagy érdeklődj olyanoknál akinek 50-ese van-volt.
mekkora kéne rá? Esetleg tudod?
Értem.
Élvonalzom nincs, ugy h majd elviszem megérdeklődöm. :D Szakik majd megmondják. :DD
Ha kiforog 5-ben is rendesen, akkor érdemes nagyobb első lánckerékkel próbálkoznod...
Szerintem.
Csak a hengerfejet elvileg.
De azt is csak akkor, ha kell.
Élvonalzóval meg tudod nézni a síkot, ha lepucoltad a h.fejet rendesen....
Halóó!

Szét szedtem ma az egységet, remélem a héten elkészül a tömítés.
Kérdésem az lenne, hogy külön a hengerfejet szokták síkoltatni? Mert ha igen akkor azt is elviszem, de a hengert nem nagyon akarom leszedni.
Apuci,ha nekem írtad akkor :lejtön nem volt sok alkalmam kipróbálni de ott csak úgy pakolgattam felfele a sebességet.Nem szorul vagy fogja meg a kereket.
-igen kiforog rendesen,de szerintem 5. az nagyon rövid,és csak magas fordulaton kezd el menni.
-Nem durrog,semmi baja, csak már felvan pörögve.
-helyileg Pest megye Cegléd körzetében.
Yamaha DT 50 1992 körüli dobfékes elöl hátul,
-hallotam h kivettek valami folytást és elötte nekik is 55 el ment utánna pedig 80-90.Hallotam h ezek le vannak folytva elektronikailag is.
Lejtőn sem megy?
Minden sebességben kiforog?
5 ben is leforog annyira mint 3.-ban?
Durrog 5 -ben 50-nél?
Hol vagy helyileg?
Milyen motor?
Képet, videót?
Még kérdést?
Helló!
Tudom nem itt a helye de először ide írom be! Van pár felesleges gyújtás alkatrészem. Van 80 dt lc2-hez gyújtó tekercsem. Ellenállást mérve ugyan azt mutatta amit a manuálban is írnak. Van még hozzá tartozó alaplapom ami kicsit már viseletes meg van fúrva plusz furatokkal ott ahol fel kell a blokkra fogatni. Ezenkívül van még 1 komplett 125 pover nélküli dt-nek is gyújtása alaplap 3 tekercs és a jeladó tekercs. Ezt tévedésből vettem. A világító tekercset akartam felhasználni de nem jött össze. A világító tekercsre rá lett mérve és van ellenállása. Majdnem annyi mint a 80 lc2es dt-é. Akit érdekel az írjon itt rám. Az árat megbeszéljük akkor. Még egyszer bocsánat a hirdetésért!
Üdv: Viktor!
Lazíts a dugattyú-feszítő csavaron, fent a kormánynál.
Rápumpál, s vissza nem enged...
Ez de gyökér, nem mondtam neki, hogy te mondtad, hogy nem lesz, csak felhívtam és hebegett habogott összevissza. kizárt, hogy rezót cseréjek, +15-20 végsebesség nem ér annyit, hogy szét csesszem vele a motort, amúgy 8500ig így is leforog, és teljesen elégedett vagyok a teljesítményével. csak nagyon érezni,hogy akarna még menni és lenne még benne erő, de nem, meg oszt kész, na mind1 csak gondoltam kísérletezek egy kicsit.
Hello. Valaki tudna segíteni abban hogy nekem van kb egy 1992 es Yamaha DT 50 -em(5 sebességes).Sehogy nem akar 55 nél többet menni. Ez elektronikai fojtás?Ha igen akkor ezt hogy lehet megszüntetni? és mennyivel fog menni?

Előre is köszi a válaszokat ! :)
kérdésem lenne, hétvége folyamán elindultam szeretett Yamaha dt 125 lc2 mmel, körülbelül 2km után arra lettem figyelmes,hogy akad az első fék,mentem 20m t még, annyira befogott az elsőfék,hogy tolni se bírtam,vártam egy kicsit és jobb lett,kb annyira h haza bírjak menni,szétszedtem kipucoltam, majd minap ismét ugyan ez a probléma,mentem 2km és befogott az elsőfék. valami ötlet esetleg?