Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a tűt nem próbáltátok még feljebb rakni? vagyis hogy kevesebbet kapjon? bocs hogy beleszólok
Mondtam neked, hogy raktam bele 110-es főfuvit.
Nem forog ki jobban vele.
De ha nem hiszed, akkor vegyél bele és próbálkozz.
M5-ös menetű kell hozzá.
Amúgy meg rezót kéne cserélned, ha azt akarod, hogy leforogjon...

Ugye mondtam neked, hogy nem lesz gödöllői tompítód. Link.
Lejött ez a fasz, és kérdőre vont, miért mondok én ilyet róla....
-Mondom megcsináltad?
-Hát nem, őőőő, izé....
-Akkor szija... máshol durrogj...
Szija! Nekem van! irj juhaszpeter5@freemail.hu
Hát csak utána kell számolni.
ha 50l benzin:1L olaj akkor 5L benzin : 0,1L olaj
Így: 1L benzin : 0,02L olaj vagyis 20mL olaj kell bele.
De azt mondom ,ha nem az olajszivattyúra akarod bízni a kenést akkor én dúsabbra keverném be. "Az más dolog, hogy milyen kárt okozhat az olajszivattyúnak ha nem kap olajat."
Mert nyél gázon nem 1:50-be keveri, hanem dúsabbra.
Egy fogós kérdés:Ha 1:50 be keverem az olajat az azt jelenti h 50 literhez egy liter olajat teszünk , szóval akkor 1 literhez 20 mililiter kell , mert sokan azt hiszik h 1 literhez 50 mili kell , na most mi az igaz?
Sziasztok!
Tegnap összeraktam a dt-met.
Már tettem bele 100 km-t és nagyon csendes a motorja.
Nem gondoltam volna, hogy lehet ilyen csendes is.
4000-es fordulatnál nem pörgettem tovább, csak olyan 80km megtétel olykor-olykor 4500-5000
Ez igaz de nem biztos például hogy ártassz vele. Sőt sok esetben jót tesz. Én használom kerti gépekben a fimol2 őt és megvagyok vele elégedve hallhatóan halkabban jár a fűkasza és a fűrész is mióta használom.
Ha kicsi a főfűvóka nem egyhelyen áll meg és kész hanem sehol sem jó. kevesel mindenhol. Mellesleg a service manual 105 110 115 ös fúvókát ír bele.
Lehet le vagyok maradva, de szerintem egy jó motorba (motorblokk, nem kétkerekű) semmilyen adalék nem kell. Nekem ezektől olyan tv teleshoppos érzésem támad
DT80 LC2 kollégák!

Mikuni VM20 a gyári karbi 110es főfúvókával ugye? Nekem most 100as van benne. Érezni, hogy forogna még, de valamitől megáll, mint a szög.

Ja ráraktam enregy15 Gianelli tompítóját, hát ugyanolyan gyenge hangja van, mintha elektromos motorral járnék, úgyhogy qrva jól jártam vele, de legalább, rendes állapotban van nem olyan ganéj, mint volt.
szinét kérdezd már meg légyszi:)
keresztapám autó szerelő ő mondta hogy neki van egy bevált spurija ami dieselbe is meg benzinesbe is jó volt neki, nemtudom mi a neve. De akkor vegyesek a tapasztalatok :)
Használtam metabondot is a benzinbe valót de ha valaki teheti szerintem inkább slick50 et tegye bele
Sajnos már nincs meg.
Hello. nem tud valaki eladó yamaha dt 50-et? lehetőleg 2004-nél fiatalabbat?
Helló!

Megtudtad nézni nekem a világító tekercset? Bocsi csak máshol is keresek. De mondom először téged kérdezlek. Válaszodat előre is köszönöm!
Üdv: Viktor.
Metabondot neki! Nem olcsó de jó neki, én már nyomtam vele sok kilómétert és faxa !
Sziasztok nincs valakinek feleslegbe pár darab eladó küllő hátsó kerékbe?
Pirosat igen de nem ajánlom komolyan szarabbul ment tőle és hidegen nehezebben indult.
Valaki próbálta már a spurit? Persze nem por formában hanem a benzinhez
Közlő fogaskerék csere. vagy esetleg persely.
Van valakinek berúggótengelyre fogaskereke? mert az enyém nem akad meg csak néha :S csak simán lemegy a kar és kész. mi lehet a baj? valaki járt már így?
Okés köszönöm mindenkinek azért furatok a hengeren fasa dugót veszek bele meg valami jó olajat is aztán csak lesz valami
nekem is csörgött valami a dt-ben,de 1:20-as keverékkel járva,elhallgatott,most már 1:40-1:50-nél gyönyörű szép halk blokk van,nem tudom miért csörgött,pedig csapágyakat cseréltem,mindent átmostam,mikor szét volt a blokk húzva.
viszont eszi az olajam,nem értem mi az istennek,vagy mit nem csináltam jól,pedig a szimmering is új van,gyújtás felől semmi szivárgás sincs,de a másik oldalt szinte "nyeli" befelé ...
nem tudom mekkora fordulaton van ez neked, de pl az én gépemből elég csúnya hang jön ilyen 1000-1500 as alapjárati fordulat körül, amit bizonyára a kuplungkosár és a hátuljára szegecselt nagy ferdefogazású fogaskerék közti lógás okoz.