Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Keresek DT125R rezonátort olcsón!
értem
Aha de 3-4 nap mert hollandiabol hozzak a cuccokat :) ezert szivok most en is, csutortokon rendeltem a vizpumpa szimeringet es szerdara lesz csak :(
Esetleg sűrűbb olaj? Pl valami 15w40 vagy 20w40 ásványi olaj?
Olyat vajon hol lehet kapni? Yamaha márkakereskedés?
Gyári :) 3800 ft
hello valakinek nincs elado fordulatszám órája ez enyém meghalt 96-kiadásu kellene dt 125 RE hez..
Sziasztok lenne egy olyan kérdésem hogy 125 dt nél csörgés van se a főtengely csapágy nem lóg se a hajtókar és már nincs ötletem hogy mitől lehet ha valaki tud valami okosságot írjon köszönöm
Apuci!

Láttam ti régebben tárgyaltátok a hengerfej tömitést 125R-hez.
Végre eljött az alkalom, hogy én is megcsnáljam normálisan, nekem is ilyen bolti lemez van benne és nyomogatja ki a vizet lassacskán.
Milyen tömités kellene oda? Gondolom hengerfejtömités készítőhöz kell elvinnem...
Oks!
Köszi így előre is!
Nem hiszem hogy világító tekrecset tudnék bár holnap megnézem majd. Ha van szólok.
Helló!

Én Golf 1 nek a jeladóját vettem bele. Most éppen kerestem rá de nem találtam meg neten. De én 1200 ft körül vettem. De sajnos nem tudom hogy működik mert se aksi a gépben se világító tekercsem. Menete jó az volt nekem a lényeg. Amúgy menet méret M10X1 es.
Esetleg nem tudsz véletlenül világító tekercset 80 lc2es dthez?
Üdv: Viktor
elvileg nem kell kiakasszad sehonnan, csak simán szétcsúszik, legalábbis én így emlékszem.
Kösz az infót,holnap reggel nekiesek:-))
Először is kösd ki a karbinál a bovdent akaszd ki a súberből majd a pumpából is akaszd ki, ha ezzel megvagy szétjön a hengeres cucc. Már ha olyan mint a régi 80 asokon. Remélem tudtam segíteni.
sziasztok.szerintetek ez milyen tárcsafék?
Sziasztok.Aki tud légyszi segítsen. AM-6-os blokkos dt50 em van. A gázbowdent kellene cserélni,de nem tudom,hogyan szedjem szét.A tank alatt van egy fekete hengeres biszbasz,amibe a gázkartól bemegy a bowden.a másik végéről meg elágazik a karbi és az olajszivattyú felé. Nekem a felső szakaszt,ami a gázkartól jön le kellene cserélni,de nem tudom,hogy azt az elosztót hogyan kell szétszedni.Aki tud valami megoldást kérem segítsen.Előre is köszi mindenkinek.
Valaki nem tudja hogy milyen más motor autó hűtővízhez való szonda jó a dt-hez?
sziasztok lenne egy kérdésem a dt-men ha gyujtást kapcsolok a fordulatszám mérö fel le ugrál és valami kerregö hangot ad ...mitöl lehet ez.?
Eladó csak Yamaha DT80 LC II, 110/50 enduro motor. Kítűnő állapot, valós 28.786km (állapotán is lehet látni) teljesen gyári (semmi mókolás, sufnituning), nem nagyon lehet belekötni. Összes gyári kiegészítő rajta van: gyári tükrök, fékkar védő gumiharang, tökéletes műszerek, még a benzincsöve is gyári! Nincs "gyanúsan" lemosva, száraz, poros, erős blokk, semmi olaj vagy vízszivárgás, tökéletes vízhűtés, különolajzás, minden műszer, zár (tanksapka, ülés, kormány) működik rajta. Elsó rúgásra indul hidegen-melegen. Aki megnézi, garantálom h nem fogom előre bemelegíteni. Nem felfúrt henger, hanem Malossi 110 ccm henger (elég drága mulatság). Németországból lett behozva, és a VÁMpapírokon is ez a henger szerepel. 2 hetes, garanciás akkumulátor Ára csak 2011.10.10.-ig 160 000FT!
Eladás oka: nagyobbra váltás
Kipróbálható és megtekinthető Budapesten a 11. kerületben.

katonakiss@gmail.com
30-513-9699
rossi92. Szia, felvettél már több napja msn-en, de még nem voltál fent. Mi ügyben, tudok segíteni? :)
hát nem hiszem h én lettem volna:S nem nagyon szoktam későn motorozni...de amúgy érthető h azt hitted én vagyok, tényleg nem láttam még ehez hasonló motort:D
Igen a hengerfej akkor is annyi. És pont ez mivel a henger 58-as és ezért pl az eltört gyűrű össze tudja rondítani a hengerfej szélét. És ha mondjuk veszek hozzá egy 56-os perselyt, akor a hengerfej szélés található ütődések már érni fogják a henger szélét. Én ere gondoltam.
Én két hete szedtem széjjel a motoromat és a gyűrűből egy fél centis darab volt letörve. Ráadásul a power szelepen látszik hogy beleért a dugattyú.
Nem, de nem sokon múlt. Pedig 2t volt és fehér, elég Dt-s kiállással.