Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát én nem emlékszem ilyesmire:D melyik napon? volt baleset is?
Cső Bagyinka.

A múlt héten vagy azelőtt való héten este 10 és 11 közt nem te eléd kanyarodott egy autó a Bethlen utcán?
nekem kurvanagy kedvem lenne de Debrecenből odáig lemotorozni...:S nem kis pénz, meg félek h bírná-e a gép:S még sose voltam vele hosszú túrán
Kösz mindenkinek.
Tudja az asszony, hisz ő borogatta, meg mosdatott....
Hmmm....kicsit lehet túljátszottam...
Jó nekem
áúú, de lényeg, hogy nem lett komolyabb baj. Amikor én először tettem vízszintbe a détét akkor a kormány annyira módosult, hogy majdnem a tanksapkát verte a gázkar én meg jó poros lettem

Jövőhéten ilyenkor, jöttök?
azért mert amikor Te leveszed, akkor odaszaladnak a jóindulatú csodaminimanók és úgy lesíkolják neked, hogy észre sem veszed. a többieknek meg dierkt elgörbítik.
Asszony tudja?
Természetesen a jövő nyárra gondoltam
Én nagyon adnám
Ez jó ötlet volna csak inkább nyáron kellet volna megvalósítani.
pvc cső és hőlégfúvó ? le a kalappal, Te tényleg nagyon találékony vagy.


Csak jó lenne összehozni egy Dt-talit. Hozzánk lehet jönni bármikor aki képes lemotorozni Tolna megyébe, közel van a Mecsek van 1-2 szép látnivaló, csak az a baj hogy sátrazzásal tudok csak szolgálni DE jó nagy az udvar. 2-3nap erre-arra minden nap lehetne motorozni 2-300km-t és megnézni a várakat. Esetleg van olyan ember aki képes lenne elmotorozni idáig?
Az Ilyenből..... van kifaragva, rádolgozva, lefestve....
Az a hengerfej akkor is 56 mm-es volt, ha a henger 58-ra lett fúrva nem?
Ha meg síkolod, akkor csökken az égéstér átmérő nem?
Bár van 1mm hús.....az meg sokáig elég...
Mundjuk a hengered 58mm-re van fúrva és eltört egy gyűrűt ami össze vissza bas*ta a hengerfejet. Mondjuk ha megperselyezed és megint lesz 56mm akkor mi lesz azzal a résszel a hengerfejen amikor még 58mm volt a henger. De egyébként én is azt mondom, hogy lehetőleg ne síkoljuk csak ha tényleg szükség van rá.
Azoknak a műanyag védőknek van azon kívül hogy jól mutatnak más szerepe is ? És olyat honnan lehetne beszerezni?
Lényeget elfelejtettem a simsonokban hogy nem szarik be a fesszab aksi nélkül? vagy az nem olyan? nem értem a kakaó is kakaó ha mizó ha minna nem? Akkor a fesszab is fesszab ha dt be ha szimóba?
3 éve van nálam a dt, vagy 5x volt már levéve a hengerfej tömítés cserélve, soha nem síkoltam még és eszembe sem jutna mivel tökéletesen zár. Másoknak hogy van az hogy minden levétel után eszi a vizet?
Honnan szedtédtek ezt a hülyeséget!? feje tetejére fordulna avilág ha úgy működne,hogy minnél jobban terheled annál kevésbé diszipál ERGo minnél nagyobb árammal terheled annál kevésbé melegszik.
Ha nem terheled le akkor a fesszabályzón eső áram minimális mondhatnám 0.
a disszipációs teljesítmányt úgy számolod, hogy a feszültség szabályzón eső feszültságet megszorozzuk a rajta átfolyó ármmal.
Tehát ha 20 volt a töltő feszültség és mondjuk 13V-ra szabályoz akkor a szabályzón eső feszültség 7V, mondjuk 500mA-el terheled így 7V*0.5A=3,5W. Ennyi teljesítmányt kell neki elfüteni. Ebből láthatjátok, hogy minnél jobban terheled annál jobban melegszik, mert annál több teljesítményt kell neki elfűteni. Ez a lineáris tipus feszültségszabályzás. Nem tudom, hogy motoroknál létzik e egyáltalán kapcsolú üzenű szabályozás de az mégnagyobb hatásfokkal dolgozik és teljesen más elven. Ott igazán nemis beszélhetünk disszipációs teljesítményről, csak terhelési teljesítményről.
kedves emzoli a kérdést nem én tettem fel én csak kérdeztem hogy miért.
Sima műanyag lett végül.....
Nah lopom az ötletet És miböl van az a gomba? Gördeszkakerék? Suliba lehet tudok esztergáltatni hmmm Köszönöm a képeket
Én spec gyártottam a tengelybe menetet............
http://www.expressz.hu/auto/motorkerekpar/hirdetes-28274534/

Vegyét
ek-Vigyétek!
naszép lényeg hogy nincs nagy baj. Az a bukógomba hogyan is néz ki? Tudnál kis leírást vagy képet esetleg felrakni, csak hogy hogyan van felfogatva a motorra