Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jah de a bukógomba átment a "teszten".
Azon lett sérülés, meg a kézvédő elején, és a kormányvégsúlyon.
Fényezés patika maradt...
Ez az, hogy előtte repesztettem, egy kis szar kanyart meg nem bírok bevenni....
Megállt egy Cimconyos srác, kérdi segíthet -e...
-Mondom köszi, kutya bajom, de majd besza....
Erre az övé nem indult, pedig az enyém szennyezte benzinnel a faltot....
Látod látod, mindíg csak az a huligánkodás, meg száágúúdozás, azt sírás a vége...

Na ma megvolt a Dt-vel az első esésem...
Kb 10km/h-val kanyarodtam a főútra jobbra kis ívben, erre kicsúszott ez a fasza SM gumi, mármint az eleje, oszt nyaltam akkorát mint a ház.
Hozzá kell tenni, hogy itt nálunk olyan az aszfalt, mint a tükör.
Nekiszaladok, és gumitalpú! cipőben csúszok 3 métert!

Ilyenkor miért nem lehet felelősöket keresni?
Egyszerűen elintézték, kibasztak egy 30-as táblát, meg hogy csúszásveszély....

Vállra estem....szar bal kézzel gépelni...
Kedves Erik.

Kérdezel, kapsz egy értelmes választ, miért kérdőjelezed meg?


Amúgy a feszszíbályozó tényleg nem fog neki örölni, ha a gengerátor teljes teljesítményét neki kell eldisszipálni (fűteni) Valamivéle terhelést mindenképpen érdemes ráakasztani, minima egy pár 10 ezer mikrós kondit.
igaz ez nem egy méter hosszú hathengeres hengerfej, ami tuti elvetemedik egy levételkor, de azért elég jól el tud menni ez is. Nem árt neki egy kis síkolás
Egyszerűen fogalmazva, nincs leterhelve, így a "felesleges" áramot elfűti.
Nem kell egyből síkolni mindent tegyél egy normális tömítést. azt annyi
Nem értem miért nyírná ki? vagy ez csak a 25 ösökre vonatkozik?
Hogyne lehetne. Fesz szabályzót kinyírod.
Hidegen keringeti a vizet?
ahamm kösz
érdekes én azt hinném ha így bugyog akkor egyből elnyomná az összes vizet.
akkor sík és HF tömi csere?
aztán jó lesz?
az is lehet hogy az enyémben nincs termosztát és azért keriong a víz egyből és tolja a pumpa.. nem?
A hűtősapkánál buborékolt, de ha neked ott buborékozik,akkor nem kéne várni azzal a cserével. Ha a henger és a henger fej között nem tömít rendesen, akkor dolgozik bele a motor a víztérbe, ezért látni, hogy bugyborékol.

Am azóta rájötte, hogy hülye voltam, mert a keringetést csak akkor látom, ha a teromsztát nyitott, addig nem forgatja hűtőben a vizet. mentem egy nagyon rövid próbakört és jónak tűnik -remélem.
Ha van akksid, meg müxik is a power rendesen, nem is kell babrálni. De sok esetben valami hibádzik ezek közül
hello
hol bugyborákolt?
hűtősapkánál vag kiegytartálynál láttad?
érdekel mert nekem is lassan HFtömi csere lesz kis síkolással előtte.
mert melegszik és tolja ki a vizet cseppekben a túlfolyón.
én amikor rárugtam akkor a hűtőből kibuggyant a vízsapka nélkül.
ebből gondoltam hogy a vízpumpa jó és kitolja a vizet, keringeti.
de lehet hogy a kipuffgáz dolgozik bele a vízbe és az buggyant?
akkor meg szinte folyamatosan kéne nyomnia kifelé a vizet a kiegyből sztem, nem kis cseppekben.
Sziasztok!

Van egy Am6 blokkos dt-m. Az olajzóján szeretnék állítani mert a keverése elég gyér 1:100 de nem tudom hogyan kell. Mikuni olajzó van rajta. Kérlek segítsetek.
de mért baj az ha nyit meg zár? csinálja a dolgát ahogy kell... mért kell lekötni meg ide oda tekergetni? 1x beállítod akkor alul is és felül is jólmegy a motor.
Amúgy keresnék lehetőleg fehér színű ép hátsósárvédőt, valamint bal (kipuff) oldali oldalidomot LC2-esre!
skodi84@freemail.hu
Nyugodtan használhatod akksi nélkül, de úgy nem mükszik a powerszelep. Amúgy egy csatlakozó széthúzásával is kikapcsolható, akár nyitott akár zárt állapotában. Épp ma próbálgattam, eddig nem volt benne akku, most kötöttem rá egyet ideiglenesen, checkol is, meg menetközben is mozog, de amugy olyan hú de nagy különbséget nem érzek, kicsit így alul is erősebb, meg kisfordulaton ugye csendesebb. De nem egetrengető a különbség ahhoz képest, mint, amikor fixen nyitva van.
Annyira hűdenagyon nem is fogod látni, hogy forgatja a vizet. Anno én se láttam. Menj vele, ha nem melegedik semmi baj. :DD
Hali

Pár órája cseréltem hengerfej tömítést (bugyborékolt a víz), az előbb beindítottam, semmi buborék, viszont gázhúzásra nem látom, hogy forgatná a vizet. Van tippetek, hogyan tudnám ellenőrizni a vízpumpát ezen kívül? előre is köszi!
abból lehet valami kár ha akksi nélkül fut a motor?
kivettem az akksit, és beállítottam úgy a power hogy mindig nyitva legyen...
és megy mint egy ökör...
szerintem eddig nem nyitott ki menet közbe, de viszont mikor húzkodtam a gázt üresbe akkor meg mozgott, meg check is volt...
nemértem:S
szerintetek?
Nem, ez a Táblája szerint is 1E7. És mint írtam japán belpiacos, pozitív testelésű. A kipufogókba is bele van ütve az 1E7. Valóban az európai megfelelőle az RDX vagy RD Dx.
tipp: vedd le a kiput, és nézd meg hogy hogyan áll a powerszelep. Egy síkban kell álljon mindennel. Ha nem akor állítgasd
Sziasztok! Eladó egy Dt125R rezó ami gyárilag szétszedhető! Frissen kiégetve ,kibelezve! Üres az egész! Akit érdekell az irjon: juhaszpeter5@freemail.hu