Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

http://www.sportmotor.hu/motor...

Az én kis paripám. :)
a power mely tekercsről kapja az áramot?
mert szerintem az halhatott be.
ha a tekercs esetleg meghalt,akkor akksiról megy a power,ha minden igaz,vagy nem ... ?
Sziasztok!
Síkolták a dt-men a hengert és a hengerfejet. A a kérdésem, hogy ilyenkor mennyit szednek le belőle.
Utólag gondolkodva milyen problémákat okozhat a síkolás.
Nem fog csörögni vagy a teljesítmény nem esik nagyon vissza?
a powervezérlőből a fekete-fehér vezeték,a cdi fekete-fehér vezetékébe megy rögtön ... ?
mert van még 1 fekete-fehér vezeték ott,a vezetékkötegbe,és még egy elől a fejidom alatt,azokkal mi a helyzet?
tudtok ebben segíteni,vagy bekötési rajzot linkelni ... ?
Nagyon ritka, nézd neten a bontásokat ha szerencséd van akkor letudsz csapni 1re, azt hiszem a tdr-nek is jó, de tzr ben nemvagyok biztos mert az tuti hogy később nyit.
heló dt125R-be tud vki pówer elektronikát?
Esetleg másik webáruház? Van egy ismerősöm azt mondta 8ezerért tud mindenféle kipufogó rendszert, kérdeztem honnan származik de nem válaszolt, így inkább nem vettem meg. Megkérdezzem, hogy 80ashoz tud-e?
SÜRGŐŐŐŐŐS!

Megint nem lesz tompítóm "nem volt a szállítmányban"

Van tippetek, hogy honnan tudnék egy gianelli tompítót szerezni?
köszi, bementem a yamahához és szerdára itt van a gyárija 10500.. 3szimering meg 1 alátét a lánckerékhez
http://motoroswebaruhaz.hu/spd... komplettbe van szerintem
vízpumpa szimeringet hol tudtatok beszerezi 125R-hez? Megérett már de neten nem találok boltba meg tuti nincsen a környéken
Köszi.
unokatesóm dolgozott az unixnál és mesélt dúrva dolgokat hogy a boltban kapható gm olaj valójában mennyi is
És a kisemberek szívnak mint pl én. Ez van :( nemtudom mi lessz itt pár év múlva.
értem, igen egy c jogsi nekem is tetszene, de mindenk előtt az A

offff: amiket a hsználtautón néztem és nekem tetszettek azok 6-7 százért voltak kiírva, viszont a jelenlegi piacon a 600 ért hírdetettet szerintem még akár 500 ért is el lehet hozni.

Amúgy az irreális hasznok miatt ilyen drágák ám a dolgok a boltokban...

egy durva példa: unix, bárdi autó alkatrész üzletek /vagy akármilyen másik cég, ahol ilyen nagy ,30-40% os kedvezményeket lehet szerezni törzsvásárlóként/, amit te ott utcáról bement magánszemélyként megveszel 100.000 forintért, azt kb 10.000 forintért jutott a céghez...
igen, utána érettségizek. a terv második fele az hogy suli után megcsinálom a kamion jogsit és megpróbálok valahol elhelyezkedni
De még eldől, ha motorszereléssel nem tudok elhelyezkedni akkor kamionozás éa ha abban sem akkor mindenféle képen külföld.

off: ma nézegettünk motorokat Pécsen találtunk két 850es tdm-et 4tx-eseket de nagyon ramaty állapotba voltak és 570 megy 890et kértek értük... néztem Hornetet azokért is 900-at... meg volt egy 2005-os dt-x 250-be odaadnák így papírok nélkül, de mondta a srác hogy rozsdás szinte minden csavarja... érdekes, pénz nincs de egyre jobban megy fel az ára mindennek
akkor jól értem? ,hogy érettségi nélkül mész a mamiba? Utána érettsigézel, vagy mi a terv?
Na jöttök jövőhét pénteken?
Általában a savas akksikat, attól függően, hogy hány Amperos, 10-edével töltjük, 10 órán keresztül.
Magyarul egy 6 amperos akksit, 0,6 Amperrel, 10 órán keresztül töltünk.
A zselés akksihoz külön töltő kell elvileg, mert asszem mindenféle intervallumban változtatja a töltési áramerősséget.
Hali mindenkinek.

Azt szeretném kérdezni, hogy felraktam az akksimat tölteni. Fullra nyomattam a töltőt, 3A-el kezdte el tölteni, majd 1 óra múlva 6A-nél járt.

Valaki el tudná magyarázni, hogy kell feltölteni az akkut, egy régebbi típusú akksi töltővel? Van rajta mutató, 6A-ig, És 5 fokozatban lehet kapcsolni, a töltés erősségét.
Köszönöm, akkor már tudjuk.
dellorto karbi van rajta. a bal oldalt van a keverékállító az alapjárati csavar mellett kifelé tekerj rajta.
Szia. A blokkja teljesen megegyezik az enyémmel. (Kivéve a henger.)

http://www.sportmotor.hu/motor...
Minerelli blokkos már?
Szia! Az enyémnél 1 évvel fiatalabb szóval, 99-es.