Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali


A héten érkezik a gianelli tompítóm! Igényel majd a karburátor valamilyen után állítást?
ja igen
a hidegindítást mondjátpok el légyszi hogy rendes üzemmódban hogy megy.
én kihúztam a szivatót, elkezdtem rugdosni 1 hónap után
mire röffent párat és kész. aztán meg azért toltam vissza nehogy sokat kapjon..
aztán tltam és úgy indult be.
és: 58ezer van a gépben ami nem jelent semmit mert nem tudom mikor mit csináltak vele..
köszii
yamaha service manualban minden le van írva, képekkel is illusztrálva. Elég jó és használható. Olyan nagy ördöngősségek pedig nincsenek a yamaha dt80-ban :D
Hengerfej részbe víz kerül. Síkoltatás és hengerfejtömítéscsere minél előbb. Találkoztam már ilyennel. Minél hamarabb meg kell csinálni mielőtt nagyobb lesz a baj
Hi!
az lenne a nagy kérdésem, hogy van nekünk DT-seknek valami weboldal, vagy facebook oldal, igaz itt meg tudunk beszélni mindent
de egy weboldal nem lenne rossz feltenni egy-két ismertetőt, megosztani fotókat szerelésről mit hogy kell segítségképpen... ez autós kluboknál működik :-)
-------
másik.
ma mentem végre a vassal, víz olaj minden rendben, feltöltve cserélve a vétel óta.
nincs sok időm a motorozásra az is igaz. szal:
először minden oké volt, majd mikor bemelegedett kezdett feljebb kúszni a vízhőfok-mutató igaz nem olyan mértékben és a túlfolyón cseppentett maga alá a moci. másik, hogy a henger alatt mintha jönne ki kis olajas cucc, meg a hengerfej alatt is látszik a nyom, szürkés olajos vizes gané sztem.
akkor most hol lesz a baj?
képeket nyomatok később
Köszi. Garantálom neked hogy jó motor :) és ez nem reklámduma, hanem komolyan...
na 200ért nem ment el?
160 sztem jó ár, ami nekem van, hogy pöpec legyen egy 60ast rádobok kb akkor lesz ilyen és a pénzemnél vagyok.
igaz akkor minden új rajta és tudom hogy tényleg mert én csináltam.
de ez a moci szép és jó is lehet, rá kell menni ha valaki keres ilyet.
Eladó csak Yamaha DT80 LC II, 110/50 enduro motor. Kítűnő állapot, valós 28786 km (állapotán is lehet látni) teljesen gyári (semmi mókolás, sufnituning), nem nagyon lehet belekötni. Összes gyári kiegészítő rajta van: gyári tükrök, fékkar védő gumiharang, tökéletes műszerek, még a benzincsöve is gyári! Nincs "gyanúsan" lemosva, száraz, poros, erős blokk, semmi olaj vagy vízszivárgás, tökéletes vízhűtés, különolajzás, minden műszer, zár (tanksapka, ülés, kormány) működik rajta. Elsó rúgásra indul hidegen-melegen. Aki megnézi, garantálom h nem fogom előre bemelegíteni. Nem felfúrt henger, hanem Malossi 110 ccm henger (elég drága mulatság). Németországból lett behozva, és a VÁMpapírokon is ez a henger szerepel. 2 hetes, garanciás akkumulátor Ára csak 2011.10.01.-ig 160 000FT!
Eladás oka: nagyobbra váltás

katonakiss@gmail.com
30-513-9699
Jóvóna most így télre de már egy hónapja azon agyalok hogy tegyek hátsó tárcsát a 80 lc re ötlet valakinek esetleg?
aki esetleg sm-et akarna csinálni...

http://www.kepesmotor.hu/motor...
MUMI!

Te hol vettél hengerfejtömítést? A mogyoródi szakin kívül tudsz helyet?
ja, mondjuk szerintem az r nek eleve nincs olyan nagyon rövid váltója , legalább is amit én próbáltam, azon elég hosszúnak tűntek a fokozatok és szerintem elég jól is ment
hát én azért csak kíváncsi vagyok hogy az a pár ló mit jelent meg az hogy más a váltó....
szerintem azzal már földkörüli pályára is lehet állni
Az kemény!, valószínűleg azért nem kaptál választ mert itt ilyen mélységekben senki sem ismeri a gyújtáselektronika működését. Szerintem vegyél bele ,egy gyári trafót,gyári gyújtáselektronikát, alaplapot. Nem hiszem ,hogy ez így 10-15 ezernél több lenne, és mehet is a gép. Sok sikert!
engem inkább az érdekelne hogy menyivel másabb a dt vázban a tzr blokk mint a dt blokk hogy ugrik mi a végsebesség ilyenek érdekelnek engem
Ok: Beleteszem. Majd ha kész lesz teszek fel egy körbejáróst, meg egy on-board-ot.
Ez a zene amugyse az én stílusom, de szerintem jobb lenne ha ink a motor hangot hallanánk.. :D
Egyszer felmegyek pestre és elmegyek veletek... :D
Én inkább ímélcímet nem merek írni sehova. Kutatórobotok járják a netet címek után kutatva és mindent összeszednek, amit találnak.
Írtam levelet.

Ha bárki másnak is lennének alkatrészei ehhez a típushoz, bátran írjon az info(kukac)ezerkecske(pont)hu címre.
(így lehet kicselezni a keresőrobotokat) :D
Helló!
Rendben.
telefonszámot nem merek ide kirakni, de itt az email címem:
athlonator@freemail.hu
Ha dobsz egy emailt akkor ott megadom a telefonszámom.
Természetesen érdekel!

Küldj egy telszámot légyszi!
http://www.expressz.hu/auto/motorkerekpar/hirdetes-28163069/

Gyöny
Van egy eladó légszűrőházam!
ha érdekel? , írj és megbeszéljük.