Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A légszűrőházat befoltoztam, már csak esztétikailag okoz gondot. De nem szeretem a tákolt dolgokat, ezért is kellene a gyári.

Mindenesetre kösz a segítséget!
Köszönöm, velük már beszéltem is, meglátogatom őket!
Előszöris azt a babetta taknyot szedd le róla szerintem Lendkereket nézted, hogy jó helyen áll-e? Esetleg próbáltad más állásban feltenni a lendkereket, hogy jó helyen adja a gyújtást? Ha hátrafele beindul, akkor nem pont utógyújtásának kéne, hogy legyen? Mivel az az előgyújtás a fordított forgásiránynál.
Heló mindenki! Itt pár kép a sufnituning felsőfokon mocimról. Nemtom még mindig mi a baj gyárival nem nagyon akar menni. Akkora az előgyújtás a gyári CDI vel hogy hátrafele beindul a motor. Ezzel jöttem 10 km ert. Iváncsáról adonyba. Már jó pár kommentet írtam mi a hiba jelenség meg ilyenek de senki sem adott választ.
Nekem is van ilyen karbim, 58-60-as fúvi volt bele a legjobb. Sokan fikázzák ezt a karbit (lásd alább ), hogy nincs rajta állítási lehetőség, de eddig AF1-en és DT-n is ha a megfelelő fúvi volt benne, akkor nem is kellett neki az alapjárati keverékállító csavar, mert el volt találva (relativ jól .. mert ugye sose lehet 100%-os ... ...) DE SZAR LÉGSZŰRŐVEL NE IS PRÓBÁLKOZZ, ha ki van olvadva, akkor először az a lényeg, hogy gyári állapotra visszaállítsd. Addig se alapjárat, se mást nem érdemes hangolni.
a lánckeréknél lévő szimeringet lehet kívülröl cserélni?
06/20-414-94-31 Vértestolnai motorbontó! ők foglalkoznak dt-vel!
Jah, ez vmi 2000 körüli darab minarelli am blokkos! Ugyanez a blokk van az rx, rieju,motorhispánia. . .stb motorokban. A 12-14es sha karbi 1 rakat szar, tegyél rá egy 17,5-est.
http://www.sportmotor.hu/motor...

Szabad nyomkodni a részt veszek az eseményen gombot!
maga az öntvény ugyanaz a henger is kívülröl ugyanaz csak a belselye más egy kicsit tegyed bele
Leszek én a teszt alany Engem csak az érdekel konkrétan hogy bele fér-e a vázba vagy nem. Szerinted belefér?
Üdv!
A napokban vásároltam egy 50-es DT-t.
Lesz vele munka, ezt jó szemmel lehet látni előre.
A következő kérdéseim vannak:
Nincs alapjárat. Azaz van, de pár pöffenés után leáll. A karbit szétszedtem, egy alapjárati csavaron kívül semmiféle állítási lehetőség nincs rajta. (Dellorto SHA 14 12 M). A gyári(?) fúvóka 63-as volt. Kipróbáltam kisebbet-nagyobbat, de jobb egyiktől sem lett. Főtengelyszimmeringre gyanakodnék még. A gyújtásoldalon semmiféle trutyi, prüszkölés nem látszik. A váltóólaj nem fogy, legalábbis eddig nem tapasztaltam és füstölés sincs, ami ennél szokott.
Szeretnék rá egy gyári vagy annál jobb kipufogót, mert a mostani egy tákolmány. Kellene egy légszűrőház, mert a mostanit a tákolt cső kiolvasztotta. Az oldalidomok megvannak, de hátsó idom is kellene gyári.

Az egyik teleszkópszáron erős kráterek vannak, nyilván cserés, de mi okozhatta?

Villanyakcsapágy is elkelne.

Túrtam a vaterát meg az ebay-t, de nehéz a dolgom, mert nem tudom,hogy ez pontsam ilyen típusú DT. 2001-körüli évjáratra tippelek, de erről sincs semmi infó a vázba beütve.

Tud valaki segíteni a beazonosításban, alkatrészekben vagy dokumentációban?


Köszönettel!
értem köszi a segitséget...
hát nah az enyém a 130as cross gumival is ment simán 100fölött... a mitassal ami enduro azzal is ugyanugy ment mint a bt45-tel ami sport túra gumi... olyan meg hogy supermoto gumi nincs, vagyis van de nincs vegyél rá 18*120/80 vagy inkább előre meg valami 90/80 vagy 100/80 at. És akkor kb kihasználod a gumi teljes felületét...

de az ami rajta van a tiedén 100% hogy nem fogja vissza...
az nem fogja vissza hacsak nem hátul 140/100 as van fennt.
hanem mert enduro gumi van rajta most
ott nem a gumival lesz a gond
sziasztok supermoto gumit szeretnék fel szerelni a gépemre ahogy felnit is kell cserélni vagy csak gumit és mennyire fogja vissza a gépet ugyanis a mostani igen durván fogja a gépemet kenda gumi van most rajta...
Vegyél egy 110 es hengert asszem van hozzá polini athena
Hali arra lenék kiváncsi hogy a yamaha dt 80 blokkra fel lehet-e tenni valamelyik 125-ös dt-nek a hengerjét és ha igen akkor miket kéne átalakítani ahhoz hogy miden frankó legyen benne a másik kérdés az hogy egy komplett 25-ös blokkot be lehet tenni 80-as vázba átalakítás nélkül?
hát nemtudom, én amivel mentem tzr az 12 ig forgott enyém meg 10ig. váltója tuti hogy más manualba asszem meg is van hogy mik a fogszámok, szerintem jobban el vannak a tzrbe osztva a sebességek. de valakinek ki kell próbálni hogy dt-be hogy üzemel
Persze,küldd el a címedet az email címemre.
radicsattila0304@freemail.hu
akkor érdekel eltudnád-e küldeni postai uton