Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó állapotú,bele volt tekerve a tükör szára amikor vettem.
akkor érdekelne de hagy kérdezem meg hogy van rajt a menet ahova a tükröt kell hajtani az milyen álapotban van
3ezer Ft az ára.
Van dt hűtőm azt rá rakom mert tom hogy nemférrá a tzr-é. Kiput meg majd rakokrá. Akkor szine ugyan az a blokk. Azt el tudnád mondani hogy milyen dolgok vannak elforgatva benne kb?
Jaaa . Köszi a segítséget es ilyen Dt 50 - es vázak mennyiért mennek ? Tudnál nekem kuldeni linket ?
SZia és menyiért adnád ?
de a váltóáttételezése is más lehet nem? ,még régebben volt itt szó ilyenekről, és úgy emlékszem azt írták, hogy a tzr hengere-vezérlése "erősebb" mint a détéé...
kívülröl ugyanugy néz ki de más a hűtőrendszere tzr-nek 2x akkora a hűtője meg állítólag a rezója is, de ahogy én néztem ugyanaz mint a dt-nek csak elvannak forgatva a dolgok benne.
Ezt már sehogy...
Adás-vételi, ami a nevedre szól, Eredeti forgalmi, ami ki van vonatva okmányirodán, + kb 100.000.- Huf.
Akivel csináltatom 5 századra fúrta sosem volt gond a munkájával
felhívtam azt mondta ingyen megfúrja csak dugót vegyek bele , elmondása szerint nem egyedi probléma....
Hy! Tudnátok segíteni? Van egy 125 tzr blokkom, szerintetek bele tudnám rakni, beleférne egy 125-ös yamaha dt vázba?
Ha 3 tizedes illesztésre fúrnám meg a hengert, lehet én is nagyokat pislognék, mintha nem is láttam volna Ezek a hengerek meg nem éppen a puhaságukról híresek, egy "kevés" szén is van bennük. Más kérdés, ha a hónolás smirglizve volt, meg ferde volt a furat. Akkor a 22km még sok is.
22km alatt 1mm a gyűrűhézag és 0.3 a henger dugó illesztés....
Ha nem is kpm, de tuti, hogy egy mérőállomáson beméretnék, átvizsgálnák... mer' műszakiztatni is kéne
Általában a 125ösöknek pont a másik oldalon van a lánc, és a kipu. Továbbá tuti, hogy a lánckerekek nem egy síkban mennének, szóval vagy az 50es kereke kéne bele, vagy egyedileg csinálni hozzá valami megoldást. Valószínű, hogy a blokkfelfogatások se stimmelnének. Hacsak nincs otthon egy 125ös vázad, akkor nem szaroznék vele, inkább vennék egy ilyen vázat ha annyira szar, láttam pár hirdetést.
bemész okmány irodába és ott felvilágosítanak róla! am sztem tuti KPM vizsga lene belőle!
WTF?
Sziasztok van egy kérdésem vettem egy yahama dt 125-öst 96 kiadásu az elözö és ugy lett behozva svájcól és szeretném forgaromba helyezni, DE a kinti adásvétel papir nincs meg csak amit a határnál állitotak ki.Hogy lehetne magyar papirokat szerezni hozzá mert más azt monta adjam el de megkedveltem és nem szivesen adnám el szóval mit lehet tenni hgy le lehesen müszakiztatni és igy kapjon magyar papirokat...?
Meg van a probléma a motor 22 km alatt elkopott valószínű túl puha a henger és a prox dugó megette hihetetlen a faszi is csak nézett aki fúrta....És ezért zörög....
Lemostam, meg lefújtam a hátsó villát.
Van, Pesten tudok embert. Kell cím? Lehetséges, de nem mondok biztosat, hogy tudnék csináltatni nála, és akkor utalás után postáznám.
enyíím is ilyen szerintem ha lehül minden kéri a szivatót.
Csináltatni kell tömítéskészítőnél.
És honnan szedek olyat?
Enyém dt 125 R ahhoz is van?
Eladó Yamaha Dt 80 LC II motor (110/50), külföldi papírokkal. 50ccm-ként használt, eddig soha nem volt gond vele. 110 ccm-es Malossi hengerrel. Ez nem sufnituning, felfúrt akármi. Már a VÁMpapírokon is ez a henger szerepel és ezzel jött be az országba. Németországból származik. Ritka szép, korát meghazuttoló állapotban, össze gyári kiegészítő rajta van: gyári tükrök, fékkar védő gumiharang, tökéletes műszerek, még a benzincsöve is gyári! Erős jó blokkal, sehol semmi olajszivárgás, nem eszi a vizet egyáltalán, garázsban tartott, 90%os gumikkal, hibátlan berúgóval, jó fékek, tárcsavédő, hibátlanul működő különolajzás, gyári festés, gyári matricák, kulccsal működő gyári kormányzár, tanksapka, ülészár. 2011. 09. 06-án vásárolt vadonatúj, garanciás akksival! Valós, 28000 kilóméter!

Ár: 180 000 Ft
Budapesten, 11. kerületben kipróbálható.
tel:30-513-9699
katonakiss@gmail.com