Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az normális 80lc2-nél, ha megyek vele üzemmelegen pont középen áll a hőfokmérő mutatója. Ha megállok egy lámpánál, visszaesik negyedig szép lassan 1 perc alatt?

Illetve az, ha 10km után áll kb. 1 órát, akkor megint csak szivatóval indul be?
Csak az a baj nekem hogy a hátsó villa is már heggesztve van akkor az első teló az tonkre van nagyon . És tobb helyen is már megvan repedve de a motorja az 100 as most kapott komplett generált . Fötengely , halytokar , fotengelycsapágyak , membrán , uj karbi , uj henger dugóval , uj áttétel szolval 100 az a motor . Csak a váz szarakodik :(
Nembírja a motor erejét
Erről a "bőrről" nincs nagyobb kép?
Meg közelibb?
Meg szemből?
Érdekelne a melle.....
A bal lábtartó nekem is letört, megvétel után 1 hónappal Visszahegesztettem és petent volt utána
Heló sziasztok! Na most már totál halál van a mocimnak. Yamaha dt lc. Xsak is kizárólag arra képes hogy berugom pöffen 2 őt megáll. De ma kicseréltem a hengerfej tömítést nem eszi a vizet az kilőve. Marada gyujtás meg a gyertya. Úgy kezdte uj gyertya 1 perc meghalt leállítom, kicserélem megint berúgom megint 1 perc
aztán ha még melegszik utána minnél gyorsabban tolom a motort mert csak tolni lehet annál kevesebbet gyujt. Szal má totál elegem van belőle, holnap még babetta tiliszorral meg simson tilisztorral kipróbálom aztán ha nem akk fuvarossal haza hozatom mert rokonomnál van.
Sziasztok . Egy olyan kérdésem volna hogy a : Dt 50 Mx - es motrot belé i tudnám rakni egy 125 ös vázba ?
Légyszi válaszoljatok nagyon fontos mert a Dt 50 es vázam potyog szét ma is letort a bal lábtartó
Rendben!
Külföldi,rajtahagyták a németek.
Szia!
Teljesen jó.
Írj az email-emre ott megbeszéljük a többit.
Pedig arra tuti lenne jelentkező
ja igen emelkedik a "rosszcsávó" az ülésből ezt már nem mutatják de igazából jó reklám volt hogy nem leszel menő ha cigizel.
kicsit off de azért a járgányokat és a stílust lehet látni a fiataloknak.
Nekem a Simson volt a nyerő az isten, akkor még szó sem volt ilyen hiper motorokról mint ami itt ON.
megvan még a 35ös és nem is adom el sztem :-)
vigyorogva ülök rá, köztes időben meg kamrában lapul, nekem ez a fiatalkorom és örülök hogy megmaradt.
thx East Germany
Amúgy jobb helyeken a gyerek már akkora lángost kapott volna, hogy gázt is bal oldalon akarná adni
Nekem megvan minden papírja vámpapír német forgalmi majd egyszer ha sok pénzem lesz:)
Akkor a simsonokat is érted kicsit ahogy látom:)
Igazából nekem az kell, hogy autópályán kényelmesen tudjak menni a mindenkori forgalom tempójával. Hosszú utakra is jó legyen, lájtos terepen is tudjam használni, és az átlag utcán lévő autók egyáltalán ne legyenek ellenfelek. /most nem az 500 lóerős s2 es audikra gondolok/. Ahogy néztem 4-5 másodpercet írtak neki 100 ra, az pedig messze jobb az autók 95% ánál.
Ha az enyémnek meglennének a papírjai lerendszámoztatnám ha meglenne a másik motor..szépen rendbe raknám..rendszám rá és bekaphatja a sün
jéé, én még hallomásból sem hallottam rendszámosról. Legalább akkor ők full legálisak
én tudok 2-t is debrecenben...van egy öreg papinak egy rendszámos 80-as meg egy 40 körüli csávónak..midnkettő pöpec állapotú..
micccsoooddaaa rendszámos 80 as....?

vagy külföldi kép?
Én mentem már TDM-el mert faterom haverja azt akart venni tavaly...az is a szögletes lámpás régebbi volt..én nem éreztem nagyon izmosnak, mert nagyon szépen, egyenletesen adja le az erőt..nekem nagyon tetszett ahogy ment...minden fordulaton szépen húz..igaz felül kicsit elgyengül...de ahol használni kell ott fasza..jól jársz ah olyat veszel
Szeva!
A berugó érdekelne róla, ha teljesen jó
már láttam régebben is de még mindíg mulatságos. Kiskőrösi kupakbukó 4ever.

Azért ekkoriban mekkora szám lehetett akár egy ilyen dété mint az enyém? mert ugye 85 óta gyártyák a típust..
hoppika.. ki gyorsulna vele pirostól?