Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ezt nézzétek, micsoda gépek és bukók
http://youtu.be/KOparwfLFbU
Igy már olyan, amilyennek lennie kell! :D Nagyon bambán nézett ki felemelve. . .
Igen, ha hengerfejes volt akkor megoldja. Nekem is jó lett bele. 1 mm vastag, középen tűzkarikával.
Klingelit? A gyári fém tömítés helyére?

Etanolt ne tedd bele mert tönkreteszed! Az etanol lemossa az olajat a hengerről és csörögni és kopni fog....
Sziasztok!
Yamaha DT80 LC2-höz alkatrészek eladók.
20/3110250
radicsattila0304@freemail.hu
Szia!
Nekem van konzolom.
http://www.sportmotor.hu/motor... Sziasztok! Visszaültettem az enyhén magasnak ítélt Dt-met. Szerintetek? Mellesleg eladó a kicsike....
http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_dt_125_r-5124679 Vegyééétek,vigyéétek:D:D
nekem is ugyanilyen van...
Hali! Van valakinek eladó közlő fogaskereke dt 80hoz?
kössz az infókat!, beírtam a google ba ,hogy yamaha tdm 850 3vd, és kiadta a képeket
hol nézted?
apunak a régi van, azok a 3vd-sek, amelyik kicsit nyújtott lámpás az 4tx azt hiszem. Apué az utolsó sorozat a 3vd-sből még karbis, ha anyu apu túráznak akkor 5liter körül. De pl amikor olaszországba voltak akkor dobozok sok cucc, 7-8 litert evett, az injektorosak vagyis amik már 4tx-esek azok 4literrel elmászkálnak meg a 900asok is kb 4literrel persze túra tempóba lájtosan kényelemben szerintem az egyik legjobb kb varadero szint, csak kell egy nagy plexi az elejére Megbízhatóságra anyit hogy ez olasz motor volt mi 42ezerrel vettük most már 60 fölött jár apu vele még nincs meg 2éve... 3.at csattanosan veszi mindegyik, meg a milyenk eszi az olajat. valszeg szelepszár szimeringes, télen lesz szétszedve. Én szerintem nagyon megbízható kis ketyere meg kényelmes meg szép az úton. Vagyis szerintem jóval szebb mint pl egy fazer 2 személlyel, igazi túramotor megjelenése van. Én anyit tudok erröl amit apu mond nekem azt kb megpróbáltam leírni anyi hogy az injektorosak kevesebbet esznek és máshogy van fokolva a főtengelye pár pacival erősebb Ha megteheted újabbat vegyél 900asokrol nemtudok semmit
Na utána lestem, akkor a tietek az iker kereklámpás,az az a szögletes lámpás előtti verzió. Az a 60.000 kilóméter mennyire sok egy ilyennek amúgy? Ja, és gondolom a DT után elég izmosnak fogom érezni ha összejön
Ejj de jó nektek, akkor most kicsit offoljuk a dététopikot

Az 900 as ,vagy 850 es? Nekem a szögletes lámpás 850 es van betervezve. Azt szeretném megtudni, normálisan használva mennyit fogyaszt? Mennyibe van az éves biztosítás stb? Egyébként meg vagytok vele elégedve, jó, megbízható paripa? Kössz!
Nekem van 1 felesleges 1mm vastag klingerit hengerfej tömítésem, tűzkarikával a közepén. Ha érdekel valakit, üzletelhetünk. 80lc2
Akkor marad így ahogy van.
Üdv! Nincs valakinek Yamaha DT 80 lc2 höz eladó kuplungkar konzolja.
Jócskán növekedne az 1km-re eső költséged. Nem érdemes vele foglalkozni. Fogyasztás plusz, amortizáció, fúvókakészlet, szervizintervallumok rövidülése, munkadíj, stb
Csak nehogy a forrasztó rudat nyomja bele.
Nálunk van a háznál dt is meg tdm is :D 3vd-s a tdm asszem 60 ezer km van már benne de még jó :-) megjárta olaszországot apu vele, és sztem az egyik legkényelmesebb és az úton is legszebb motor a kategorájába ;) am nekem 850 km-re elèg kb 1 liter olaj :)
Szerintetek ha átfúvókáznám a dt-t etanolhoz meg beálligatnám menne normálisan? 3 at eszik most mennyivel nőne a fogyasztás százon kb fél literrel?
hengerfejhez próbálj meg először 1mm es kringelitet
Az lesz a gond és a hengerfejtönítés is azért tlj aki mert kicsi a préssáv az előző hengerfejből le síkoltattam 1 tizedet és már bele is vert a hf be holnap teszek a egy 05 ös tömítést a henger alá és jónak kell lennie és legalább a felömlőket is jobban nyitja ...
csak úgy próbából engedd le a benzint, tegyél belem ilyen jóféle 430 forintos százsoktánost amitől a 1.2 es zsiguli is 460 lóerős lesz elsőkeréken ,és akkor lehet javul a helyzet. Egyébként nekem meg motorféken , hallani néha ilyen égéses kopogást