Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Annyi nekem tuti nincsen akkor az lesz a gond ....
tudtommal az égéstér kulső pereméhez kell beügyeskedni az ónt, és tudtommal 1.2 mm alá nem érdemes menni. enyémbe olyan 2mm felé van
Én is ezzel küzdök folyamatosan paszta nem árt neki az biztos csak ésszel használd ne túl vastagon...
Heló mindenki! Már megint széthalt a DT-m újítás után megint eszi a vizet. Apám erősködött tegyük vissza a régi tömítést hermeticcel akkor jó lessz kevesebbet bírt mint mikor totál halott volt XD. Nem örülök neki 10 km ert keserves kínok között ment el. Most az a kérdésem meg van az új lemez tömítés 3 lemez egyben gyári, a hengerfejem is meg a henger talpam is le van síkolva kell oda paszta vagy valami vagy pedig semmi sem még mielőtt megint elrontom . Válaszotokat előre is köszönöm
Ismerem ezt a technikát!
Mennyinek kell lennie?
Vastag forrasztó cint bedugsz a gyertya helyén rárúgsz megnézd mit mutat ugy ez puha össze nyomja a kapott értéket leméred és eltudod dönteni.
Sziasztok!

Van egy dt 125 r em most lett fúrva prox dugóval .
Erős gázadásra mintha kopogna fúrás előtt is csinálta!
Az lenne a kérdésem,hogy milyen vastag tömítés való a hengertalp alá ? Esetleg valami hézagolónak lennie kellene ott?
Arra gondolok,hogy túl kicsi a hézag a hf és a dugó közt...

Előre is köszönöm....
Én is így vagyok vele...1 bő hónap és jön a házhoz az XR 400 vagy a DRZ...de a DT-t már csak vészhelyzet esetén adom el...imádom
Úgy néz ki tavasszal, vagy nyár elején nyugdíjazom a kidétét. El csak akkor adom ha már kajára kell az ára, amúgy meg megmarad mindenképp! Megérdemli. Egy 850 es TDM lesz valószínűleg az utód, remélem megbízhatóságra méltó utódja lesz a kisdétének
2500 forintos párfüm
enyémbe az van, azé van bukéja rendesen. Amúgy érdekes, mert kiszámoltam ,kb 60 as keverékre jön ki, viszont hidegen elég tisztességgel füstöl, és azé üzemmelegen is látszik rajta ,hogy kéttééééé
Igen. Legutobb Repsolt vettem én is és nem volt vészes. Most viszont http://www.formula3000.hu/shop... de hát aom büdös vagyok tőle...
ipone city scooter 2t félszintetikus 2600ft bőven jó egy normális olaj is 2ezer az a 600 ft meg nem oszt nem szoroz.
repsol scooter 2t semmi szaga nincsen
"ez egy ilyen bicikli"

Amúgy meg a motoroskabátnak milyen szaga legyen, ha nem kétté

Érdemes próbálkozni különféle olajakkal ,a minőségibb az talán kevésbé füstös.
KETTŐTÉÉÉ Kolégák!

Ti mit csináltok a büdös kipufogó szag ellen a ruhába? Legjobb megoldás az illatosított olajak... nah de kinek van pénze 3-4 ezrekért illatos olajat venni?! (nekem nincs)
Szimeringet is kinyomhatta, ha pl túl sok olaj van a blokkban, bár az nem olyan, hogy egyszer jó, egyszer nem.
Ha súberes, akkor érdemes lenn megnézni, hogy nem-e elfordult a súber a karbiban. Van egy kis ék benne ami pozicionálja, az néha ki tud mozogni. 6000 üresben nem olyan nagy gáz, max negyedgáz. Karbit pucold ki jó alaposan.
Normális 2t szagúan füstöl? Lehet ,hogy valami nem megfelelően lett összerakava, és az okoz ilyen gondokat. Bár a tök friss dologoknak lehet nem tett jót ,hogy felakadt a gáz.
Bocsi , hogy itt hírdetem de valakinek nem kell , gyújtáskapcsoló Dt-hez , vagy esetleg szép állapotú bőr nadrág 48-as méretű , cserélhető protektoros olcsón?! Kellene a pénz :)
nekem a karbi előtt, abból a rácsos műanyagból, jön ki egy kis henger alakú tartály, na az mi? remélem érthető vagyok
Sziasztok! Lenne 1 olyan problémám hogy, most lett felfúratva a 125 ös DT-m és új főtengely csapágyakat is kapott. 5 percig bírta csörgés nélkül, ez csak úgy mellékesen. Azt kezdte el csinálni hogy, Berugom pöffen 2 őt megáll, és akár hányszor rugok rá 1és 4 között pöffen. Azóta csinálja hogy kakadt 1 sze a gáz és 6000 E ig felpörgött. Meg amikor még működött olyat is csinált mintha beszorulna a dugó tehát valami elszáll elkezd füstölni nem pörög 2000 E fölé és olyan mintha sokat kapna me füstöl mint állat. De sajnos levideózni nem tudom mert nincs kamerám se telefonom. Válaszotokat előre is köszönöm. ( Cseréltem gyertyát):)
Eladnám Dt 125 R és motoromat.
Korához képest jó állapotban felújított blokk! akit érdekel írjon a brunner_balazs@citromail.hu ra vagy hívjon vagy még esetleg több kép a linken http://www.kepesmotor.hu/yamah...
Sziasztok!
Eladnám a dt 125 ömet,igaz fájó szívvel.
A mociról kép az adataim között.
Akit érdekelne,az irjon.
ár kb 200 ezer,a gép kitünő állapotban van.
Kösszönöm :)