Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Victor reinz pasztával
Sziasztok, kuplung lamellákat kellene cserélnem DT 125-be..
Esetleg kis segítség a kuplung szétszedéséhez? :)
cső :D
valakinek nincs yamaha dt 80 lc2 be váltója vagy 6 ik fogaskerékpár?
Újabb fejlemény. Ha leveszem a légszűrő fedelét, és a a szivacsot, álló helyzetben, odahúzom neki a gázt lehörög! Pontosabban olyan közepes fordulattól hallásra, mert fordulatszám mérőm az nincs :( ! Megyek tovább a karburátor felé. Ha valakinek van építő ötlete, szívesen fogadom.
Üdv!

Kérdésem lenne egy régebbi témával kapcsolatban:

Ha csak lemezes hengerfejtömítésem van, milyen pasztával érdemes összeilleszteni a henger-h.fejtömítés-hengerfejet?

köszi előre is!
ja!

iár:200 000ft
28 000km
Eladó Yamaha Dt 80 LC II motor. 50ccm-ként használt, eddig soha nem volt gond vele. 110 ccm-es Malossi hengerrel. Ez nem sufnituning, felfúrt akármi. Már a VÁMpapírokon is ez a henger szerepel és ezzel jött be az országba. Németországból származik. Ritka szép, korát meghazuttoló állapotban, össze gyári kiegészítő rajta van: gyári tükrök, fékkar védő gumiharang, tökéletes műszerek, még a benzincsöve is gyári! Erős jó blokkal, sehol semmi olajszivárgás, nem eszi a vizet egyáltalán, garázsban tartott, 90%os gumikkal, hibátlan berúgóval, jó fékek, tárcsavédő, hibátlanul működő különolajzás, gyári festés, gyári matricák, kulccsal működő gyári kormányzár, tanksapka, ülészár. 2011. 09. 06-án vásárolt vadonatúj, garanciás akksival! Valós kilóméter! csere: yamaha tenere xt500z, xt600z, xtz660.
tel:30-513-9699
katonakiss@gmail.com
:) dehogy vagyok sm elenes sm drz-m van! nem csak a 18 colos kerék az oylan ritka előre mint safehér holó oké hogy most találtál eyget de hidd del ha azért keressnél mert venni szeretnél akkor nem találnál---amugy 18 colos sm kerék az marhára nemnéz ki jól azért mondtam a dolgokat ...........17 es az igazi sm szett---mármint ami jól néz ki és gusztusos:) érted mit mondok,?
ez anno haveromé volt, sok km volt benne már akkor is... a srác vette ki a fojtást belőle, kapásból csapágyas is lett, teljes motorgenerál volt benne, prox hajtókar meg dugó többit nemtudom mi van benne... újra volt fújva... tehát ha kicsit tudsz alkudni akkor nem jársz rosszul, csak kell vele kicsit foglalkozz.
te sm ellenes vagy igaz?

nem veszem mert eladó lesz a motorom....
Sziasztok!



Két hete vettem egy yamaha DT 50-es 123ccm-is mocit!

1986 os gyártmány, 25 éves de nagyon pörgős, akinek volt vagy van az tudja. :)

Kb. 4-500km mentem vele összesen. Egy előzés után tartósabban húztam 100km/h körül, 6. sebességben, és mikor lassulás után újból húzattam volna ki, elkezdett darálni, nem pörgött rendesen, úgy ahogy addig, meg azóta sem. Az első 5 sebességben csinálja ezt, a váltási tartomány vége előtt, de 6. ban ugyanúgy megy 100at, ahogy eddig. Mi lehet a baj? Tud valaki tanácsot adni?
Valaki benne lenne egy cserében?

http://www.kepesmotor.hu/april...
Eladó Dt 125 r jó állapotban több infó itt:http://www.kepesmotor.hu/yamah...
szueper gyorsan vedd meg!
nincs meg a povernak ami a bovden végére csatlakozo kis müanyag
A vashenger igénytelenebb, olcsóbb, de egyúttal kevésbé tartós.

A bevonat megfelelő kezelés mellett igen tartós, vizsont drága.

Akor sérül, ha nem megfelelően szerelik, kezelik, vagy motoroznak vele.
azt semmiylen motor nem bírja sokáig, ha például sarat szív, vagy légszűrő nélkül megy
Minek akarod állandóra kinyitni?
Nem fog menni csak felül, alul halott lesz, kellemtlen lesz vele motorozni
lveszed a kipufogót, majd szólsz egy haverodnak, hogy adja rá a gyújtást és mikor indúl a sikba ordítasz neki hogy vegye le, majd a bovdenekkel finoman behangolod, hogy nyitva legyen Aztán a Power motorról lehúzod a táp csatlakozót. De ha jól be van álíltva a power szelep akkor ráadod a gyújtást, le az akusarut, le a power tápcsatlakozót, majd akusaru vissza.
De szerintem nincs értelme, hogy állandóan nyitva legyen.
és azt még meg szeretném kérdezni hogy hogyan lehetne megcsinálni a dt n hogy állandóan nyitva legyen rajta a power ha eltudnád mondani hogy kell azt megköszönném
Szia! Szted a nicasilos vagy a vashenger jobb választás? Elég sok ember "köpköd" a bevonatos hengerre!
96 kapja be:)
Fúrni nem kell, és nem is lehet, ellenben honolni szokták és kell is.

Dugóméretek rendszerint pár századonként.
Mittomén:

A 56,92
B 56,94
c 56,98

De rendszerint még ennél is sűrűbbek a lépcsők.
bevonatos hengerbe nem pár tized, hanem pár századosak a lépcsők.
hali öszi a veboldalt nekem a dtm nikozilos henger van én úgy tudom hogy azt nem kell furni
Szia! A hátsó rugót cserélni fogom kisebbre, de azon kívül elhiheted, hogy én se 20.000Ft-ot költöttem rá.