Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló !

Azt szeretném megkérdezni hogy valaki nem tudna mutatni nekem egy képet Yamaha dt 125 karburátorról mert nagyon úgy tűnik hogy nem eredeti karburátor van rajta ! Előre is köszönöm
Hát,azt én megoldom :D csak hogy méretbe akkora?
üdv néktek ... :D
lenne egy kérdésem ... nekem az lc2-es dt-n 7 vezetékes a cdi-m,néha rájön a durrogás is,és a power sem működik ... nah már most a gyári cdi-je ennek 8 vezetékesnek kell lennie.?
mert képen annyi.
power meg akksiról ellenőriz,csak menet közben nem reagál sajnos.
linkelek egy képet,milyen lenne ennek a gyárija ...: http://www.google.hu/imgres?q=...
Gyárilag 105 110 115 ös .
Szevasztok , Dt 80 -on 23-as Mikuni karbi van gyárilag , plusz mekkora fúvóka kell bele? Úgy vélem kicsi lehet mert eléggé kevesel , karbin próbáltam állítani de még jobban kevesel.

Előre is köszi
Sziasztok . Egy olyan kérdésem volna hogy a : Dt 50 Mx - es motrot belé i tudnám rakni egy 125 ös vázba ?
Sziasztok ! Holnap cserélek gyűrűket a motorba , mennyi járatást igényel csak gyűrű csere után ? Ugyan annyit mint ha dugót is cserélnék vagy kevesebbet ? SÜRGŐŐŐSSS! Előre is köszi!
így már értem bocs csak úgy tűnt mintha utálnád az sm kinézető motorokat
Dt 80 ban nekem vagy 15 ezer óta semmi baja teljesen tökéletesen működik. Én személy szerint csak jót tudok a for yamaháról mondani
sziasztok supermoto szett eladó postával együtt 33 000ft--más iylen felni pl mito és rs 125 felni 50 000ft lenne..
30 605 6883
Sziasztok!
Na leszedtema ma a hengert és az egyik gyűrű el volt törve. Sajnos 4000 km-t bírt. pedig prox dugó volt benne. Meg se látszik rajta a kopás csak a dugattyú felső részén az a sok beverődés amit a gyűrű okozott. Sajnos a válság rám is kihatással van és nem biztos, hogy megengedhetem magamnak az eddig vásárol vertex dugattyút. Erre a dugattyúra gondoltam:
http://motoroswebaruhaz.hu/spd...

Mi erről a véleményetek?
Ha nem zavar, hogy a a másik oldalt van.
Hello mindenki! 50es dt-re jo simson v mz berugókar? :D
Tatabánya, Gróf László.
Sziasztok Yamaha DT 125 lc2-hez vennék féknyerget ill. benzincsapot,hátsó lámpabúrát,műszerfaltartót és apróbb alkatrész.. gumibak a tank alá,gumigyűrű amire rápattintom az oldalidomot esetleg internetes cím ahol belehet szerezni alkatrészt!előre is köszi a segítséget! elérhetőség:maxiboy93@freemail.hu
Az csak egy túlfolyó. Ne foglalkozz vele.
köszönöm előre is a választ :) :) ám majd Rokonomnak szolok azt elviszi a blokkot azt majd szét húzza ő azt megnézi mivan mert a többi cucot leszedtem róla henger dugó meg a többit szóval csak a blokkot kell kivennem azt viheti is a rokonom aki autó szerelő mert eddig is ő javitotta nekem a motorjaimat :) :)
hát igen :D
Rég nem jártam erre, csak véletlenül benéztem, de látom még mindig jó kérdéseitek vannak!
Hány szimeringet? Ez jó kérdés. Még jobb, HOGY MEKKORÁBÓL HÁNYAT? Mert ugye elég sokféle méretben lehet kapni szimeringet, és bizony többféle méret is található a blokkban.
Ha csak a "főtengely olajhoz" folyt be a víz, az jó, mert a dt-ben(mivel 2 ütemű keverékolajozású szerkezet) nincs ilyen olaj,a főtengely csak azzal az olajjal találkozik amit a karbin keresztül a keverékkel beszív a motor. Persze ha a váltó olajba folyt bele(aminek köze sincs a főtengelyhez), az már nagyobb gond...
Kedves Kristóf, te nem nagyon értesz a motorokhoz ha ilyen alap dolgokkal sem vagy tisztában, így akkor teszed magadnak a legjobbat, ha elviszed egy szerelőhöz, aki tudni fogja hogy miből mekkora a hány darab.
A 18-az szerintem rohadt jól néz ki nem kell ide 17-es
Sziasztok lenne egy olyan kérdésem hogy a blokkba hány szimeringet kell cserélni mert valahol a víz át folyt a főtengely olajhoz és most szét kell húznom a blokkot és nagyon jól Jönne a segitségetek hogy körülbelül mennyit vegyek bele :) Előre is ha megírjátok nagyon megköszönöm nektek :) :) Ja és le engedtem rögtön az olajos vízet
Karbit levettem átnéztem, átfújtam, semmi változás. Viszont észrevettem, hogy ahova a gázbowden belemegy, ahol a tű mozog, nem ugrik be a neve, annak az oldalán (menetirány szerint jobbról), ott van egy kis cső csonk kifele, amire szerintem kellene egy műanyag cső...., de hova megy!? nem az olajozásról beszélek, az lentebb van egy picit..., hmm inkább teszek fel egy fotot is! Tehát, most már az első képen látszik amiről beszélek, meg az olajozás is, az rajta is van. A 2. képen meg szintén van alul egy cső csonk, azon nekem a túlfolyó volt levezetve a blokk alá. Kérdés: lehet hogy össze kell kötni a kettőt? Laikus vagyok, kérem segítsen valaki! Köszönöm.
Srácok valaki tudna adni egy kis tuning gyorstalpalót?

Hallotam ezekről a gianelli kipukról ezek pontosan hogy vannak komplet rendszer vagy csak dob? Mennyit emel a teljesítményen?

És lehet kapni malossi hegereket pl 110ccm-is et akkor miket kell átalakítani a blokkban?
Hali nekem van 6 odik fogaskerék de nemtudom hogy milyen állapotban van nekem a váltó csörgött ezért kapot egy komplett másikat...