Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Remélem

Nagyon remélem ,hogy használható idő lesz, meg most 9 re tesszük majd az indulást.

Amúgy meg fel kell venni jól záró ruházatot, és úgy szerda délutántól csak babot káposztával kell enni. Így péntek estére kész a fullos gázfűtéses ruci
Üdv.
Élőben más, remélem szemrevételezheted, ha nem lesz hideg.
Múltkor is hazafelé majd megfagytam....
Úgy néz ki megúszta minden. A termosztát is nyitott szépen, bár mikor kivettem csask egy darab barnás valami volt. Úgy felkúrt, hogy még fotót is elfelejtettem csinálni
az jóó, szegény vp szimering..
Bas*ná telibe a r*hadt qva anyját amelyik teleöntötte a hűtőrendszert csapvízzel! Csak egy délutánom ment el vele hogy "nagyjából" rendbe szedjem. Olyan szinten dzsuvás volt hogy a henger leeresztőcsavarját kitekerve nem jött víz. A többit el tudjátok képzelni...
Jó dolgok a ledek, enyémben is van nappali fénynek mint az óúdikban , de szerintem az a két függőleges ledcsík kicsit rontja a géped kinézeti minőségét. Bár ízlést nem illendő bírálni, nem is beszólásból írom, csak mint szerintem építő negatív kritika

Október első péntekére tervezzük a "péntek esti gurulást", jöttök megint?
sőt ha érdekel van egy 125 ös kawasaki ar felniszettem elöl tárcsa hátul dobfékes-- azt is eltom neked postán küldeni--1690 ft a posta kb és amugy 12 000be menne a két felni max--
pl uyganiylen felniyleim vannak mint a képen csak az enyém benn áll hátul egy fa alatt kicsit koszosan megbontva azért nem azt tette mert első ránézésre gazokkal benőve elég érdekesen néz ki--- de a képen uyganúgy néz ki a felni--ha érdekel..esetleg az árat megdumcsizzuk--30 605 6883
szia ..ajánlom hogy nézd meg a motorodnak amenettulajdonságait és azt hogy hol mekkora nyomatékot ad le...azthiszem 10.5 lóerő és 12.5 nemwtonméter--vagyis azt jelenti hogy gyárilag 7500 ahol leadja ateljesítményt vagy 6500 nál már nem emlékszem--azért gyengécska mert ha picit tulpörgeted ott már leesik a teljesítménygörbéje--nekem is volt tapasztalatból mondom--nem pörög annyit mint egy olasz de ezért jobban is bírja---
amugy jó kis gépek--
sm szettet szeretnél bele? szerintem lehet hogy tudok benne segítteni neked ..holnap lefotózom az összes alufelnimet és az összes krómküllős felnimet--aztán válogathatsz---
előre tudnék adni szerintem egy darbi 3 küllős felnit 17 es..oylan 10 000ft körül hátra meg valami dobfékeskéne mi:)az érdekes lesz de ha érdekel küldök majd fotókat--aztán segíttek--
sziasztok érdeklődnék nincsen e valakinek DT 125 R hez villágítás kapcsolja eladó
Tudod Én már vagy 4 éve itt fórumozok.
Sok hirtelen DT-s megfordult már itt.
A nagyja ilyen fiatalka mint Te is.
Itt nem igazán vesznek SM szettet motorjaikba, mert leginkább annyi pénzük sincs, hogy tankoljanak.
Szeretne mindenki, ácsingózik rá, de ez kevés.

Szerinted azért vettem rá a 2 új gumit, hogy eladjam?
Azért csináltattam hozzá bukógombákat?
Ne mókázz már.....

Akkor alkudozz bármire, ha van rá pénzed....és szándékod.
Elveszted a hiteled.

Nem utolsósorban, ha Én venni akarok valamit, felveszem a telefont......
Köszi Levi.
Nem kap mást.
Most néztem, így is úgy világít, hogy nem kell tompított....
Tegyél ajánlatot...........
Mennyire gondoltál?
őőőő valahogy csak meg tudnánk egyezni. :)
Helló.
Már nem eladó!
60-ért hirdettem, most vettem rá 25-ért új gumikat.
Ennyire Te nem vagy komoly....
Hello olyan kérdésem lenne kerekek esetleg eladók a motorodból? vagy csere érdeklne-e enduro szettre vagy beszámitás vagy valami :)
Hello láttam 1 hirdetést,hogy Van eladó SM kerékszett DT-hez. ÉS azlenne a kérdés hogy meg-e van még :) Mert ha igen komolya érdeklődő/vevő lennék a kerekekre.
Jól tetted szép lett nagyon

Kézvédőkön nem gondolkodtál még? Calofornia stílusba szélességjelző
Nem vártam meg a telet.....kész a ledesítés....
megkell venni az én motoromat nincs mese fel lett újítva a blokkja( nem eladás céljából...) jó gumik rajta jó láncszett jó fékbetétek... ÉS én elkérem érte a 420at ha pofátlanság ha nem
Hali van valkinek ötlete hogy yamaha dt 80 LC2 (tárcsafékes) agyra milyen felnit lehetne fűzni természetesen kissebet mint a gyári ami 21"-es én 18-19 re gondoltam melyik lenne a jobb?

A másik az hogy hol van a motorban folytás? mert egy kicsit gyengécske 7500-nál nem pörög többet menet közben :/
Vértestolnán van egy bontó ott szinte csak dt-kel foglalkoznak és amikor odamentem mindig tiszetsséges áron kaptam kitűnő minőséget itt a száma : 06-20-910-4524 Laci ha érdekel hívd fel .
Dt80 LC2-höz honann lehet hajtókart rendelni vagy venni? mert a pinkmotors se tud :S
Erről beszélgetünk.. Tegyül fel, hogy CSAK láncszettet, és a fékeket kell felújítani. Egy alap lánc 5000, egy első fogaskerék 1500, egy hátsó 5500. A féktárcsák kopaszkaknál készítve darabja 10-15000, boltban újonnan darabja 20000. Fékbetét 1 pár 5000. Ez most itt 40 ezer Ft. Ilyen apróságokról nem is beszélek, hogy gumi..
Odamész lenyomod a berugókart. nagyjából érzed, hogy van e benne kompresszió. megnézed, hogy minden működik rajta. Ha igen én megvenném. 200 000Ft ha még egy 80 000 t költesz rá mert mondjuk befürödtél, még akkor sem vészes, mert nem 300 ért vetted a motort. És tudod, hogy költöttél rá meg mit cseréltél rajta.
Vett úgy ismerősöm egy 4 éved husquarna sm 610-et vagy 800 000-ért, hogy 1000km után a főtengely elnyírta az éket.
Mert az előző gazdája házilag bütykölte és ahhoz is hozzányúlt.