Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az eklső tökéletesen megfelel az elvárásaimnak :)
3,5 coll kicsit sok 10 lóerőhöz előre.
Az első képen 18as kerekek.
A többin 17esek, elől 2,5" hátul 3,5" széles morad felniráfok, gyári Dt agyra fűzve Tavaszra ilyen lesz az enyém is
Az utsón meg úgy nézem elől is 3,5" ráf van.
18 as szupermotoszett elég érdekesen fog kinézni---
Mivel nekem csak egy felni kéne 3000 körül és csak egy kellene előre de lehet hogy DT hátsó felnije elsz befűzve előre is csak még meg kell számolni hogy a küllök hogy jönnek ki
lwhwt csináltatni, garantáltan olcsóbb mint a gyári.
megvettem az alapméretes hengert a gépsasra,és erre nincsen szikrám .....
most raktam össze,új csapágyak,szimmeringek,csavarok,olaj,összeállítom,mondom csak egy indítás erejéig,és nem indul .... nézem már van-e szikra,és nincs ...... -.-
megint egy világ dőlt össze bennem ... :DxD
Ezért kell viselni biztonsági övet.. nadrágszíj.
Amúgy ez vicces meg minden, de ha átéled nem olyan jó. Velem megesett egyszer este mentem ,kabát minden rajtam. Megállok a pirosnál, gerle elröppent.... és elindult a dolog fel a behúzott kabáton át a lehajtott plekós bukóba. Megéreztem /iszonyat meredek bukéja volt /,majd szerencsére zöld lett, és ha hiszitek, ha nem még egy kb 1km en át érezni lehetett a bukóban a dolgokat, úgy hogy nyitva volt a plexi...

sm szettbe pont jó lenne


http://www.kepesmotor.hu/felni...
oké hogy azon van de találsz bontva ilyet? mert szerintem nem---
tdr-en is pl 18as van elől, irány a képesmotor ;)
Sziasztok! Itt a főtengely csapágyam ami megette a dugót a hengerfejet meg a hengert. Nem tudom mivel járok jobban fém kosarassal vagy műanyag kosarassal persze c3 as ban. Pár kép a csapágyról meg a dugóról. Nos megválaszolódott a hiba jelenség.
18 as küllőset nemfogsz találni---főleg előre nem!
mert azok csak hátsókerekek szinte a 18 asok!
a 17 es a széria felni méret--
nemhinném hogy sokmindnet elérnél egy kipufogó cserével---csak az életét rövidíttenéd meg a motorodnak---
mennyit szánsz rá? ez amugy nem befolyásolja hogy mennyibe kerül aa felni csak gondoltam megkérdem---
De ha valahol szelel...........benne leszünk a Híradóba, ahogy kiírtottuk a fél várost....
Nekem 18-as küllös kéne cróm jobb lenne de az alu is oké.
De az enyém Dt-hez képest gyenge másik gépek sokkal jobbak de majd kap egy gianelli kipu rendszert meg az előző tulaj azt mondta hogy gyűrűzni kéne... Lehet hogy az lesz furni nem szeretném mert a dugó meg a henger is nagyon szép nincs válla
és legutóbb a blokkból le sem engedtem a vizet nem tudtam hol lehet vagy van-e csavar. a nagy jobboldali gumicsövet húztam le, átmostam a hűtőt az szépen átfolyt.
na akkor van egy feladat megint, plusz termosztát ellenőrzés hamár...
köszönöm
kiderítem mi a büdös már nem annyira a vízcsere után de még mindig érzem kicsit a tank alól.
aztán az is lehet hogy mentek vele trágyadombon és felhordta a tank alá a dzsuvát. ahonnan nehezebb kitakarítani.
bal oladalon a henegertalp felett úgy 2 cm re. Az eslő csavar a vízleeresztő, a hátsó pedig a kuplungbowden alsó konzolját hivatott tartani.

Nekem akkor volt rohadt büdös a gép, amikor egy faluvégi patakba sikerült beleállítanom, amiben volt 5 cm víz és vagy 30 cm iszap
hol van a henger vízleeresztő csavarja?
úgy érzem nem ártana átmosni nekem sem.
ja igen LC2es
egyébként desztillált víz+fagyálló?
nekem valami nagyon büdös kék fagyálló volt benne
még most is kicsit marhatrágya szaga van a gépnek
lehet hogy a régi folyadéktól?
(a motortest nem dzsuvás nem saras és mégis valami hihetetlen szaga van) igaz akitől vettem hf tömit cserélt és valami fekete pasztával kente be meg a jobb oldalon a fém vízcsőnél is mert állítrása szerint nem folyott csak úgy "lötyögött" és félt hogy majd ott jön ki a wasser. lehet az a büdös? még most sem szikadt meg ruganyos maradt az anyaga.

most autóból leengedett -15ig kevert szép tiszta folyadék ment bele.