Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az első dt-m et én is felújított állapotban vettem. Az előző gazdája még a dugattyút is megmutatta. hogy kicserélte azt is. Aztán 500km után megadta magát a motor és mikor szét lett szedve a dugattyún annyi koksz volt mint az állat. legalább 8000km-t ment azzal a dugóval. A két tankot kihajtott frissen vett motorom.
Nem tudom miért mindenki felújítás után adja el.
Amit leírt, hogy új, legalább 70-80 körül van boltban. Utánna nézhetsz, egy wössner dugó 25, egy prox kar 20, stb. És ezek csak az alkatrészek árak, ott van még a gépmunka is. Akkor miért is akarná eladni 200ért?
Miért?
Ezzel befaragsz....
Alkatrész van hozzá bőven, powermotor a gyengéje. Túra alatt nem tudom hány km-t értesz, de nekem a 200-250km egyhuzamba az nagyjából okés, de fárasztó. Ha motorja jó állapotba van akkor szerintem 2személlyel 90-100-at bírja tartani de előzni ne nagyon akarj. nekem enyi jutott eszembe, jah és a fogyasztásom nekem amikor 90es tempóba megyünk hosszúba 4liter.
Hát srácok nekem ambika dugóm van,van benne vagy 4000km és hibátlan,lekopogom KOPP-KOPP!És ne tudjátok meg mit kapott tőlem...hihetetlen,indul rendesen,nem erőtlen,nagyon kemény mit bír!
Sziasztok..
125 rendszámos motor vásárlása előtt állok.
Az lenne a kérdésem hogy mennyire szervízigényes egy yamaha dt 125 és mennyi az alkatrész hozzá. Hosszabb aszfaltos túrákra használnám. 2 személy elfér rajta kényelmesen?
Mert az etz és a dt között szeretnék választani. Melyik lenne a jobb?
Ezt néztem ki http://www.kepesmotor.hu/yamah...
FOR YAMAHA!

Mielött össze rakod, csiszold meg a kipufogo leömlö peremét, mert könnyen megakadhat.
Én használtam már mind2-t és egyértelműen a for yamaha tovább bírja jóval strapabíróbb és nehezebben szorul meg, az ambika nagyon könnyen. amit a kolléga írt: Wössner az sztem nem gyárt 80-ashoz...bár nem vagyok benne biztos.
haverom vett for yamahás dugót a gépébe és nem volt rajta lyuk ami a felső tűgörgő olajzására szolgál a másik fajtáról nem hallottam még.az enyémben wössner van! csak ajánlani tudom nagyon fasza bevált,hiszitek vagy nem pörgősebb lett
Lenne egy kérdésem:
Az ambika vagy a ForYamaha dugattyúszett a jobb? Az Ambika drágább pár száz forinttal. 1993-as Yamaha DT80Lc2 be kellene.
Vásárolnék egy kiválóan működő Yamaha DT 50 vagy 80-as blokkot! Nagyon remélem, hogy valakinek van eladó!
ma voltunk mecsekbe szerpentienzni 1-1 kanyarba nem is gondoltam hogy így betudok menni feszitettem a hátsó rugón és teljesen megváltozott a motor

jah meg a mecsekralliba bekeveredünk valami brutálisak azok az autók, jött előtem 90el jobbra balra valami brutálisan tapad, egy széria autóval 30nál nem merném ugy rángatni a kományt mint ez 90nél
És ez biztos vagy 99% mert pontos adat kéne, ha lenne
Eladó!
srácok segitenétek nagyon fontos
ELADÓ!
Gianelli sport hangtompító dob. Ár:4000Ft. Yamaha DT 80 LC2 Gyújtásvezérlő CDI ára: megegyezés szerint.
hali dts skacok nem rég vettem egy yamaha dt 125 lc ypvs t lenne pár kérdésem mert nem tökéletes a motor van pár hibája és a javitásárol szeretnék kérdezni a kuplung valamiért nem emel ki a bovden végét lazán lehet húzgáli semmi ellenállást nem érzek
és a pverszelepet pedig hiánytik egy kis müanyag amibe csatlakozik a 2 kis bowden és ezáltal szeretném megcsinálni hogy állandoan nyitva legyen a pover de semmi ötletem hogyan kéne megcsinálni ezért kérem a segytségeteket erre a cimre küldjétetek ötleteteket Langlovag1995@citromail.hu ra elöre is köszönöm minden dts társamnak
olyan 82-85 közt valamikor sztem. Mivel 85 től már lc2 es van
Szerintem az Őskorban kezdték, de már a középkorban ráálltak az LC2-re....

Sajna lövésem sincs...
A kép lemaradt, erre gondoltam.
Szia Apuci! Tudnál nekem segiteni abba, hogy ezt a kis dt-t hanyas évektől kezdték gyártani, és meddig gyártották?
Nagy, akkora mint a 125R. Lámpája fos, 15w izzó van benne gyárlag. 5 sebességes, egy jó Simson otthagyja. De külsőre szép, formás.
Eladó Yamaha Dt 80 LC II motor. 50ccm-ként használt, eddig soha nem volt gond vele. 110 ccm-es Malossi hengerrel. Ez nem sufnituning, felfúrt akármi. Már a VÁMpapírokon is ez a henger szerepel és ezzel jött be az országba. Németországból származik. Ritka szép, korát meghazuttoló állapotban, össze gyári kiegészítő rajta van: gyári tükrök, fékkar védő gumiharang, tökéletes műszerek, még a benzincsöve is gyári! Erős jó blokkal, sehol semmi olajszivárgás, nem eszi a vizet egyáltalán, garázsban tartott, 90%os gumikkal, hibátlan berúgóval, jó fékek, tárcsavédő, hibátlanul működő különolajzás. 2011. 09. 06-án vásárolt vadonatúj, garanciás akksival! Valós kilóméter!
iÁr: 200 000ft
tel:30-513-9699
katonakiss@gmail.com
Szevasztok érdeklődnék hogy egy yamaha dt 80 lc2-es gépet ha szétbontanék mennyire lenne kereslet rá és mi érdekelne róla komplett kis gép csak gyujtáskapcsoló hiányzik róla mindene működik