Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem teljesen értem amit írsz azt szerette volna megcsinálni hogy ha nem jár a motor akkor is legyen helyzetjelzőm elöl hátul, mert az R-eseken csak akkor van mindenféle világítás ha jár a motor műszerfalat leszámítva
Helló!

Amúgy nem tudom nekem a 125 lc2emen van olyan, hogy parkoló helyzet. Ekkor világít az első helyzet jelző meg a hátsó lámpa. Nem tudom van e neked a motorodon ilyen. Lehet ott tudsz rajta alakítani kicsit, hogy menjen folyamatosan a helyzet jelző neked.
Kiválóü kérdések:)
Az biztos, hogy az akkut nem kellene rákötni e generátorra mint fogyazstóra :)

Kérdés, hogy a gyújtáskapcsoló miylen játékteret enged meg, van e még szabad lába, amit fel lehet hazsnálni.

Vagy esetleg lehetőség, a gykapcsolón oylan lábat keresni, ami eleve ki meg be kapcsolja valamelyik egyenáramú fogyasztót.
(pl dudát, indexet)
Erről a kapcsolt szálról lehet lehozni egy pozitívat a hátsó helyzetjelzőhöz.
Igy gyújtás állásban élből van hátsó lámpa
(a testet nem szokták kapcsolgatni)

A féklmpa már neccesebb, mert az nagyobb fogyasztó, és a maga kb 3 amperével már lehet hogy túlterheli azt ahová rákötöd.
úgy lehetne megcsinálni hogy a féklámpa kapcsolót mindent rákötni az akksira, mert hátsólámpához megy 3 vezeték 1 negatív meg 1a helyzetjelzőé és egy a féklámpáé, és ha én a helyzetjelzőt rákötöm akksira negatívat is pozitívat is, akkor a féklámpának a negatívja nemtudjuk hogy fog reagálni valszeg rövidre zár vagy nemtudom mert két irányba mehetne az áram, vagy akksiba vagy vissza a tekercsekhez(?)

Tehát megállapítottam hogy nem értek ehez és inkább nem nyúlok bele
Sajnos nem tudok válazsolni, valaki oylan tudna, aki a tipust jobban ismeri mint én.
engem is utálnak ha előttük megyek és fékezek... szivatni is szoktam őket hogy ha fogom a fékkart kiveri a szemüket

de most már kinyírt ez az átvezetékelés, ugy fognak megrohadni a vezetékek ahogy vannak, egy ide megy egy oda a harmadik teljesen másik irányba....
Itt van egy videó.
Valaki tudna viszonyítani az övéhez képest, hogy alapjáraton mekkorát mozog?

http://youtu.be/daD4Ch9tsl0
nekem home made ledes a féklámpám, mondjuk az majdnem !1A!- fogyaszt, amúgy az összes többi ledes, és 0 a fogyasztásuk.

Viszont féklámpám így olyan, hogy vágni lehet vele, akikkel szoktam együtt motrozni, azok este szeretik ,viszont a cél az volt, hogy még verőfényes napsütésben is rohadtul látszódjak!
Elnézést elírtam. Csak már erősen alkohol hatása latt állok. Nem szeretném szétrallizni a blokkot és úgy szeretném mint a Simson megveszem megcsinálom aztán 10 évet ki kell min bírnia. Amúgy a hengerfejet meg a hengert síkolni.
olyan halogének


hátul a helyzetjelzőm 0,006W -os, elöl nemtudom de az is kb 4-5W.



Emzoli, ha hozok egy kábelt akksi negatív és pozitiv külön kapcoslóra kötöm a helyzetjelzőket, és a gyári csatikat csak elszigetelem és otthagyom, akkor abbol lehet baj? Nem lesz gáz hogy nincs hova mennyen az az áram? Mert a yamahások nagyon összekeverték a kábeleket. Ide megy oda megy nem értem én ezt... a helyzetjelző vezetékei teljesen máshol mennek meg minden más mint a refi meg a tompított. jól megkeverték
2 hézagoló volt benne. egy vékony és egy picit vastagabb. Kivettem a vastagot akkor semmit se mozgott és kicseréltem most a vastag van benne. De éppen hogy csak mozog. Nem tudom, hogy így jó-e.
Eddig 300 km alatt megevett vagy fél liter olajat meg füstölt is mint az állat.
Nem tudom, hogy így hadjam-e!? Mennyit kellene neki mozogni alapjáraton?
Egy fúrás nem lesz ennek elég. Dugót síkolni? Szerintem addig húzasd szét a blokkot, ameddig a blokkodat nem veri szarrá a csapágy, ami szétszállt.
Helósztok! Ez a dugó sajnos haláél komolyan boltból van ezzel vettem a mocit haza jöttem szétszedtem a tetteje nem volt kormos az oldala jó volt minden jó volt. Összeraktam mert volt vele jópár gond mentem 41 KMERT és így néz ki. Az a baj nemtudom mia jó ég lehet a mocimmal. De amikor hétvégén szétszedtem olaj volt aq karterban SOK és volt benne jó pár vas reszelék és nem tudom mi a jó élet van. A héten széthúzom és meglátjuk mi lett a baja. A lényeg jól átvertek a géppel most utsó fúrás van pénteken meghyek a hengerér 5E a fúrás ugy hogy lesíkolják a hengert is dugót is. De 100% hogy 41 KM ert mentem és így megette. meg a 3/4 e hűtő vizet is.
Mitöl lett ilyen a dugó felső része?
Ki kell venni, hogy kevesebbet adagoljon.
Azt figyeld, hogy alapjáraton is mozduljon kicsit.
Ha nem mozdul, akkor meg fog akadni...
Mitöl lett ilyen a dugó felső része?
Nem értem pontosan, lehet hogy hol van a hézagoló.
Ha kiveszel, nem pont, hogy többet tud mozogni az anya, mert később ér oda az ütközőhöz?
Halló!
Műhelyből írok! SOS segítség kellene.

Sok olajat kapott a kicsike 125R, de szerintem a DT 80 pumpája is ugyan ez. Ahhoz hogy kevesebbet kapjon ki venni kell a hézagolókból vagy hozzá rakni?
Én szerintem kivenni kellene, hogy lejjbe kerüljön a nagy alátét és ne tudjon akorát mozoni az a dugó szerüség aminek a végén van egy anya.

Köszi előre is.
50 km.....

Mivel jártál?
Szöggel?
Nem az üzletet akarom rontani, de ez már régen cserés. Milyen márka?
Gyári égő milyen bele? Ha ez túl nagy és nem 100%át kapja meg az igényelt áramnak, akkor egy kicsit kisebb teljesítményű égő kisebb fordulaton jobban világítana
Heló mindenki! Itt a DT 125 ös dugóm utsó előtti méretes, 50 KM er van benne. Még látsaznaka recék a dugó oldalán. 1-2 karc van rajta de elmegy még sztem. Ha kell valakinek elbizniszelhetjük valamire. Ha nem ér semmit és nem kell senkinek felteszem a vaterára.
áháám 12v 21W halogén mini index izzó 490.-
http://www.futarmotorosbolt.hu...

és hopp egy halogén 5watt
http://bolthely.hu/tungsram/id...

hát ezek nekem újak
szal megtaláltam őket na