Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

milyen az a halogén ami 7 és 21wattos?
mire való is lesz a lada helyzetjelző?
bocs csak nem értem moci hátsó lámpája tuti helyzetjelző 5watt
féklámpa 21watt.
index 21watt első helyzetjelző 4 vagy 5watt
és első tompított 40watt lehet refi meg 45kb ha nem 60/55ös halogén van benne.. valami ilyesmi.
szal ha neked ledes lámpa van hátul akkor van benne féklámpa is? ez valami tuninglámpa vagy ilyesmi?
üdv
halihó.érdeklödnék.vean egy yamaha dt 12r.tipusu motorom 1996os évjáruti.sajnos még folytott.azt mondták a maga a gyujtás folytot ajta(fekete kis doboz).ilyet nm tud vki eladott?(folytatlant) mert igy csak 85-km/h-ig megy és ott ledadog..köszönöm.
idexem ugyvan hogy elöl 7 hátul 21 wattos halogén izzó van benne de belefogom rakni a lada helyzetjelzőt aztán majd kiderül
0.005
működik rendesen?
asszem gyáriban dupla izzószálas 21/5W hátul.
ilyet vettél ledesben? működik a fék is meg a helyzetjelző is?
mert akkor ha index is ledes lesz nem is fogyaszt semmit az akkuból, ergo - veheted ki a töltést, elég egy pár napelem az orridomra
nekem ledes van hátul nem tudom hány wattos
Akkor csak nem tudok olvasni:)

Iylen pár wattokat simán, a hátsó és féklányka nekem is akkuról megy a simsonon.
(a féklányka uygan 25 ös, de nem megy foylmatosan)
igazából azt kérdezte a kolléga, hogy a helyzetjelzőt át lehet -e kötni. az meg elöl 4W hátul 5W.
nem a tompítottról volt szó.
sztem megoldható a +10Watt folyamatosan
eladó új michelin 130/70-17-es gumi. (dt sm-re)
érd. adatlapomon található e-mail címemen!
Bocs, 130 wattos.)

Hercules k80 ultra.
Nagyon belekéne nyúlni, és lehet hogy csak valamit elrontok benne... Enyit nem ér meg
Őő ja.)

Gondolom akkor annak van a 120 wattos motoplat generátora.
( moteleken láttam és nem értettem minek ekora.)
Nem mondtam, hogy nem lehet megoldani, csak kis motornál nem gazdaságos.
simsonba is el szokták követni:)
ja még teleszkóp szimeringet és keresek! köszi mindent elöre is
Üdv! egy 80 as lc2 vizhűtéses elöl tárcsa hátul dobfékes DT m egy jó minöségű és egy jelképes értékű fötengelyszimering kellene! Hol találok ilyet ? és ettől valószínüleg nem fog ugy füstölni és nem zabálja az olajat!?
de-de, az indexek nem a gyáriak ez okozza azt hogy pl 5ezres fordulatnál ha indexelek villog a elöl hátul is a világítás, ezt tudom ebbe beletörődtem H4-es izzó van benne elöl 60/55-ös azt hiszem, ezzel sincs bajom nagyon jól világít, csak az a problémám ha pl megyek ilyen 4 ezres fordulaton már nem olyan szép fehéren világít, az lenen a jó ha folyamatosan ugyanúgy világítani. Amúgy én azt szerettem volna megcsinálni hogy a helyzetjelzőmet kötöm akksira. Hogy ha megállok, nem jár a motor akkor is világítson a helyzetjelző
értem

pl. a 80 as vizes Sachs Herculesek ilyen akkus világítósak, akkor ott a töltés nagyobb terhet jelent a motornak mint pl. a dt esetében?
Létezik hogy 1972 től 1988 ig gyártottak ilyeneket?
Meglestem miylen generátor van a Dt ben.

Kb oylan rendszerű mint a simsoné, csak gondolom kissé nagyobb teljesítményű.

Ennek azért ilene világítania.

A hondában meg teljesen más van.

Nem lehet, hogy valami nem belevaló a tiedben?
Sziasztok! Ezt a fajta dt-t mék évtől kezfték el gyártani? És meddig gyártották? Pontos válasz kellene ha lehet, Köszi!
elektronika tehát kivitelezhetetlen, okés

De az mért van hogy az nsr-en pl ráadom a gyújtást nyomom a kapcsolót és világít? buta vagyok ezért kérdezek
Hoyg a 35 wattos világításod folyamatosan menni tudjon vagy 60 watt töltés kell, és egy oylan szabályozó ami alkalmasint el is tud disszipálni ennyi meleget ha az akku éppen nem kíván töltést vagy elfelejted ráteni a lámpát, vagy kiág az izzó, vagy akármi.
A kipuvégen a 2t olaj és a hajtóműolaj tapintásra is más.

Amúgyeg nemtom kienk a mániája, hogy egy iylen ksi motornak le kell szárítani a kipuvéget...

ez hüyleség, nem kell.

egy ilyen kis motorból egyszerűen nem jön oylan mennyiségű gáz, hjogy a kipu tök száraz lehessen.
emlékei szerint valamelyik dt nek a tompítójából még kics csövecske is vezet a lánchoz elvezetendő a kicsapódott olajat)
Ahhoz, hogy két (ráadásul nem egyforma) tekercs ne egymásra dolgozzon teljesülni kell pár feltételnek.
(két nem egyforma tkercseel mindenképpen baj lesz)

Szóval fázis szempontjából is helyesen kell állniuk 90vagy 120 fokra(mágeseolsztásól függ) máskülönben még az azonos tekercsek is egyásra és nem avalóüs fogyazstóra fognak dolgozni.
(amikor az egyik tekercsben éppen fluxusváltás van, a mséikban meg nem, akkor a másiki tekercs mint fogyazstó fog műkszeni a maga 1 ohm körüli ellenállássával, és konkrétan többet fog fagyasztani mint az izzók:)

Több nem egyforma vagy nem fázishelyes tekercs párhuzamostása köün, külön egyenirányítás után lehetséges.

És eddig ez még csak a bajok azon része ami a generátorból fakad:)

További problémát fog okozni, hogy a megnövekedett teljesítményre gyakorlatilag újra kell gyáértani a fesz és töltésszabályozót.

szóval ez nem egyszerű, nem véletlenül nem alkalmazzák.
Ha az a baja hogy eszi a hajtóműolajat akkor főtengely szimering csere megoldaná a problémát!?