Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv skacok Kinek van DT 125 R je itt a Balaton körül Akinek forditott teleszkopja van elől és le van koromozva az egész és fekete szinű ?
Nem tudtok eladó Yamaha dt 50-80-at? lehetőleg 2004-nél újabbat
Sziasztok! Ezt a fajta dt-t mék évtől kezfték el gyártani? És meddig gyártották? Pontos válasz kellene ha lehet, Köszi!
Hello!
Beszéltem egy gyerekkel, eladó neki a kuplungkosár, de azt mondta hogy az övé is kottyan. Utánnanéztem gyári rajzban, és állítolag ugy van ahogy te mondod.
Hello,
Enyém is sokáig ezt csinálta (2 dugattyúm bánta mire rájöttem). A lényeg az, hogy a létező összes tömítést kipróbáltam a hengerfejnél ( a 4000Ft-os tömítéskészletben találhatót, az Athena tömítéskészletet, és a gyárit is), lesíkoltattam, és mindnél ez lett az eredmény. Csináltattam hozzá tömítést, és azóta semmi baja
Üdv,
Tamás
Elolvastam meg a komikat is de ez is csak az bizonyítja a magyar ember mind hülye
hát igen, elgondolokodtató
végül is nem kéne kottyanniuk, de mivel gondolom a tied is már megkerülte a földet, ezért ez belefér.
Heló mindenki! Hát szétszedtem a mocit és érdekes tényezőkre bukkantam. A képek magukért beszélnek. A hengerfejet előtte elvittem lesíkoltatni mielőtt össze raktam.
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy a kuplungkosár mögötti fogaskeréknek szabad-e kottyania? Enyém kottyan olyan fél-fél centit mindkét irányban (gyanítom ez okozza alapjáraton nagyon hallhato kerekpelő hangot). Illetve a főtengely kuplung oldalára illeszkedő két fogaskerék stiftje egy kicsit meg van nyalva, és a fogaskerekek is kottyanak a tengelyhez képest.
Segítségeteket előre is köszönöm,
Üdv,
Tamás
errröl a motorrol tudnál képet feltenni?
Dt 125R végsebessége 95 km\h. Szerintetek ez nem kevés? :S Elöl 16-os hátul 57-es fogaskerék van.
Ez gyári méret nem?! :S
Sziasztok!

Még mindig keresek dt 80 lc2-höz alkatrészeket. Érdekelne hátsó sárvédő és az amire a hátsó lámpát rögzíteni kell. Fejidomot lámpával. Ezenkívül világító tekercs is érdekel működő vagy éppen rossz is érdekel! De ha valaki megtudja mondani, hogy a 125 lc2-nek nem-e jó a tekercse bele annak is örülnék!
Kérem aki tud alkatrészben segítsen! Előre is köszönöm!
Üdv: Viktor!
Sziasztok! Ezt a fajta dt-t mék évtől kezfték el gyártani? És meddig gyártották? Pontos válasz kellene ha lehet, Köszi! link
Csá!

Nézd meg azt a dzsuvát, hogy a víz tetején olajszerűen úszik e. Lehet hengerfejnél bele dolgozik a motor kicsit. A lemez hengerfej tömítést bekented pasztával összerakáskor? Még annyit megnézhetsz, hogy a váltóban milyen az olaj nem-e össze folyt a víz az olajjal. Fehér majdnem tejszínű ha vizes az olaj. Bár általában a víz megy az olajhoz nem pedig fordítva, hogy a víznél jelenik meg a váltó olaj. Síkolás meg hiába ha a tömítés nem a legjobb fajta.
Üdv!
Sziasztok!
A kérdésem az lenne hogy nincs-e nektek, vagy ismerősnél valahol elfekvőben RD/DT 80 MX-hez henger, -fej, kuplung. Vagy valami bontót ahol be tudnám szerezni.
Előre is köszi!
A kimenő tengelyen a lánckerék 15- ös. Hátul nem tudom mekkora.
@emzoli: 85 -ös főfuvi
Üdv mindenkinek!

Építek egy 90-92 -es dt125r Tenere-t. A kedves fórumozók segítségét szeretném kérni egyes dolgokban!
1. Monocross hátsó villám van, de már tárcsafékkel, nem dobbal és elvesztek a távtartók a tengelyről... Azoknak a pontos hosszát szeretném megtudni, mert az átmérők ugye adottak...
2. Az idomzat nagy rész anyagában színezett műanyag, de sajnos ki van már fakulva mint az állat! Mit kezdjek vele? Fessem? Lepattog akkor?
3. Tenere bal hátsó(kipufogó oldali) oldalidomra lenne szükségem, esetleg ha valaki tudna szerezni.... hát tudnám értékelni.

Egyenlőre hirtelen ennyi kérdés szaladt össze a fejemben, a válaszokat előre is köszönöm, ha meg eszembe jut a többi, úgyis sikítok! :)
http://www.patternparts.net/Th...

ilyen kipu volt rajta, vagy a hirtelen beszűkülős fajta?
Az az MX II-es blokk, amiről beszélsz, hengerén már osztott felömlők vannak, és a szívóoldal, kipuoldal is kicsit más, én is ilyen hengert vettem az enyémre. Pont a JT sprocketsnél 1997-nél kezdődik az R, addig az MX, MXI,MXII,MX-S van. Levegős blokkot pedig 97 előtt raktak ezekbe, bár akkor is már szinte csak az LC-t. Nem tudom melyik Yamaha szalonnál néztél utána, biztos igazad van, mert én nem jártam utána Szóval R-nek nevezzük a 125R után, értem. Sajna úgy nem kap hozzá az ember semmit. Kis szériás. Van tenere MX is. Biztos annak is más a motorszáma. Esett pár hely ahol kinyögtem, hogy levegős DT-hez kellene nekem dugó, azt se tudták, hogy létezik.
Jobb volna ha elhoznád, mert a szám az egy dolog, de a lik akármekkora is lehet:)
Ma megnézem, és megírom vagy elviszem, amelyik neked jobb.
3MP a blokk száma, ami bennevan.