Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most már tudok abba is adni főfuvit, ha nem is azonnal.

meg kellene vizslatni mekkora van benne, és aköré csinálni.
Az, phbg 19
Eladóak! és még van egy dob! akit érdekel írjon:)
Részben igazad van, részben nem. A márkatársnak egy ritkább fajta Dt-je van amit 1996-ig gyártottak a 125R mintájára. Ez biza Yamaha Dt50R. Kicsit jobban ki van hegyezve mint az Mx. Ezt onnan tudom, hogy nekem is volt egy ilyenem, és utána nézegettem anno. Ennek a váz és motorszáma 3MN. Az Mx pl. 1NN. Régen vettem Mumitól egy mx blokkot, a hengert megvizslattam, és a hengerfejben találtam csak eltérést meg a szívócsonkban. Az mx domborúbb hengerfejű, a R meg kúposabb. Cserélgettem is eleget őket, de érezhetőbben jobb volt az R-es. Alkatrészeket ha külföldi oldalakon nézel, pl. a Jt-n lánckerekeket, ott is külön írják az R-t.
Valami dellrotyó van rajta nem?
Majd te adsz nekem hozzá. Írd meg, hogy mikor érsz rá, hogy átvigyem a mintát.
Agyá neki nagyobb fűfuvit
lépten nyomon ragad, mióta megvettem.
Igazából sosem zavart, mert óra szerinti 65-70 -nél ritkán érzem úgy, hogy gyorsabban szeretnék hajtani.
Ez nem egy nagy speed motor, ezt el kell fogadni és kész.
Menne ez még, de mivel szorul, nem nagyon szoktam neki húzni.
Városban cirkálok vele, nem is igazán foglalkoztatott a végsebessége.
Holnap megszámolom a lánckereket, úgyis szét van szedve épp a motor :)
Jah, igen.

Akollégénak kiadták gépműheylből úgy a hengerét, hogy középen nulla volt a dugattyú illesztési hézaga, felül 2század hossz irányban, keresztben meg 5:)
Alul uyga ez az ovalitás, csak más mértékben.

Most valami 6 századdal fut és kisebb a hiba benne mint 2 század ami a kiindulás alapot fiygelembevéve csoda:)

ezen felül
A te motorod blokkja a korabeli RD 50-80 asokkal közös.
(értelemszerűen a levegősökkel.)

Nem pont ez a modell de nagyjából
Persze, ebből sincsen sok:)
Megint megakasztottad?

Jeee:)

Nagyobb fűfuvit neki ha felül ragad.

Esztergálhatok párat neked, ha adsz mintát vagy megmondod miylen fosadék karbi van azon a klozeten:)
nem ment 120at?

Szar!

:)
45-ös furatú henger. 65ccm volt az enyém. Nekem azzal 97-tel ment óra szerint. Most 50es henger van. Bár az én kipuffom máshogy néz ki, de nincs rajta semmi jelölés, hogy nem gyári lenne és neten is láttam sok DT-t ilyen kipuval. Mekkora lánckerék van rajta?
Valami 70 -es henger van a motoron (számolva kb 68ccm jött ki)
A kilóméteróra szerint így 80 körül megy (szerintem 10% -ot levonhatunk belőle), viszont 75 felett megragad, szerintem azért, mert rosszul van beállítva.
Évjáratra pedig 1987-1990ig tenném. Ez a motor jól megy amúgy? sokat írták itt, hogy az övék épp csak 50-ekkel megy.
Köszi a kiigazítást, és a választ is :)
Igazából úgy határoztam meg a típusát, hogy felmentem a használtautóra, és nézegettem, hogy melyik DT hasonlít az enyémhez kinézetre. De pont emiatt raktam fel a képet is, amellett már mindegy milyen zöldséget beszélek. Mégegyszer köszi a segítséget
Heló mindenki! Elég valószínű hogy gond van a 125 ös DT mel. Épp lementem az első 41 KM emet aztán ma ugygondoltam megnézem a hűtővizet. Leszedtem az idomot szedem le a kupakot szisszent 1 jó njagyot nézem ÜRES. Mi a jó élet. Nézem a tartályt teli van jó beindítom kupak nélkül majs ugyis látom hog ykeringeti már üzemmelegf volt látom ha ódahúzom megy a víz jó. Aztán 1 szer sak jár a motor alapjáraton nézem jön ki a füst a hűtőből. Mi a fene. Odahúzom neki mégjobban jön. Hőmérő középen mutat hűtő jó langyos de nem forró. Leszedtem a tartályból a vizet és beletettem és nem telt meg a hűtő. Na most mi a fene van? A hengerfej le lett síkolva, és új lemez tömítés lett bele rakva. Aztán ugye még járattam és erőteljesen bugyborékol és fekete dzsuvás lett a víz. A motort előtte jól le légtelenítettem mikor össze lett rakva. Vajon mi szállt el és legfőképp miért? Válaszotokat előre is köszönöm.
az a f.sza, hogy most már csörög is mint a szemét
Először is az egy DT50 MX, köze nincs az R-hez attól, még, hogy ennyire burkolt. Kár is vitatni. Az R már az LC-nél is újabb, azokban minarelli blokk van. Nem csoda, hogy nem találsz alkatrészt. Évjárat mindegy, mert ugyanaz a blokk szinte, amit te keresel az meg 100%, hogy ugyan az 1979-1996-ig az MX-eken, de még a 80as MX-eken is. Bontóban találsz ilyet biztos. Amúgy lehet hegeszteni is, bár a csavar helye is jó hülyén áll. :)
Srácok mit lehet csinálni ha kottyan az első villa a kormánynál? már húzni nem tudok rajta a felső csavaron meg az alatta lévö hollandin,másol lehet még rajta?
21w elől hátul meg 8w kb secenként villan az enyém ha ezt nem veszik észre akkor télleg a rendőrrel van problem
Én 2008ban vizsgáztam M-re, és vizsgán elég volt a robi indexe.
ja bele az 55wattot indexekbe meg fékbe is és ha fékezel és indexelsz ledadog a motor

ha itt vagyunk: az én időmben még mindenképp kellett karjelezni smkp-ral, hiába volt index a gépen, most is így van vagy változott vmit?