Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sajnos úgy hozta a sors, hogy a détémmel külön kell válnunk, sajnos 4 kerékre van szűkségem, és a kettő együtt semmi kép se megy.

http://www.kepesmotor.hu/yamah...

Teljesen rendbe rakva, csak önteni kell bele a benzint, és lemegy a világból!
halogénest kell venni éjszaka jól látszik mert amikor az ég mindentöl elveszi az áramot xD
De viszont a dob összekötő csőnél van valami mókulás mert KTM lC2 125 é az lejjebb van...
enyém ledes, valóban 8-9 ezer a motorosboltban , ezért vettem én pontosan ugyan azt inkább a homasitában / www.homasita.hu / 2500 ft/pár ért.
de az
a rezonátorra gondoltam.
megnéztem kb. 8000-9000/pár
láttam tegnap sötétedéskor egy mocit, nem nagyvas volt
lényeg hogy olyan ledes index volt rajta hogy csakúgy vakított
tuti napos időben is jobban látszik és nem is szívja az akkut annyira.
biztonság jó, nem tudom mennyibe kerülhet és lehet-e cserélni univerzális vagy típusfüggő..
Akkor figyelgetem mégy egy-két napig
ha állandó a szivárgás akkor szerintem érdemes megcsinálni! mivel ez csak kífelé enged ,szerintem ezért a hengerfej hőmérséklet nem fog emelkedni


Jó lesz az a Szentendre
szerinted szét kapjam? vagy csak akkor ha melegszik, fogy a víz stb?
nagy ritkán ennél kevesebb az enyémből is szokott jönni, de annyira minimális ,hogy teljesen elhanyagolható
Látható is:
Üdv!
A képeken látható alkatrészből keresnék működőképeset. (megvételre )
Ebbe akaszkodik bele alul a kuplungbowden, és ez emeli ki a rendszert.
Szintén a képen látható DT50r -ből származik, így ha valaki csak egy évjáratot tudna mondani, nekem az is elég, hogy találjak új alkatrészt.
Mindemellett ha van valakinek ötlete, hogy mitől nyírhatta el a lánc ezt a csodát, azt is megoszthatná velem
Esetleg húzd után.
Hali!

Ma vettem észre, hogy két helyen is gyöngyözik a víz a hengerfejnél, motor nem melegszik, a hűtőfolyadék szintje nem csökken! Viszont égett szagot éreztem, amikor megálltam. Szedhetem szét b.sszameg!
Hát igen..a gyenge anyag, a szar megmunkálás..de 4000-et megért amúgy ha 5-öt elmegy már boldog leszek..nem várok többet tőle :))
majd 4000 körül térjünk vissza erre

Sztem az én gépemmel semmi gond nem volt, alaposan bejáratva majd asszem 4400 km nél jövök a kőbányai úton olyan 70-80 as tempóval, majd beérek a lámpához a mázsa téren ketyeg a gép, majd egyszercsak fémes hang ,leáll. ajjaj. megvártam hogy lehűljön majd betoltam, kb 1/3 teljesítménnyel hazajöttem olyan 3 km-et. Szétszedem, és akkor látom a henger meghúzva, ha hazatolom szerintem a hengernek semmi baja nem lett volna, kivettem a dugót és a gyűrű rögzítő csap kb kétharmada el volt kopva és elfordult az alsó gyűrű. Amúgy a dugattyú gyönyörű állapotú volt, szerintem azzal még most sem lenne gond, de az a csap...
Nekem kb 0,3-as alu van. Én vágtam. Nem kopog. Jól is megy. Szélcsendben pólóban óra szerint 85-öt. Amit az athena szettben vettem az semmit sem ért, kifújt 3 helyen. Fél millis lemez volt, réz színre festett acél. Volt már 1 milisem is, de szerintem nem alu, bár nem emlékszem, a 65ös hengerrel. Az is jó volt. Gyárit még nem láttam, de ebből a legfiatalabb is kb 20 éves, kétlem, hogy gyárikkal szaladgálnak.
Hát akko' legyne benne a kaktusz..bánom is én Amúgy azt hittem kisebb méretű...így nem is kéne Amúgy meg az Ambikával semmi gond ha minden rendben van a motorral...nekem már felújítás óta ment avgy 2000-et...ebből 1400-at nyélgázon kb....szal eddig meg vagyok vele elégedve..ha 5000-ret kibír nálam, az nekem már jó
Normális alkatrészeknél, ha nem kalapáccsal szerelnek nem is kell.

Persze ellenőrizni nem árt.

Leg egyszerűbb az olaj levakaródást ellenőrizni gyűrű nélkül.
Helló!

Dt 125 R hengerre hengerfejre lenne szügséem valakinek esetleg

Köszi

Üdv
Már láttam többször beszéltétek ezt a derékszögelés témát. Ez mi is pontosan mert eddig egyik motorom blokkjánál sem alkalmaztam. :D