Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mumi a könyv 3mm-t ír minimumra tárcsavastagságnak, szal ne halogasd sztem mert eltörik beakad aztán:
http://www.youtube.com/watch?v...
Most voltam tesztkörön, úgy néz ki hogy jó lett. A derékszögelést egy régi könyvem alapján csináltam úgy hogy levettem a gyűrűket visszaraktam a hengert, és megkentem olajjal. Az egyik oldalt letolta az olajat a dugó, a másikon nem. Hajlítottam picit, és úgy egyik oldalt sem tolta le az olajat. Gondolom ez már egy elavult módszer, de bevállt, vagy csak a másik hengerfej pakolás miatt de meghajtottam és nem is melegszik , meg nem is folytódott meg dupla olyan távon próbáltam. Ami érdekes hogy 60nál megáll és nem pörög tovább, de ez nem gond nekem.
ú baze:S ezt az akis por csinálta nem? ami bejutott a karbiba...
Sziasztok tudnátok segíteni? dt 125 lc2 kiegyensúlyozó tengelyéhez milyen csapágy való ?talán6303-ez a kuplung váltótengelyé is?
Előlre is kösz és hála!
Adatlapomon hirdetek egy mitas gumit, ott tudsz írni email-t.
valami elérhetőséget tudnál adni?
Milyen vastag lehet az 50es MX hengerfej pakolása?
Mert amit annó kivettem gyárinak tűnik, alu és 1mm, viszont amit a tömítés szettben kaptam hozzá az 0,5mm és réz.
Idáig a réz volt bent, most megpróbálom az alut, ha rosszabb lesz nem sokáig tart visszacserélni.
Így csökken a kompresszió viszony, talán nem lesz melege.
Csináltam képeket a dugóról, majd este felteszel, van huzagolás viszont nem oldalt, hanem a tetején a menbránok felől
Valakinek 2004-től újabb DT125-re idom?
nincs valakinek eladó DT80LC2 kézvédők?! mert tegnap borultam vele és kilyukadt a kézvédő...
Ja, és amúgy is olyan túlméreten van már, hogy For dugattyú nincs bele ,csak Ambika, azt meg inkább el kéne kerülni
Nem eladó!, mert benne van a kaktusz
Az enyémben szinteres van ,ahogy az előbbi linket olvastam, mivel réz színű szemcsék vannak benne. Viszont elég könnyen el lehet melegíteni, de nem azért mert szinter-nem szinter hanem mert a féktárcsám vastagsága középen 1mm körül van.. Tehát a tárcsa baromi gyorsan átmelegszik, és akkor ende fékhatás. Persze ha normálisan 2 fékkel fékezek /ahogyan minden esetben szoktam/, és a lejtőn nem úgy mint a hülyébb autóvezetők ,hogy kiveszik üresbe ,és végig éppencsak vasalják a féket , akkor nincs gond.
Sziasztok tudnátok segíteni egy kicsit? Dt 125 lc2 be c3 vagy c4 csapágy kell a főtengelyhez? c3 ast találtam benne szerintem nem jó Ha a főtengely nincs rendesen kiórázva a két sonka emiatt csöröghet a
blokk? ilyen középmély kattogó hangot ad.
Századokról szól itt a játék, te azt egy mezei vinklivel nem fogod ellenőrizni.
viton :)
Olvasgattam, látom nem voltam elég alapos a derékszögeléssel, leszedem a hengert és több módszerrel is ellenőrzöm.
Ha huzagolt a dugó biztos ez a hiba, ha nem akkor passz, majd visszatérünk rá akkor. Attól félek csak hogy nem férek hozzá eléggé nézegetni a helyén, és kivenni a blokkot tényleg nincs kedvem.
nbr, acm-poliakril, viton szimering? pl ha nbr, akkor csoda, hogy üzemin nem olvad meg. de igaz, ne ragozzuk túl.
El szeretném adni a DT-met,hátha itt valakit érdekel,bemásolom a hirdetést.
http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_dt_125_mx_6
sebesseg-5057100
Tungsgarm vagy hogy irájk volt benne edig világitott de azt mondták feszszabályzó lesz
Mármint úgy hogy benne van a csapszeg tűgörgő, és pl. a csapszeg vége legyen a függőleges pont, a hengertalp pedig a vízszintes.
kikönyökölni nem fog hangja jó,
azért nem csöppen el a dugó hogy megenné a szimeringeket, ennyire nem kell túlragozni, meg mivel 99,9%ban nincs terhelve így nem is mindennapos ez a probléma.
Csak érdekelt nem e valakinek volt hasonló esete.
Ha lesz kedven majd valami esős napon szétkapom, csak most nincs, mivel nem hajtom így nem aggaszt :)
csakhogy aztat a furathoz kell nézni.
Nagy gépműhely. Fecske utca.

Ha neked annyit jelent a motor, hogy megvárod míg kikönyököl, ha mezei hengerlevétellel nem látszik, semmi gond. A lustaság öl. mellesleg én kövezzenek meg, de volt, hogy egy tömítést ebbe a levegősbe vagy 4x visszatettem, ha nem fúj ki, akkor minek másik.... Keverék okozhat simán akkora hevülést, hogy megszorul. Meg a szimeringeket ha megette a hő, és falsot szív, akkor mégjobban melegszik, ördögi kör. Nem beszélve, arról, amit más is írt, nem mindegy annak a dugónak, hogy egyenesen vagy féloldalt áll a hengerben.
Az első és a hátsó fékbetét megyegyezik? Szóval 1 típusból rendelhetek 2 párat igaz?
Nincs több kérdésem.
Jóccaka.
Jáá de csak vinklivel, semmi extra a blokknál hengertalphoz néztem. Jól állt.