Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem,bocsánat rosszul emlékeztem vagy változott az ár 5500/pár, de nézelődök még
ap racing nem szinteres 1500körül van pinkmotorsnál. A legegyszerűbb ha felhívod őket, mondod hogy mibe kell és hogy első hátsó ugyanolyan és megbeszéled a postát. 1500 lehet csak a viszonteladóknak de nem lehet sokkal drágább Ferodo-t ne vegyél szar.
Szépnapot! 2001-es Dt-hez (125-ös) milyen fékbetét kell? És honan tudok rendelni? Már sok oldalt végig néztem de nem találtam.. nagyvas.hu-n is eltérnek a méretek, ha valaki tudna adni egy konkrét linket...azt nagyon megköszönném

Széles utat, gumifákat!
http://universalmotor.hu/shop....


de az tegyük hozzá hogyha meg rendeled pl azt ami 30-os szögben áll, és rárakod a DT-re akkor szabálytalan leszel mert többe fog állni mint 30fok Csak azért írtam le mert benne van az E jelzés de akkor sem felel meg a törvényeknek de igazábol nem kel vele foglalkozni mert a rendőr sem tudja hogy hány fok-os szögbe állhat a rendszámod (-15-30). Engem megállítottak nem tetszett nekik a rendszámom mert nem úgy áll mint az autón meg az indexek nem gyáriak hiába van benne az E jelzés és túl erősen villog...
Srácok mitöl van az hogy állandóan kivágja az égőket beteszek hátra egy újat alajáraton világit ha ráhuzom a gázt akkor kiég?
APUCI

ajánlom figyelmedbe:
http://www.sportmotor.hu/motor...
Rockmotor.hu
Van 4500ért is nekik.
és te honnan vetted?:D
12ezer ledes lámpával, vagy veszel lámpát és hajlítasz lemezt, nekem ledes van szerintem megéri az árát
Tudnátok ötletet adni hogy hogyan lehetne a DT hátsó sárvédő részét megcsinálni supermoto-sra? arra gondolok h kicsi lámpa kicsi rendszámtartó és ennyi:DD a gyári nagy bumfordiakat le akarom cserélni de nincs ötletem hogy mire lehetne? láttam neten univerzális sárvédő toldatokat LED-es lámpával de azok szerintem drágák:S
Tegnap este, és ma délután eredménye...direkt a kis DT-hez tervezve Fasza lett a kis emelő
Veszprémbe csinálta egyik ismerős! dombor lenyomatos fémragasztással :)
szevasztok tudom ez hülye kérdés de , szerintetek körülbelül mennyibe kerülhet újrahuzatni a Dt ülését?
hogy csináltad ?
Ki fúvókázta be a karbit?
Az szép, akkor van vele szenvedés...

Sok sikert a dologhoz, de ha van valami iserős próbálj meg kölcsönkérni egy gyújtáselektronikát, azt amiből jön a vékony vezeték a gyújtótrafóra.
Az, hogy 100 fölött nem akart menni. és most még hozzájött, hogy 7-8 ezer között olyan mintha tiltana. Gyújtótrafót is cseréltem rajta, tettem másik membránt, a gyertyáról nem is beszélve. És nagyon sok mindent csináltam már rajta.
A kompresszió amit mértünk az jó volt benne. Alsó fordulatszám tartományban jól megy, de fent elfogy. Lehet kiöregedtek a szimeringek csapágyak, végül is nem mai darab. Lassan egy cikket írhatnék a próbálkozásaimról. És legutóbb mikor mértem sokkal kevesebb kompresszió volt már benne. Fel akarom újítani a-z ig, hogy ne kínlódjak utánna vele. kb mióta megvettem 70 000-et költöttem rá. és nem történt változás.
vettem rá:
- új karbit
-ahoz való air-boxot, hogy az sem legyen baj.
-Szívocsonkot
-hozzá valo YEIS-t.
-kipufogó rendszer
- másik power motor, aztán power motor javítás csak anyag ár: 3000ft
- kürt,
-baloldali kormánykapcsoló
-gázbovden
-akksi
-gyújtáskapcsoló
-gyújtót
rafó
-szívómembrán
-levegőszűrő
-első-hátsó fogaskerék,
-első keréknél található km-megható
-km spirál
-ford spirál
-izzók
-váltó olaj
-hátsó fékbetét
-új benzincsap, a (régi engedett).
-4db-ngk gyertya
Te jó ég! Mire mindent összeírok ki se jön 70-ből.
Majd esetleg tavasszal lesz rá pénzen hogy felújítsam idén már kimerült a pénztárcám.
Jaja...Köszi.
Kíváncsi vagyok milyen lesz....
Kúúúúrva hegyes gumma...
Contiforce SM? Jó választás, balesetmentest hozzá! Aztán döntsd kanyarba lábtartóig, hadd kopjon teljesen
Megjöttek az új gumijaim.....
Végül is mi is a probláma a motoroddal?
nálam egy adásvételi szerződés fénymásolat van, eddig ezt egy alkalommal kellett megmutatnom a rendőrnek, semmi gondja nem volt vele
na ezaz hogy dugdossák a motorjukat:D pedig áh mindíg izgatottan figyelek egy DTR-hez hasonlító motort menetközbe..hátha az:D de sose:(
Van azért bőven, ismerek debrecen-ben nem 1-et még, akinek van.
Csak ők nem járogatnak fel a fórumra. lehet nem is tudják, hogy van ilyen. Csak dugdossák a motorjukat