Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Főtengőt is ő csinálta szintén vitt anyag, de ott nem lehet gond, itt szerintem túlhevülés van, és olyan mértékű amit túl szegény vagy túl dús keverék sem okozhat. Szét nemszedem, mert a hengerfejpakolás egyszer használós fajta, inkább nem hajtom, egyenlőre. Ha lesz kedvem majd lekapom, úgy is dugón látszik ha ott a gond, ha meg nem úgysem állok neki keresgetni majd előjön ha megunja vagy bekopik.
Hol szoktál fúratni? Cím?
Jah szóval akkor Te ténykedted össze a motort....
Derékszöget néztél?
Ki fűzte össze a motort?
Olaj repsol syntetico vagy mi, gyertya őzbarna és NGK.
Karbit én állítottam, végigpróbálva minden lehetőséget.
Dugót természetesen én vettem vittem, és azt is kaptam vissza.
Odaadtam hogy ehhez fúrja meg.
Lehet, hogy tanult az esetből a tulaj és megcsinálta
Amikor én mentem megnézni akkor indult meg volt alapjárat is.
De gyorsulási versenyen nem indulnék vele
Jobban jársz ha leszeded a hengert és megnézed hogy áll, mielőtt te is darabokban veszed ki az alkatrészeket. Meg, hogy egyáltalán azt a dugót rakták-e be, amit vittél. Csak egy barom, már bocs képes olyna dugót beletenni egy motorba, amit kb dekopírfűrésszel vághattak ki, semmi szimmetria, ferde falak, még egyik helyen túl is vágta az anyagos és ott egy bevágás van... ő képes volt.
Nem akarok köcsög lenni, de figyelmeztettem mindenkit, mindig amikor a Vince neve felmerült, nekem is elb*szott egy DT-met. Sokszor ráhagyja a segédeire a melót. Karbit ki állította be a felújítás után? Gyertyát milyen színűre égeti ki a motor? És milyen gyertya van benne most? Milyen olajat használsz? (bár enyém arol2T-vel se hevült túl) Főtengelyt ki csinálta?
Akkor ezt néztem...de nem hoztam el, mert nem angyon akart menni meg leállt mikor megálltam és hagytuk alapjáraton kicist, és nem akart beindulni, csak nagyon nehezen... pedig tetszett...
De eladó volt!
Sziasztok rég voltam itt, ami végülis hibamentes használatot sejtet.
Felújítás óta kisért egy probléma, azt hittem majd bejáródik.
Olyan mintha túlmelegedne a motor és elkezdene megszorulni a dugó.
Felújításkor kapott prox hajtókart, és prox dugó szettet, koyo csapágyakat. A főtengő szépen forgott meg minden más tengely is.
Régen a simsonomnál volt ilyen gond mert beledagadt a dugó, de aztán bejáródott. Kb.2000km van már benne, 3mocit használok egyszerre, így azért nem szaporodik gyorsan km.
A történet az hogy felrakom 5.be, nyélgáz negysokára eléri az 55-t, és ahogy pörög tovább a 60van felé, egyszercsak elkezd megfolytódni, ha nem veszem el a gázt teljesen megállásig is, viszont ha kikuplungolok van alapjárat. Érezni hogy nagyon melege van, ha ilyenkor nedvesség éri a hengert hengerfejet (ráköpök) akkor bőven elforr. Nemtudom hovatenni ezt a fokú melegedést, azért egy prox dugótól nem vártam hogy beledagadjon mint egy simó 1000ft os dugója, de nagyon úgy néz ki. Amit még el tudok képzelni hogy Vili mikor fúrta túl passzosra fúrta.
Amit még megfigyeltem hogy ha teszek plusz olajat a tankba (szoktam) nem csak a különolajzást kapja akkor valamivel tovább elmegy megfolytódásig. A bejáratás alatt ezt kb 4szer csináltam meg vele, egyébként 40el járok egész kis fordulaton. Most vagy szarul lett megfúrva vagy nemtudom.
Amit még szokott csinálni hogy rugom és nem indul hanem cuffan egyet, aztán kb. 3. rugásra már indul, viszont még gyertyát nem cseréltem lusta voltam. Ha lehetne gyújtást állítani én túl nagy előgyújtást tippelnék.Ötletek?
Ez nem volt eladó 2009-ben? voltam ebeen megnézni egy DT-t mikor vettem az enyémet..az is ilyen volt
Én Debrecentől 14 km-re lakok Ebesen!
nekem egy 80 lc2 van!
Mumi! Említetted a múltkor, hogy van egy hengered...eladó?
Szasztok!
Haveromnak nem volt jó a karburátor beállítása...(4-6 ezer között fulladozott)...pontosabban azt hittük, hogy rossz a karburátor beállítás...állítgattuk..sehogy sem lett jó...egy próba kör során szépen megakadt (már egy hete érezte, hogy kisebb benne a kompresszió)...hát most így néz ki... szép mi?
Üdv!

Ha csak lemez hengerfej-tömítést tudok beszerezni, milyen pasztával érdemes összerakni azt?
FBS-em van, az jó vagy keressek mást?

köszi előre is!
Vagy nem belevaló az égő (pl 12 voltos a moci és 6osat raksz bele), vagy a fesszabályzó kisült, továbbá ha nagyon olcsót vettél az is lehet a gond, errefelé van egy bolt ahol 3 égőt veszek egy áráért, abból 1 jó. (Persze csak ha más nincs nyitva)
pontosan, nemtudom hogy közlekedsz, én elég sokat stopizok meg városba elég sokszor kell hatalmasat fékezni. És standard is nagyon nehezen melegedik fel. Szinteres megeszi a tárcsát és még csak ki sem lehet használni az előnyét.
azt írják itt hamarabb elkoptatja a tárcsát.
viszont melegedve sem veszti el a hatásfokát.
http://www.shox.hu/content/ami...
nem értem mi a baj a szinteressel?:O
Eladó! 2db Rezó és egy végdob !
http://pinkmotors.hu/apracing/...

nézegesd meg, típus és árlista, Yamahánál megtalálod köbcentire a DT-det és kiválasztod. megnézed a cikkszámot, mennyi az ára, talán még a betét számát beírva google-ba helyettesítőt is találsz ha ez a márka nem felel meg.
http://motoroswebaruhaz.hu/spd...


5500,- de van rms 2000,- (inkább ne) prox is van szinteres szerintem azt se