Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ráadásul ahol lakom ott van még egy, ami réggebben az első dt-m volt.
Hát én itt dolgozom, debrecen-ben sokat járogatok vele itt is, csak mostanság hogy nem jó, így nem.
debrecenbe enyém az egyetlen:( és a környéken se tudok másikat...egyszer összejöhetnénk egy eszmecserére:DD
Érdeklődnék a dt 80 hoz hányfajta blok van tipusszám szerint tudja valaki és hol található rajta a tipusa?
Hát srácok feladtam a próbálkozásaimat. Tavasszal ha lesz pénzem, akkor a-z ig fel újítom a gépet. Szimeringek csapágyak, hajtókar, dugó és az egyéb nyalánkságok.
Felőlem a másolatot is hitelesítheted, ha olyan sok pénzed van, én inkább nyomtatnék 4 példányt az adásvételiből úgy hogy nincs még rajta egy aláírás sem. Rá kell írni h hány példány van, kinél vannak melyik példányok és hogy az aktuális példány hanyas számú. alapból 2 példányban kell elkészíteni, eladónak és vevőnek egy-egy. lehet nem sokat készítik, sőt amiket eddig láttam adásvételiket, 80% kapásból jogilag érvénytelen volt, a megfogalmazás, adatok hiányossága stb miatt. Sokan nem is tudják, hogy az adásvételit le sem kell írni. Szóbeli szerződés éppen elég, más kérdés hogy a biztosítónak le kell adni egy írásos változatot másképp nem hajlandó megkötni a szerződést.
jaigen az lc2-őn meséltem korábban hogy lefelé állt a hátsó fék mozgatókarja. megfordítottam a ricnin és amikor beállítottam, fékezéskor leragadt a hátsófék kissé.
visszafordítottam ahogy állt és így jó.
annyi hogy a másik irányba nyitja a pofákat így de ez nem gyári állás..
nem beszélve arról hogy ha elhagyom akkor annyi.
nincs másik.
de sztem nem sokan készítik több példányban azért hogy azt vigyék magukkal.
egy autó forgalmiját tudom pótolni. egy segédmotor adásvételijét nem nagyon.
vagy hitelesíttetem a másolatot ügyvéddel :-)
Adásvételi kell, másolatot szerintem nem vihetsz(bár ki tudja), de egy másik példányt 100% hogy vihetsz. (Olyan mint a másolat, csak az is alá van írva rendesen tollal, nem csak fénymásolat az egész. Annyi hogy több példányban írjátok meg, és rá kell írni mindegyikre, hogy ez hanyadik példány, kié az a példány és mennyi van összesen) Adásvételin kívül még nálad kell lenni a biztosítást igazoló csekknek. Meg ha kapsz akkor kis kártyát a biztosítótól. Nekem postázták.
Nyíregyházán is van 9-10, ebből 4-et ismerek személy szerint, többieket csak látásból-hallásból :)
Keresek 125-ös dt-hez hátsó nem berohadt és nem fordítva belerakott dugós féknyerget!

koyo01@freemail.hu
Valaki meg tudná mondani,hogy hány colos kerekekkel van szerelve a dt 80-as elől és hátul?
azt nem tudom hogy elég-e a segédmotorhoz az adásvételi másolata hogy magadnál legyen, meg a biztosításé.
nem igazán akarnám az eredetit hurcibálni, régen ezt tettem és rongyos volt mondjuk egy tokba befér az is.
Nekem 50es van. Ha segédmotor, akkor igen. Utána meg kell kötni a biztosítást. Adásvétel után napi 100Ft a késlekedési díj a biztosítással.
sziasztok
végre rá tudtam nézni a gépre kicsit.
olajcsere, 0.75 helyett 0.6 liter volt benne.
vízcsere 0.88 helyett volt kb. fél liter, hűtősapkát levéve nem is látszott a víz. melegedett. aztán most szépen fullra töltöttem meg a kiegy tartályba is vonalig. sztem nincs benne termosztát vagy nyitva maradt mert rúgás után egyből langyosodni kezdett a hűtő is. megyek majd vele mert nem csináltam próbaköröket, de legközelebb ha megint leeresztem a vizet megnézem a termot is mi a helyzet vele. üdv
Na Debrecenbe egy sincs:D sőt a környéken se tudok egyet se:( egyszer összejöhetnénk egy 125ös DT talira:DD
És neked is átvan ütve?Amugy csak egy adásvételi kell egy motorvásárláskor másra van szükség?
Van jelentősége. A 80asok (és a fojtatlan 50esek) az A1 kategóriába tartoz.. nának. Át szokták ütni a 79ccm feliratot a hengernél meg az adattáblán 49-re.
1 városba Szabolcs megyékbe...egyszerre 4 DT-R van...meg az én 80-asom...szóval vannak kelet M.o.-n is DT-sek
akkor ugyanugy NGK br9es szerintem (:
nekem kicsit szaggatott az rx 50/70 először aztán raktambele ujat és jolett (:
Valaki megmondaná nekem,hogy dt 80-as hogyan lehet 50 esre csinálni vagy nincs jelentősége milyen katedória kell a vezetéséhez?
bárcsak egyszer lenne egy ilyen itt keletmagyarországon is:D megmondom őszintén én még a sajátomon kívül még életembe nem láttam másik 125R-t élőbe és ez már egy kicsit aggaszt:S
Milyen olajat használtok a benzinhez?
fene értelmes vagy
Én veszprém megyei vagyok. :D