Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem azért irtam mert veni akarom :D DT_m van csakk kiváncsiság :d am sztem is DT :D
szerintem féltávon már csak kínlódás lenne a Balaton körbemotorozás legalábbis nekem az volt
Szia klassz a géped és a többi gép is mind jól néznek ki kár hgy nem vagytok közelebb lehetne rendezni egy éjjszakai motorzást a balcsi körül egy motoros szezon végi nagy DT -125 -ös motorozást..
rxnem fordított teló brembo fék dt-n ratyi fék ratyi futómű, dt gyári dugóval 30k km rx 20 körül. Én már inkább erix 125öt vennék, nem anyira szar az a rotax blokk.
De 9-es hőértékű kell bele?
Szerintem ezért ne cserélj gyertyát ha már jó. Csak legyen egy tartalék.
Sziasztok.

Milyen gyertya kell dt80lc2-be?
Most este alapjáraton pötyögött szívató nélkül, szépen 1400-on, majd haver elkezdte kapcsolgatni az indexet és leállt. A hőfokmérő szerint még nem volt meleg. Azután berugókarral nem indult be, se szivatóval, se anélkül, csak tolásra, de 2 lépés után. Eztuán nem tapasztaltam hasonlót, indult rugásra a kúton is.

Szerintetek? Most Ngk br9es van benne.
Mi szoktunk ilyen kis közös motorolásokat szervezni Bp-n, múltkor a mi brigádunk 4 db 80assal képviselte magát, +még volt két srác egy-egy 125r-el

a mostani:
http://www.sportmotor.hu/motor...
Egyértelmű, hogy a DT...és nem cska azért mert DT-m van
yamaha DT vs APrillia RX ?


ne basszatok emg érteee de muszályvolt .D muahahahaha
idővel letörtne bekopna nem ? :D
Méret alá van esve a dugattyú.
Szoknya bekoppan.
Rengeteg minden lehet. Én simsonnal jártam így egyszer, nem tudtam mi zöröghet, felújított blokkról volt szó, viszont a kuplungagy és a főtengely fogaskerék maradt a régi, és zörgött.
Sziasztok,
Már sokadszorra rakok össze dt 125 r motort. Mindenkié hibátlan, csak az enyém nem. Kicsit zörgő hang hallatszódik belőle. Már nemtudok mire vetni, haverom azt mondta, hogy a fogaskerekek kopottak, másik hogy a power tengely perselye van kikopva. A fog.kereket kizártam, mert látszólag semmi baja. Valakinek vmi ötlete?
Üdv,
Tomi
lc 1 dobfék elől lc 2 tárcsa elől meg a hátsó himbarendszer.
lc 1 dobfék elől lc 2 tárcsa elől meg a hátsó himbarendszer.
lc 1 dobfék elől lc 2 tárcsa elől meg a hátsó himbarendszer.
lc 1 dobfék elől lc 2 tárcsa elől meg a hátsó himbarendszer.
Mi a külömbség a dt 80lc 1 és 2között?
Sziasztok tud valaki olyan kirándulásrol ahol DT ék vesznek rész .? Esetleg balaton körüli kirándulás érdekel e valakit jöhet 80-125cm mindegy csak egy kellemes motorozásra gondoltam igy szeptemberben kellemes idöben...ha valakit érdekel az ide irhat.tabocska@citromail.hu...
Köszönöm a segítséget mindenkinek.Ha veszek dt megosztom veletek a fórumon!
Ezt nem értem Annyiért már kapsz jó állapotút...csak nagyon nem ér annyit..szerintem
Köszönjük szépen....
De 180.000.-ért sem!
Hali.
Nem gond inkább legyen meg többször mint 1X sem! Jaa és Isten éltesse kicsi lányocskádat!