Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na ah nem állítós felül akkor: fogod és benyomod a közepét, így meglátod, hogy van ott egy kis gyűrű körbe, ami lefogja..azt kiszeded és már kész is...csak óvatosan, mert ha nem fogod le erősen akkor szétugorhat ha kiveszed a gyűrűt...aztán má ki is jön a bele...de nagyon vigyázz, mert nem egyszeráű dolog..tele van kis mütyörökkel..jobb ah nézel egy szervízkönyvet mielőtt szétszeded
hogy lenne állítós? ezen nincs semmi állítási lehetőség:S holnap reggel hamar felkelünk faterral és nekiállunk aztán ha sikerül akkor jó ha nem akkor összerakom így aztán nem változott semmi...
Hellosziasztok. Van egy 1997-es Yamaha DT 125 R tipusó motorom. Multkor elfolyt a viz a hütöbölés felfort azóta megcsináltam,de a power szelep bedöglött megyek vele és mikor nyitna 7 ezernél olyan mindha csusztatnám a kuplungot... Valaki tudna segiteni mi lehet a baja? vagy hogy tudom meg oldani.. ? elöre is köszönöm.
Nem látom képeken, hogy miylen a teló...állítós? metr ah enm akkor valszeg uazon az elven műxik mint az enyém
hányas évjárat a tied?
kurvaélet má bánom h leszedtem az elsővillát elég szarfasz döntés volt:((
nem ígérem...ha neked kell akkor nem csinálom meg a 80-ashoz...hanem a 125-höz majd
oksam:) de a végdobot oda ne ígérd még senkinek addig:P
ha enm sikerül akkor én evszek hetfün és beállítom akkor..úgyis fosok most menni vele
megpróbálom megcsinálni délre és elugrani neked fújókáér:D
ha nem sikerül majd legközelebb:(
sztem dél-1 környékén..ezért nem jó nekem sem
hát de ha M5-ös megy abba is akkor elvileg bele kéne mennie...nem? nemtom am..cska nekem ez a lodzsikus'
mikor zár a motorosbolt szombaton?
Na figyu..akkor ha nyitva lesz még a bolt mikor gyüssz....menj már be egy motoros boltba és hozz MZ fúvókát...főfuvit..2db 120-as kéne meg egy 130-as..180 ft ha minden igaz..ha megjöttél oda adom köszi... amúgy ha olyna mint a 80-asé..akkor enm kell hozzá speckó szerszám
de a 80ason más karbi van :D jólesz ez a készlet, megrendeltetem valakivel hogy ne kelljen postát fizessek
jaja olyan délután fele szerettem volna menni, remélem sikerül megcsinálni a szimering cserét bár most egyszerűen nem tudjuk széthúzni:( vmi speciális szerszám kéne...
de ha nem sikerül sehogyse összerakom így szaron...és úgy megyek
mikor kb.? délután? ha igen kéne 1-2 dolog amit hozni kéne, emrt nem tudtam eljutni egy boltig
hát ha sikerült összerakni a telót akkor megyek...:S
Szevasztok! Az első telóba mennyi olaj kell? Hangra be lehet állítani mint a simsont? Hogy amikor nem levegős szörcsögő hangja van akkor jó. Ma igazán nagyot alkottam. Fejre fordítottam a DT t és töltöttem bele az olajat gondoltam megnézem hol jár rányomtam a telóra és csodák csodájára pofán lőttem magamat olajjal De vissza a lényegre mikor jó mennyi kell bele. Válaszotokat előre is köszi.
Holnappal mi lesz?
Emberek most lenne szükségem egy gyors segítségre:( Dt125r első telóján a szimeringet csak úgy lehet kicserélni hogy széthúzzuk a telót? ha igen akor mi a faszommal lehetne kicsavarni az alján az imbuszt mert csak forog de nem tekeredik ki, valamivel belülről meg kéne fogni valamit:S PLZ HEELP!
Ja, annyiból simán lehet
Persze, annyit simán megér Ha 4000 forintom lenne, új életet kezdenék
Hát ha az MZ megy vele akkor cska jóó Mind1..egyet evszek mindenféleképpen, próbának