Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen..ez lenne a reális...de sajnos nagyon durván túl vannak árazva, így pl 80-ast nem igazán kapsz normális állapotút 130-ért
Lc2 80-asok 120-130.000.-
Lc2 125: 130-150.000.-
DTR125: 140-180.000.-
Magyar papírosra rátehetsz plusszba 50.000.-et.

Külföldi papírossal, szart sem érsz, többe kerül a vizsga meg a regadó.
Az parasztvakítás.
Most lehet valakinek fájó pontot érintettem az árakkal, de sajna ez van.
Ennyit érnek.
De persze ez a szórás is állapotfüggő.
Évjárat ezeknél nem igazán számít.
Gondos gazditól vegyél...
Pákéktól annyiból jó, metr ezek a motorok mielőtt eladásra kerülnek, becsületesen rendbe vannak rakva! Te döntésed.
Na de én húzok..remélem tudtam segíteni! Sok sikert a vásárláshoz.
Szeva!
Értem azért kérdezlek titeket mert jobban tudjátok mint én.Akkor érdemesebb tulajtol venni?
egy normálisért? egy fulljó, gyári állapotúért én 160-nál nem adnék többet...főleg ah nincsenek papírjai..ha megvannak a vámpapírjai meg a külföldi dolgok, és forgalomba lehet helyezni akkor ér kicsit többet..nekem..de kinek mi...ha neked megér 200 ezret akkor hajra
80-as...színben ugyan ez mint amit te raktál be most..ott van az adatlapomon
Mennyi a reális ár egy normáli DT 80-ért?
Neked milyen DT van?
Az sok érte
Személyesen nem ismerem..alkatrészeket rendeltem már tőlük, meg ismerősöm kért ,már tanácsot/ vett jó pár cuccot Nagy segítőkészek és közvetlenek! Amúgy hajdú-bihari vagyok...Bagaméri..Kölcsétől(ahol ez a bolt van) kb 110 km-re
Kicsit érthetőbben kifejtenéd szerinted nincs papírja?
200-ért 80-as papír nélküli Dt-t?
Tényleg míg szar van, veréb is....:))
Igen náluk ismered őket?Szabolcsi vagy?
Lehet hogy ez lesz vagy másik,szerintetek?árban 180-210körül mozog megéri?
Ez a DT a Pák Krisztiánéknál van nem? Róluk csak jó tapasztalatom van, és csak jókat hallottam
Szabolcsiak vannak a fórumon?
Ha nem jó, elromlik, akkor azt igen záros határidőn belűl megtudod :)
80-as DT van az előzőben azt kérdeztem?
Hogyan ellenőrizhetem a külön olajzás müködike,80 DT van?A láncot hogyan tudom ellenőrizni,hogy jó-e?
Nem..tiszta benzinnel megy....külön olajzású...a külön olajzás mindenféleképpen működjön rajta
Nem csak úgy magától, hanem mikor rugod és nem mozdítja a dugattyút, hanem csak lemegy üresen Normális indulás? Hát beindul 1-2..max 3. rugásra, normális menet? nagyjából egyenletesen húz, viszonylag magas fordulatig...6-7 ezer...ha sportkipufogó van rajta, akkor meg magasan kezd el igazán menni9, de akkor is egyenletesen kell húznia. Végsebesség relatív...nagyon sok mindentől függ...áttétel, blokk állapota, gumik stbstb. Rendben legyen rajta nagyjából minden és akkor jó kis hálás géped lesz (Nekem pl. most azért megy kevesebbet végre egy picit mert van egy parányi repedés a kipufogó csonkomon, szóval a végsebesség ezer dologtól függ.)
Neked milyen DT van?
Keverékkel megyen?Motort nem!
Próba közben ha lemegy a berugókar magátol akkor persejes?Mi az a normális indulás,és menet,mennyit tud vagy mittud egy 80-as DT?
Gyújtás legyen, meg berzin.

Soha nem vettél motrot?