Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem jól fogalmaztam Az a 60 forintos fuvi kb centi pontosságú lehet, ezt még emzoli is írta régebben.
Okés...csak minek ad érte az ember 4000 forintot ha kijön párszázból is?
Mindenki olyat vesz amilyet szeretne, én egyszer rendeltem egy darab prox főfúvókát a karbimhoz, asszem 130ast, aztán megvettem azt a készletet amit linkeltem az előbb, és szemmel látható külöbség van a két 130as fuvi közt. A 700 ft-os prox fuvi sokkal kisebb, mint a készletből való 130as.
Pont tegnap írta Apuci, hogy MZ-jé jó bele 60ft darabja
Ez kell neked, ott lehet kiválasztani hogy 125-148, én is vettem egy olyan készletet, igaz hogy tm 24-hez írja, de csak a torok átmérőben van különbség, főfuvi menet egyezik.
Ha igaz is, gyakorlatilag a nevén kívül semmi sem egyezett.
90 felett mutatott a GPS?
az már rutin.
Köszönöm, de itt csak 110ig van a készletbe? mert ha jól tudom a gyárija 120 és nekem annál nagyobb kéne. de ha m5 akkor gondolom mindegy csak m5 legyen
de most komolyan... volt itt egy galéria és abban volt benne az a blokk, turbó meg minden szar volt rajta
Az tuti, sőt Talma Apriliájában is Am6 volt
Nekem a mikuniban m5-ös van. Itt találsz, érdemes venni egy készletet. link
Köszi:) Neked mennyit eszik a gépsárkányod?
Apuci, powert állítgattam, és teljesen más let ta motor karakterisztikája, de most visza állítottam ugy hogy benyúltam és egy síkba legyen mindennel a szelep.

Ezekbe milyen menetes fúvóka kell? mert gondoltam veszek 120-140 ig 5ösével ha lehet...
am6-at állították be a világrekordot nem akarok hülyeséget mondani de 200fölött ment...
Szia emzoli. Igazad vagyon nagyon az ötvenes még 130-at is tud,meg hallottam 42 lovas 25-ösről,meg olyanról hogy 4.-ben egykeró:-)))). Ami tuti,mert azt nyüstölöm naponta 50-60 km-en keresztül,a következő. AM-6 os blokkos 2004-es dt.50. Első lánckeró:12,hátsó:50.Karbi:19 dellortó,hangolt rezó+végdob,gyári 50-es henger. Végseb olyan 90,vagy valamivel fölötte/szélárnyék,hátszél/utazó.65-70,de azzal lemegy a térképről.Fogyasztás: csuklófüggő,de nekem olyan 3,5-4lityi között van. Alul egy kicsit gyengus,de 6000 felett előjön belőle a kisördög. hát nagyjából ennyi,de ha valaki überelni akar akkor nosza.De ezek tények és nem kitalálciók.További szépeket mindenkinek:-))
Helló!
Köszi, hogy kiegészítettél ezt akartam mondani csak nem jutott eszembe.
az enyém gyári rezóval, gianneli végdobbal ÜRESBEN a pirosba is beforgatható, terhelés alatt úgy 7500-talán 8000 ig kiforog de ott már kb annyi ereje van mint alapjáraton.

Gianneli rezóval és végdobban terhelés alatt is bele kell forognia kb. a pirosba
Mivel alul vezetett a hajtórúd.
Hát mindenképp kell hengerfej tömítés. Amikor szétszedtétek akkor nem volt alatta? Ha fém volt akkor pasztával esetleg össze rakhatod vele. De a legjobb ha szerzel újat boltból vagy csináltatsz klingeritből. A dugónál nem emlékszem volt e nekem hézagoló de a 80as dtben nincs hézagolás mint a simsonál. Ott a tűgörgő végig ér a csapszegen.
Úgy néz ki megoldódott a melegedés problémám, a karbi volt rosszul beállítva.
Köszi mindekinek!
Egy normális DT nem gyári kipufogóval kb mennyit kellene pörögnie?
Okés. Jah Simson jó vétel volt és a kipu miatt ha gurulok MZ hangja van . A féket meg amiket mondtál megcsinálom, elvileg kedden megjön a kipu is. Ma a hengerfejet hoztam meg mert meg kellett síkköszörültetni. Aztán szombaton összerakjuk a blokkot meg beszereljük a helyére. Akkor most a henger fejet pasztával vagy anélkül rakjuk össze? A dugóhoz van valami hézagoló? Mert nekem nincs és oda vissza csúszkál a tűgörgő és az engem speciel zavar. Vajon lessz baja ha csinálok bele hézagolót a rossz dugójából? Előre is köszönöm a választ.
Helló!
Naa akkor siker van! A hátsóféknél nem tudom megtetted-e a, hogy a fékkulcsnál meg kented 1 kicsi zsírral? Ami elfordul és szétfeszíti a pofákat. A pofára ne kerüljön zsír! És kicsit csiszold meg a pofákat is hogy eltűnjön róla az a fényes felület. Látom lengővillát is kivetted. Azt is zsírral tedd össze. Úgy a jó ha minden olyan meg van kenve kis zsírral. A Simson is így képen nagyon egyben van és rajta van az elmaradhatatlan gumipók is!
Heló Mindenki! Bevált amit mondtatok a színre szín bekötéses dolog köszi. Bekötöttem az indexet meg a powert leszedtem az oxidot és egyből ment. Most már csak az alkatrészeket várom össze. Itt van pár kép a mociról most:) Meg a Simsonomról meg 1 váz ról. A DT nek a fékje érdekes sztem sosem volt kitakarítva.
Eredeti(bontott) bowdent próbáltad már? Na meg azt a müanyag bizbaszt kipucolni/bezsírozni ami a "pálcát" kinyomja.