Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rx-es csávó mondta egyszer nekem, hogy az 50-es gyárija 14-et forog. Persze bekérdeztem, hogy hanyas gangban, mert némelyik n-es simson is tud forogni üresben mint az állat. Persze 3.-.4-et mondott. Ja meg 110 a vége. :) Ilyenkor be szoktam vágni a dilettánst és tanulok tőlük, mit hogyan csinálnak, meg olyan kérdéseket szoktam érdeklődve feltenni, amiket mégcsak nem is értenek :) :) De válasz szokott rá születni és nem az, hogy lövése sincs hozzá :)
Legalább 45. :)
De kihasználhatatlan, hiszen már az 50-es is legalább 4., 5.-ben kerékre áll.
Miről beszélsz, az 50es megy simán százat, a 80-es meg százhuszat, a 25ös meg 40 loerős:)
Külföldi oldalakon találtam leírást egy bizonyos szűkítő csőről a kipufogóban, a hengernél.
Ismerősöm vett egy 80as MX-et (DT 50 MX a tied típusa)m a külön olajzás mellé , még a benyát is bekeverte, mert eddig nem találkozott szivattyúval, és alig ment 4000fölé a motor. Rossz karbibeállítás, légszűrő, gyertya stb csinálhatja ezt.
enyém kb 80at megy végsebességre. 60-70es tempót kényelmesen viszi hosszútávon. Páran itt írták, hogy az övék se megy. Ha még jó esős 5.ben, akkor lehet a lánckerék a gond. Nekem 15ös lánckerék van elöl, de azzal a 40es tempó kb 2000es fordulat. Gyári karbija TK Y12P.
gyakorolj :) egy idő után nekem is ment a 100méter egy keréken persze nem ezzel a DT-vel, hanem egy régebbivel.
sziasztok

egy kérdéssel fordulok hozzátok.

van egy 1987 es yamaha DT 50 es pontos tipusát nem tudom.
kőr lámpa. krómos indexek, szép hang, pöcre indul, gázra szépen reagál, fékek jól fognak, váltó pontos, kuplung hibátlan,
szóval elég olcsó lenne és nagyon gondolkodom a megvásárlásán,
amiért a segítségetek kérném az az lenne hogy, olyan mintha nem pörögne ki rendessen,van üveghangja de úgy érzem hogy ennél még többet kéne pörögnie (olyan érzésem van mintha lenne benne fojtás) , végsebessége 40km/h körül van. ami elég aggasztó. nem tudom milyen fogaskerék van rajta elöl de szerintem ez akkor is kevés. Szerintetek ez természetes dolog vagy csak én várok többet tőle ?
ha nem természetes mi lehet a gond ?
ahogy néztem a karburátor gyárinak néz ki.

válaszotok köszönöm.
üdv: Balázs
Kedves tőled.:)))
Még esetleg annyi,hogy a kuplung minden DT-n szinte betonkemény?
aztaaaa

1/3 ennyire tudnék....

Szerintem ez valami vérprofi crossos gyerek, aki kb. motoron született..
nekem bp nem akadály én mennék bárhova, csak hát nem rajtam múlik
Nagyon messze vagyunk egymástól
Pedig akartam írni, hogyha úgy gondolod, apum csináltatott volna néhányat a pesti mesternél, és akkor egy banki átutalás+postával összehoztuk volna
Nem lesz dt tali valahol idén sem? Pedig szeretnék találkozni 1-2 emberrel meg 1-2töl bocsánatot kérni :):)
Hali. Megoldódott a hengerfej problem,kösz mindekinek a segítséget.
Sziasztok!
Eladó sorba került a motorom 90%-ban fel van újítva, Az előző tulaja felújíttatta YAMAHA szervizben a blokkot(dugattyú, hajtókar, tűgörgők, koyo csapágyak, szimeringek stb. cserélve számlával tudom igazolni) 1év után felújítottam az egész motort az alkatrészeket 90%-ban a YAMAHA world-nél vásároltam természetesen gyárit. Új fényezés, Lucas kuplung rúgó, Repsol 10W30 váltóolaj, első-hátsó kerékcsapágy(SKF), új kormánycsapágy, légszűrő, légszűrő keret, első teleszkóp szimering, castrol 10W teleszkóp olaj, felujított hátsó teleszkóp és rugó, új hengerfejtömítés és dugattyú csapszeggel tűgörgővel, új egyedi átlátszó markolat, új láncszett, Lengőkar perselyek és csapágyak(SKF) is cserélve lettek. ÁLLÍTHATÓ HÁTSÓ TELESZKÓP, ülés újrahuzatva(bicolor), hullámos féktárcsa, új fékbetétek. A motorhoz adok egy tartalék oldalidomot és 2 jó állapotú MITAS terepgumit ajándékba! Megvan a gyári féktárcsa takarója is és igény szerint tudok adni 1 pár teleszkóp gumit. Az akkumulátort 2007-ben vettem sajnos egy kicsit már rosszalkodik, de ezen kívül semmi baja. Hívj bátran, megegyezünk! E-mail-re is válaszolok és a felújításról is tudok képet küldeni!
Irány ár: 320.000.-
Tel: 06/70 280 9222
Helo mindenki! Köszi az infót. Akkora válasz erre cuccal fogok kicsiket kommentelni. Most épp síkoltatni van a hengerfej mert eresztett a víz me pasztával volt össze rakva. Most akkor nemtom hogy rakjam össze. Pasztával vagy anélkül? De még ráér mert 10-én kapok csak ösztön díjat. Akkor ha rossz az az elektronika meg ha megcsináltatom a hengert 60E ből má talán jó moci lessz ugye? Mert a váz nagyon jó állapotban van. Előre is köszi a válaszotokat.
Ezek után mit írjak?
Én nem vagyok szerelő, de azt tudom, hogy egy full hd videó se adja vissza a motor hangját.
-Apuci-!

Te szerelő vagy? Rálesnél a motorom hangjára hogy egészséges-e?
Ha igen rakok fel egy videót gyorsba.

Előre is köszi
Itt találsz dugattyút.

Van még egy méret, az 58-as.
Neked LC2-őd van.
2 féle povermotor létezik, aminek a hátuljában van az elektronika, és van a külsős.
Ami beépített, az 3-as csatis, ami külsős, az 5 szálas vezetékes.
Nézelődj hirdetések között, mert sok típusé passzol hozzá.
TDR-TZR fórumon is próbálkozhatsz.
Van aki nem tudja mit árul.
ezzel szopok én is most,csak nekem elöbb gyujtás meg világítás kéne...
35E van nekem is
Lassan 1 hete van nálam a gép, de ennyire még eggyel se voltam megelégedve mint ezzel. Mondjuk ez lehet azért is mert jó állapotút sikerült kifogni. Bár tegnap előtt vettem észre hogy a jobb oldali első villa becsúszó szárában van egy kb 2cm-es hajlás.
Hát igen én is nagyon szeretem az enyémet, igaz csak lc 1 de nem adnám semmiért. Na meg nem kevés pénzbe van már, de hálás kis gép.
http://youtu.be/1FbwgJ7_nxw kedvcsináló ebbe a rohadt melegbe[/L]

azért szerintem elég jól küldi a srác