Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem tudom ti ,hogy vagytok ezzel de ez a kis dété elég faja kis motor lehet, mert eddig ahány embernek odaadtam /nem sok, mert eléggé féltem/ mindenkinek nagyon tetszett. Legutóbb tegnap este ,adtam oda egy ismerősömnek (kb. 1 hónapja adta el az 1000 es gépét) és oda meg vissza volt tőle, hogy milyen jó kis gép, meg milyen jól megy, és Ő akar menni vele még egy kört ,tök jól érzés volt
Helló!
Jó tanács! Fórumon használd a válasz erre gombot. Sok segítség ez másoknak. Na én a hengeremet anno Miskolcon fúrattam. De ők nagy valószínűséggel Pestre küldték fel és ott dolgozták meg. Dugót nem márkakereskedésbe kell nézni szerintem. Drágább ott minden. Pinkmotorst keresd fel. De neten kutakodj kicsit lehet találsz dugót hozzá. A power elektronika nagy kincs! Pótlása picit drága dolog használtan tudsz szerezni csak 10X ezer forintokért. De nem rég itt a fórumon volt 1 srác aki talán össze tud pakolni ilyet okosba. De ez még próba alatt van. Az irányjelzők pedig szerintem vezetékek megvannak a kábelcsoportban szóval ott kell keresni. Ja hengerfej tömítés a gyenge pontjuk ezeknek a motoroknak. Klingerítből szokás csináltatni tűzkarikával ezt. De van az a fajta amelyik csak lemezből van csinálva arra paszta kell és össze rakod. De ezzel is van hiba néhány embernél. Amúgy nem kell a motortól félni majdnem olyan mint 1 Simson. Nekem is az volt van mellette. Ha a Simsonnál karburálni tudtál akkor ennél se lesz gond.
Bocsa az egymás utáni rövid kommentért, de a rajzon az lc 2 es rajzon nem találom a powert. Meg az index sincs bekötve azt is be kéne kötni, csak nincs hova. de az a leg kevesebb a power a lényeg mert a motor megy meg a világítás is.
Értem. Itt van pár kép hogy néz ki, színek egyeznek ugyhogy akkor az jó. De viszont a csatik nagyon oxidosak azokat akkor le kell tisztítani. A dugó még elmegy jó darabig. De amugy hol lehet venni olyan új dugót? mert megkérdeztük a márka szervizbe ott azt mondták ez az utsó. Meg még az érdekel mennyi 1 olyan ami vezérli a power motort. Köszi.
Hello!
Na nekem úgy van benne a power, hogy a motornál 5 vezetékes. A vázon ugye 3 szál van. 1 ami a jelet veszi a cdiből, van 1 pozitív és van 1 negatív szál is. Naa erre kell 1 dobozkát kötni amibe megy a vázon lévőnek a vezetékei és kifele egy 5 vezetékes csati jön. Lehet el van kötözgetve ha már a csatlakozók meg vannak piszkálva amúgy színre-szín kell úgy kell bekötni ja és kontaktokat ellenőrizni mindenképp! Szerintem még járj utána a hengernek lehet e fúrni vagyis dugó kapható hozzá. A fúrás dugó megléte után megoldható már. Nekem for yamaha van mindenki más véleménye van róla de lehet márkás dugót is venni hozzá.
Helo! Köszönöm a válaszotokat. 57,5 Dugo van benne és az kicsit lötyög. Kimérettem 7 század a különbség. A motor jól megy meg minden de a powert nemtudom működik e mert olyan elven van bekötve mint a DT R be 1 csati 5 vezeték és csak össze dugom. De a kérdésem: MI van ha a Yamaha feliratos cucc nem működik a mi a powert működteti? Válaszotokat előre is köszönöm. Legközelebb szólok ha mocit veszek. Én inkább a simsonokhoz értek ehhez nem. sajnos. :(
Ha a vázszám és a blokkszám teljes egészében megegyezik, akkor a gyárban belszerelt blokk van benne. Ha csak aszámok eleje egyezik meg pl.35e ,akkor valamiért blokkot cseréltek benne, de mivel egy ugyan olyat tettek bele ezért no problem
Igazad van, lehagytam a 2-est.
Helló!
Szerintem is LC2 elől tárcsás hátul dobfékes. Írtad, hogy utolsó túl méretes, de nézd meg a dugattyú tetején milyen szám van bele ütve. Nekem 57.5 dugó volt benne de sikerült megoldani még 1 méretet. Ezenkívül állítólag van még 1 méret de akkor power tengelynél kell reszelni. Ha ezeken is túl van a méret akkor új henger vagy a meglévőt hüvelyezni kell. Az elektronikai dolgaira vigyázz! Mert bajos a pótlásuk bár cdi-t haverom kreált bele nekem simán!
Üdv: Viktor.
Igen, ez az Legközelebb szólj fórumba ha vásárlás előtt állsz. Egyébként a kérdésedre: ez egy 1982-1988 közti DT125 LC
Heló! A képek amiket kértetek. Blokk most nincs mert haveromnál van.
Sziasztok
99-es 25-ös dt hez keresek sport rendszert vagy dobot vagy rezót kölün minden megoldás érdekelne.
és nincs még valami 125 ös dt re?
Üdvözlöm!
Már el vitték a rendszert.
Azért egy autó-motor külleméről árulkodik, hogy milyen gazdája van, volt.
Ha szereti egy gazdi a gépet, az kívülről is szép, nincsenek szarrá nyúzva a csutkák, karok nem lógnak, látható hogy zsírozták néha őket.
Ezeket a gépeket 90%-ban huszonévesek hajtják, akikre nem jellemző, hogy sokat költenének a motorjukra.
30-40.000.- forint is érvágás nekik, inkább az eladás mellett döntenek.
Ez tapasztalat, tisztelet a kivételeknek.
Nehéz ebben a típusban normálisat találni.

Én azt mondom, itt az árat inkább a kinézet-esztétika, extrák, és motorikus állapot határozza meg, mintsem az életkor.
helló kicsitmegkésve írok de most vettem észre hogy árulod vagy árultad a rendszert engem érdekelne ha megvan még
Jó! Holnap teszek be. Köszi.
1994 vagy 96osnak volt írva, frissen felújított és járatás miatt a power kikötve? Ez a hirdetés volt az? Azt láttam én is, az olyat messzire kerülni kell.. Egy képet tegyél be róla, és megmondjuk hogy milyen típus.
Heló mindenki! Vettem 1 nagyon rossz Yamaha DT-t. Ilyen első nap jó másnap 100 baja van fajtát. A gazdája megmondta a fajtáját de én nem vagyok benne biztos, hogy ez az a fajta. Nincs rajta adattábal. A váz szá meg a blokk szám mind2ő 35E vel kezdődik. Nem tudom hogy ez e a gyári blokkja hátha ti rájöttök. A Yamaha DT LC re meg az LC2 re hasonlít. Powres a blokkja. Ugye az elektronika ez már nem Simson abban is kéne segíteni vagy az eredeti fajtájűát megállapítani és kapcsolási rajzot keresni. Én addig eljutottam hogy kapcsolási rajzom van az összeshez, de mindegyiknek máshogy megy a power vezetéke. Szal ugymond a servo motorból a cdi cuccosba. Ez mos olyan állapotban van, hogy 6 os csati és 5 vezeték 2 a kis mocié 3 a potméteré amit így eggyütt servo otornak nevez a rajz elvileg. Ezt ugye bár úgy vettem hogy azt mondták, hogy a járatás miatt van kikötve a power de mint UTÓLAG kiderült akkut nem látott a motor. EZ az eggyik gond. A henger utsó fúrásos és ígyis lötyög az utsó túlméretes dugó kicsit. De ez a kissebbik gond. Az elektronikával kéne dűlőre jutni hogy milyen rajz alapján csináljam újra. A fiyelmetlenségemből adódóan sajnos ezt megszívtam. Pedig eléggé megnéztem csak az a baj a vázra koncentráltam meg arra akkor hogy bejáratós. Így is jól húzott mikor kipróbáltam kicsit ugye csörgött dehát én alsó tűgörgőre tippeltem, de az tökéletes. Szóval most ez az elektronika a nem okés nekem mert nem tudom mi alapján összehozni. Vagy külön le lehet próbálni ezt a cdi cuccot mert ugye amint ráadjuk a gyujtást ez mozog 1 kicst mint ahogy vidin láttam. Szóval érdekes a szituáció. Szépen megkérlek benneteket, hogy segítsetek nekem. Előre is köszönöm.
Nem tudom mi benne a bonyolult :) 5 perc alatt lehet csinálni egy paypal számlát... kiválasztod a terméket és már küldik is...
pl EZT szállítják Mo.-ra és olyan amilyet te akarsz...és nem si drága...50dolcsiból kijön de amúgy e-bay topik is van....ott biztos többen rendelnek, mint itt, ha mégis a te verziódat akarod
Nekem ez bonyolult azért nem is kínlódom. Valaki megrendelné átutalnám neki a pénzt. Nekem egyszerűbb lenne. Meg aki benne van gondolom nem sokból tart neki.
Te is tudsz...ebay.hu...oda szállítanak ahova akarod, csak csinálnod kell egy paypal számlát és megadni a bankszámlaszámod...ha nicnsen akkor faterét
Valaki nem tud ebay ről rendelni? Kéne egy smith warp star víztiszta meg egy kék lencse
ma : 46 050km em meglett :D D:
tudom :D pedig most a berugóm is jó...
na meg bonthatom a bontatlan blokommat :D :D