Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

fogaskerék...ááá bazd
de legaláb mostmár mehetek a traktoral :D
halápon megált :D minden fasza csalk a6ik darál :D:D de várhatóvolt :D
Hallom nincsen 6.-ad...há' mivan azzal a motorral te?
Profi szerelő állította be neki, aki Suzuki szervízben dolozik, és mellett még otthon is Ducatikat meg ilyen nagy genyókat szerel...csak be tudja állítani rendesen...rosszul fogalmaztam...nem ahlot 6 ezer alatt..viszont enm megy úgy kis fordulaton mint a gyárival
Mindegyik kipufogóhoz más beállítás szükséges.
Nem csak úgy van, hogy rávágom oszt kész.
Hozzá kell hangolni.
Voltunk motoros talin, ott is egy srácnak volt Gianelli, az végig ment....érdekes...
Meg az enyém is végig jól szól.....
Apuci :) a lenne pár kérdésem a váltorészzel kapcsolatban...nem tudsz adni egy elérhetőséget? e-mail,msn,face....

köszi :)
Kipufogókat készít..csak van valami fogalma Gianellivel haveromnak a 80-as 3-től6-ig nulla..sehová nem megy...6 ezertől kezd el menni mint a barom..ezt beszéltük, hogy ez nekem nem kell, mert endurózáskor jól jön a nyomaték. Amúgy inkább nem basztatom...2-3 hónapig lesz úgyis csak az enyém. Kap egy végdobot, hogy szebb hangja legyen, azt kifújt
Írj e-mailt. Azt el tudom nap közben is olvasni, ha nem lesznek nagyon éhesek az emberek. Vagy msn-re este 11körül tudok fellépni, akkor érek haza kb.
e-mail: jozyka84@hotmail.com
Én simsonhoz gyártogatok iylen -olyan alkatrészeket, elvárják, hogy anniyért csináljak majdnemhogy egyedi, de legalább is kis sorozatú dolgokat, mint amenyniért a kínaiak tömeggyártanak.
Hát ez nem megy.

Aki normális cuccot akar, ráadásul egyedit, MAgyar gyártásban, az fizesse meg!
Egyenes csövket gyárt 20 körül.

A bokorugrókra rendesen körbe kell tekergetni a cső elejét, az sokkal nagyobb tervezési és kivitelezsi probléma, nem csodálom, ha 40 rugót kér érte.

Amúgymeg nem szoktam értni, hogy miért baj, ha a magyar szakember nem szarérhugyér végez uygan oylan világszinvonalú munkát, mint a nagy cégek (akik mellesleg garantáltan kínábn gyártatnak mindent amivel sok kézi munka van:)
Szóval, amikr egy portmotorra egy Arrow rendszer 70 rugó, akkor a 40 rugós utánmgyártás nem tűnik soknak.
Szakemberednek fingja nincs a kipufogókról.
A Gianelli magasan is! dolgozik.....
Amúgy meg bőven elég lenne, ha kivennéd a fojtást a rezóból.
Tudtommal a diffúzor, és a konfúzort összekötő cső keresztmetszete is meghatározza a végfordulatot.
A Gianelli pedig nem sokkal vékonyabb.
Utcára nem nagyon gyárt recege csövet, ha igen, akkor meg nem tudod megfizetni....
Nem feltétlenül kell hogy meleg legyen a vized, ha hengerfejtömítésed esetleg hibás.
A motor kompressziójából minimálisat levegő formájában belök a víztérbe, ez lehet már kis fordulaton, de lehet a te esetedben is, (még kezdődő) magas fordulatszám tartománynál.
Mivel a levegő bejut, és a levegő felfelé szaladna, de nem tud, mert megakad a termosztátba.
A termosztát alatt felgyűlik a légzsák, és ettől a termosztát nem tud kinyitni, magyarul nem hűti a blokkodat.
A hengerfejben lévő hőfokjeladó gomba alatt sem található immáron hűtőközeg, csak levegő ami miatt a motor hőmérője, elkezd felfelé szaladni.
Ez van akkor, ha jó a termosztátod.
Így észlelhető a hiba, a kis hibából, gyorsan nagy lehet.
Ha nem jó a termosztát, akkor ezek a jelenségek nincsenek, a felgyülemlett levegő a víztérben, a hűtőközeget maga előtt tolva, a kiegyenlítőtartályba tolja azt.
Gondold át, döntsd el.

Mellesleg az én mocim régóta nem tömítéshibás, a tágulási tartályban hideg -meleg állapot közt, nincsenek deciben mérhető különbségek.
Ahhoz kicsi ez a rendszer, hogy ekkorát táguljon a hűtőfolyadék.
Nem okoskodásból, de a szűkülő részt konfúzornak, a bővülőt diffúzornak híjják.
Vannak fázisok az ember életében.
Először ha hengerfejes, akkor jóformán nem akar róla tudomást venni és minden másban hibát keres, mire végül nagy nehezen belátja.
Aztán van az ezt követő fázis, amiben én is vagyok. Amikor már akkor is hengerfejesnek képzelem a motort, mindenféle "összeesküvések" és gondolatmenetek alapján, amikor nem az :)
Helló!
Na ma feltártam a hibát az elromlott power motoron. Megment a a motor meghajtó darlington tranzisztor, és az azt meghajtó tranzisztor.Meg egy zener dioda.Holnap megyek alkatrészért. Remlem tényleg csak annyi volt a baja.
alapjáraton húztam neki....
De nem is nagyon meleg a viz. Nem lehet h szar a kupakom, vagy a rugója?
Kupak nélkül nem bugyborékolt.
Hogy nézted?
Küldted közben?
Mert írtad, hogy megküldöd...
Stimm?
Nem sok idő aládobni egy tömítést.
Én nem járnék így vele, mert 1X csak otthagy valahol.
Heló mindenkinek. egy kérdésem lenne-kb mennyibe kerülne egy 2007-es dt-t felvillanyozni(fejidom indexek hátsólámpa) úgy kb kéne előre is thx
és ha tudtok eladó supermotot 50-70-80 ccm-eset akkor lécci írjátok már meg előre is kösz
Pizzu! Ha tudsz gyere fel msn-re...jó lenne még ma este...későn szólok tudom..de elfelejtettem szerdával kapcsolatban kéne beszélnünk
Na..megkérdeztem egy szakembert..azt mondta, hogy jó lenne, meg lehet csinálni, de nem érdemes foglalkozni vele ha nem szeretném, hogy magason dolgozzon, mert ugyan úgy magas fordulaton fog dolgozni mint a gianellivel...szal inkább hagyom..ha valakinek kell...1500 forintért elvesztegetem ezt a genyót..ha már én befürödtem vele:) gianelli helyett jó...és olcsó
amúgy..nekem nem is kéne gianelli..nagyon magas fordulaton dolgozik vele a gép...nem szeretem ott használni
nekem gianelli cső van alatta :D
Nekem is 20-25-öt mondtak anno...csak sz volt a baj, hogy ott kellett volna hagynom a motort 2-3 napra...ami enkem nem volt buli...így nem kellett..ha érdekel ki csinálta volna szólj
az a 20-25 az kevés...Varga Robitól kértem egy árajánlatot és 40-be lenne egy komplett rendszer...