Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gianellit nem akarok, ugyanis nem sokáig lesz az enyém a DT..(még 2-3 hónap) és nem akarok sok pénzt rászórni...viszont jó lenne ha kicsit jobban menne Na majd meglátjuk
Esetleg a hűtősapka hibája?
Halló!
KTM LC2 125 öm van. Ugye DT blokk.... és olvasgattam a hengerfej tömités hibát. Rendszergazda linkelt be egy képet a lemez és a klingerites tömitésről. Nekem valószínűleg lemezes van mert van rajta olyan kis fogoka vagy nem tudom mi az...

Hiba a következő:
Megküdöm és csöpög a viz a tulfolyón (nincs ezeken kiegyenlítő tartály), amikor egész nap mentem vele terepen akkor este azért 1-2 deci utánna lehetett tölteni rendesen. Néztem kupak nélkül nem bugyborékolt. Valami ötlet?
Vagy kérjen egy ajánlatot kipu tervezőtől, itt az oldalon is van egy srác, robogókhoz gyárt, de ott van Varga Robi is, ott ilyen 20-25 ezres árakat olvastam teljes rendszerre. Csak ehhez ugye le kell venni a hengert.
Szerintem nem az a fojtás, csak /amúgy én aztán ehhez végképp nem értek.. / mivel ez gyárilag egy alacsony fordulatra hangolt gép, ezért ahhoz egy hosszú kiképzésű rezonátor kell. A fojtás a szűkülő rész végében van véleményem szerint! Ugyanis ha megnézed alaposan a rezót akkor is láthatóak ott a szűkülő kup palástján ponthegesztések ,és ott van belealkotva egy ilyen tölcsér alak, ezt onnan tudom ,hogy még régebben rakott be ide valaki képet a 80 lc2 szét vágott rezójáról. Szerintem ne vágd el.., inkább vegyél egy Gianneli rezót, ha mindenképp nagyobb istállót akarsz építeni , az a rezó tényleg jelentős változást okoz
Nem tudom, biztos igazad van, nem szereltem még olyan sokat. A tömítés készítő javasolta, azért mondtam
Pont hogy inkább puhításra van a g.zsír, és tőle úgy összesül a tömítés, mint a szar.
És ha elszakad?
Új kell mindenképp....
Mert ha egyszer a tűzkarikát beroppantod...
Fasz tudja...:))
A puding próbája az evés.
Nosza.
nagyon minimálisat tágul...szinte alig látszik..a kép csalós, mert itt ferdén van...élőben ahogy láttam szinte alig vastagszik, meg úgy csinálnám meg, hogy vastagodna...csak hamarabb...szóvla nem 20 centi alatt vastagodna föl, hanem mondjuk 10... fasz se tudja...a sportkipufogók is így vannak és jók
Vagy jól el is lehet cseszni
és puhítja a tömítést.
Ha tágul a cső, akkor az már biza a rezó.
Heló!
Te mit gondolsz az elképzelésemről? (amit nemrég beírtam, és mellékeltem mellé képet). Szerinted is szar lenne? elméletileg ez még nem a diffúzor része a rezónak..szal nem kéne rosszabbnak lennie...csak jobbnak, mert eltűnik a csavar a leömlőből
Üdv urak.
Nekem Gianelli rendszer van a mocin, meg egy jókora kályhacső, amibe a rezó végével egyező perforcső átmérő van hajtva, kibélelve kőzetgyapottal.
Megpróbálkoztam ennek lefojtásával, hogy ne legyen annyira hangos.
Úgy sikerült megfojtanom, hogy a pova nem rántott érezhetően.
Úgyhogy ott is folyt a gyári kémény, tehát érdemes kinyitni.
A rezó vége belső átmérője legyen a kilépő cső átmérője.
Ha hangos, faraghatunk vissza, de max 2mm-ert.
Rem. segítettem....
nincs valakinek eladó dt 80lc2-hez váltó sora,? vagy komplett váltója?
De az a csavar a leömlőben tuti, hogy fojtás..szal ahogy ráér a szaki átszaladok hozzá...máshol nem lehet megvágni, emrt akkor nem adja ki a csonk amit vettem Maximum ha szar akkor visszahegesztjük ezt a leömlőt
Hengerfejet tök egyszerűen le lehet otthon is síkolni, veszel valami aránylag finomabb csiszolópapírt /asszem én 400 asssal csináltam/, és egy jó sík lapot. Én egy vastag ehhez a manőverhez eléggé sík bútorlapot használtam ,és rajat mindíg forgatva baromi jól le lehet síkolni a hengerfejet.

Érdemes a hengerfej csiszolandó felületeit összerajzolni filctollal, és csizolás közben nézegetni, elég jól kiadja, hogy milyen hullámos, vagy vetemedett a hf.
Szerintem ott semmiképp nem vágd, el, hidd el akik tervezték, nem véletlen csinálták ilyenre!
vaterát nézeggetem nem találtam bele lámpát de holnap bemegyek a yamahához és megkérdezem mennyi lenne egy új ha lehet rendelni. De nagyon is érdekel a dolog mert az enyémbe a fejidomja nem tetszik csak
Kék színű, mivel lámpa nincs, de egyébként hibátlan állapotú ezért az irányár 5000. Postát én állom előre utalás esetén. De először is teszek majd fel képet.
fejidomot menyibe adnád el ? és milyen színű?
Ha lennének kerekeim, már benne lennének az enyémbe Hűtő idomok, fejidom és első sárvédő. Tehát az eleje.
teljes szett? mennyibe? kerekek nincsenek ?
Érdekel valakit DT125X idom?