Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Értem,a bal hátsó idomnál ami van tartáj az normális hogy eltünik belőle a víz 10 perc után és amikor van benne bugyborékol?
Sziasztok!
Valakinek nincs elfekvőbe egy 6V-os megszakitos gyujtása Yamaha DT 80 MX-hez? kizárólag 6Vos érdekel.
Aki tud az ide irjon: baggio0513@freemail.hu
Köszönöm szépen!
176 vagyok és telitalpal leér mindkét lábam
172-3 centi vagyok..bőven leér a 125-ről a lábam..amúúgy meg oda állítod a magasságot ahová akarod
Hello!
Gondolkozom DT vásárlásán DE!
A DT komoly ilyen batár nagy? Pláza motor/bicikli tárolójában láttam egyet hazafelé henger alapján szerintem 125ös volt (rendszám nélkül ofkorsz) 175 centi lehetek de úgy gondolom nem érne le róla a lábam. Szerintetek?
nah bejártattuk a dt-r :P egy Balaton megkerüléssel kellett neki a legalább 700km hogy igazán jó legyen. 430km 2nap, 1.nap 250...nem valami kényelmes a dt hosszútávon 90-100 és 4literes átlagfogyasztás...
Helló emberek!
Na ma meghalt a powerszelep vezérlő. Ez más a második power motor volt benne. Ráköltöm a gatyámat. Tudnám mi lehet a baja?
A power tárcsa annyira el volt fordulva, hogy gyakorlatilag a tárcsáról majdnem kiesett a bovden.
A gyújtáson gyárilag nem lehet állítani, viszont ha keveset kap (pl kisebb főfúvóka a kelleténél) akkor melegedhet, meg is ragadhat. Vagy nem kap elég olajat, kifogyott a tartályból, levegős, stb.
Hengerfej rendbe, a gyújtás rossz helyen léte, esetleg a benzin-levegő keverési arány a karbin nem lehet gond hogy nagyon melegszik?
haha 42lóerő nemkicsit erős túlzás:D ezek gyárilag sem erősebbek 25lónál tuning nélkül...
Ja, tintahal:)
Ja ja szó szerint repül is :P Megy mint az állat :) Nagyon örülök
a drága jó Ikarus....
Tudod hogy értettem Egyébként nagyon megbízható motorok.
"Magyarországon használják őket, 15 éves suttyó gyerekek rendszám nélkül"- ezt magamra veszem

Lehetséges, hogy egy KTM LC2 125 lesz... ami elvileg "DT125R" blokkos.
3-6 liter, mindenféle alkatrész van hozzá amit csak el tudsz képzelni, bontottan és újonnan is, a legfőbb típushibája, hogy Magyarországon használják őket, 15 éves suttyó gyerekek rendszám nélkül. Nekem önindítós, és szeretem. Sikerült vennem Banner akksit, 7 amperórásat, a gyár 4eset ír elő, de az elég hurka. Szóval jó akksival hidegen is vágja, mint ikarust a sorba kötött akksi
Akkor azzal igen csak jól jártál!
42 lóerűű, power szelepsapka, frissen fölújjítva, óránként 6 litert eszik, szóval utazón 100km alatt 3 litert
DT 125 R blokkjárol ki mit tud mondani? Fogyasztás? Alkatrész ellátás? Tipushiba? Öninditóról valamit?
Örülök, hogy sikerült. . . ! Akkor repülhet a paripa! :) )
Eladó! 2db rezó van :) juhaszpeter5@freemail.hu
130...de csúszott a kuplung mint állat, valamint nem volt jó a berugó...
mennyiért sikerült megválni tőle?
Üdv ujra!

Nem vagyok már közétek való... ugyanis megváltam a kis DT-től.
Sziasztok!
Szerintetek mi lehet a baja a motornak? Alapjáraton nagyon morog a blokk, de ha növelem a fordulatot, akkor megszűnik. Haverom motorjának is ugyanez a 'baja' (dt125r)